Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może któraś z Was się orientuje czy jest jakiś skuteczny laser jeśli chodzi o zamykanie naczynek? Mam też drobne blizny, które zostały mi po trądziku i chciałabym przy jednym podejściu to jakoś wyeliminować, tylko pytanie czy da się :)

Czytałam o genesis, bardziej właśnie w kontekście blizn, ale z tego co pamiętam naczynka też można sobie podleczyć :)

W sumie nawet jeśli same blizny by mi odpadły, to i tak już byłabym szczęśliwa! a to droga impreza jest, orientujesz się może? ciekawe ile zabiegów trzeba robić, zanim jakieś rezultaty się pojawią hmm

pewnie im więcej tym lepiej, ale czytałam że po pierwszym różnica jest widoczna :) jeden kosztuje tysiaka, ale teraz widziałam promo że 3 zabiegi za 1800 zł :D

hm :D to dobra promocja, 3 zabiegi za cenę w zasadzie półtora zabiegu? :D tak myślę, żeby najpierw iść na jakąś konsultację, bo w sumie może nie potrzebuję takiej ilości tych zabiegów ??

nie no, na pewno potrzebna konsultacja, pewnie trzeba fachowo ocenić czy akurat ta metoda będzie okej :)

Fajna reklama :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

trwała rzęs - KRAKÓW