Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 18:53:15

Tak ostatnio sobie ogladałam stare katalogi modowe i co rzuciło mi sie w oczy ze kiedys było wieksze zróznicowanie w wygladzie, a teraz wszystkie wygladaja tak samo usta napompowane, doczepiane rzęsy, włosy i takie same makijaże przez co nie ma tej róznorodnosci a kobiety wygladaja jak klony. A co wy na te temat sądzicie?



Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 18:57:12

Zgadzam się, ja tych dzisiejszych celebrytek prawie nie rozróżniam jednej od drugiej ;)

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 19:19:09

cindy crawford, linda ewangelista, naomi cambell claudia schiffer to były piękne kobiety
albo kobiety które służyły za wzór dla popiersia francuskiej Marianny
a dzisiaj wszystkie "piękności" starają się wyglądać na wzór przybysza z kosmosu który zjadł papryczkę

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 19:52:22

Cytat
alicja70
cindy crawford, linda ewangelista, naomi cambell claudia schiffer to były piękne kobiety
albo kobiety które służyły za wzór dla popiersia francuskiej Marianny
a dzisiaj wszystkie "piękności" starają się wyglądać na wzór przybysza z kosmosu który zjadł papryczkę
:D hahahahah aż sie popłakałam ze smiechu fajnie skwitowałaś dzisiejsze pieknosci.

Uroda kiedyś i dziś

19 mar 2017 - 20:46:36

Zgadzam się z Tobą :) A najlepsze w tym jest to, że te kobiety ze starszych zdjęć były naprawdę piękne, takie naturalne. Makijaż podkreślał urodę, a nie robił z nich karykatur, usta nie wyglądały jak napompowane materace, wystarczyło je ładnie pomalować na czerwono, żeby zwrócić uwagę. Moda wraca, więc może i naturalne piękno wróci kiedyś do łask :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

Uroda kiedyś i dziś

20 mar 2017 - 10:50:12

Zgadzam się z tym, kiedyś kobiety miały w sobie to "Coś", takie naturalne i piękne. A teraz cud spotkać na okładce kobietę nie stworzoną przez chirurga.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Uroda kiedyś i dziś

20 mar 2017 - 17:15:42

Nawet nie ma co porównywać, bo deko profanacją zalatuje :P

Uroda kiedyś i dziś

11 wrz 2017 - 12:57:41

O święta prawda! Najbardziej mi sie podobają te fryzury w starym stylu, taki poszarpany look, muśnięte wiartem, potargane. Chcialabym zeby wróciła taka moda to nie musiałabym pół godziny dziennie spędzać z prostownicą :D

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Uroda kiedyś i dziś

28 wrz 2017 - 23:46:58

Teraz wystarczy, że się rozbiorą i już jest ok ;) Szkoda, że nie docenia się kobiecego piękna, które nie koniecznie objawia się w botoksach, operacjach plastycznych.

Uroda kiedyś i dziś

29 wrz 2017 - 07:37:30

tez dawniej robił cuda aby ładnie wyglądać.
Tylko że w tamtym okresie te kobiety bardzo sie różniły .
Teraz jedna do drugiej podobna .zero kompletnej kobiecości .
wary karpia , policzki napompowane oczy przerobione , już nie mówiąc o cyckach dupach itd,,,,,
Wszystko obecnie omotało do idiotyzmu naturalności brak .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odchudzanie z Hashimoto