Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

31 minut temu

szkoła nauki jazdy

33 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

14 kwi 2017 - 10:55:16

Moim zdaniem najlepszy sposób na schudnięcie to racjonalna dieta, bogata w witaminy. Wyeliminowanie słodkiego (cukier jest zbędny) oraz w razie możliwości ruch, ruch i jeszcze raz ruch.Może trener personalny pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-27 09:32 przez moderator.

Szybko schudnąć - pomocy!

30 maj 2017 - 09:07:12

Mi bardzo pomógł trener personalny korzystałem z usług tego: http://www.capitalstudio.pl/ , rozpisał mi odpowiednią dietę oraz ćwiczenia. No i oczywiście zmotywował do pracy. Także ze swojej strony mogę polecić takie rozwiązanie. Przez 2 miesiące udało mi się schudnąć 10 kg i jest znacznie lepiej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 13:31 przez Garthena.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

30 maj 2017 - 22:35:27

Węglowodany najlepiej wyeliminować, ruszać się, można jeść nasiona chia, podobno jakoś tam troche pomagają, ale same jeszcze nie zdążyłam sprawdzić.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Szybko schudnąć - pomocy!

08 cze 2017 - 16:22:27

Jeżeli szukasz szybkich efektów modelowania sylwetki, polecam najnowszą endermologię ALLIANCE, widoczne efekty już po 3 zabiegach! Ciało staje się jędrne, następuje redukcja cellulitu, sprawdź sama ;)

<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 17:04 przez moderator.

Szybko schudnąć - pomocy!

13 cze 2017 - 15:35:43

A próbował ktoś zielonej kawy? W wielu miejscach piszą, że to lipa... ktoś z Was stosował?

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 3/5

Szybko schudnąć - pomocy!

01 sie 2017 - 01:01:05

Może dieta konphaska? Trochę hard i nie zdrowo, ale efekt murowany

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

01 sie 2017 - 23:38:03

Ja też na nic nie mam czasu i poświęcam się pracy. Zarabiam dużo ale zrobiłsię ze mnie grubasek. Postanowiłam zainwestować w siebie i posżłam do dietetyka w http://bodycareclinic.pl/ który przygotował mi specjalną dietę, do tego zamawiam catering do 1200 kalorii dzienie i biegam do domu z pracy. Całe moje chudnięcie nie kosztuje mnie dużó czasu a przynosi świetne efekty.

Szybko schudnąć - pomocy!

08 sie 2017 - 21:13:22

Ja uważam, że najlepszą metodą na odpowiednie zadbanie o siebie jest racjonalna dieta. Nie da się tego przeskoczyć niestety. Moja koleżanka była u miejscowego dietetyka (Zdrova - działa w Częstochowie). Już po kilku tygodniach miała widoczne rezultaty ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-08 21:15 przez pewnasiebiejot.

Szybko schudnąć - pomocy!

14 wrz 2017 - 09:43:29

Moim zdaniem wcae nie trzeba zamęczać się ćwiczeniami, aby zgubić zbędne kilogramy. Wystarczy przestrzegać kilku zasad racjonalnego odżywiania się, takich jak niepodjadanie między posiłkami, jedzenie o regularnych porach, unikanie nadmiernej ilości słodyczy itd. Ja do tego dołożyłam regularne bieganie i efekt jest widoczny. Po dwóch miesiącach schudłam prawie sześć kilogramów :) Naprawdę, wierzcie mi, że nie musicie się katować na siłce czy odmawiać jedzenia

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Szybko schudnąć - pomocy!

28 wrz 2017 - 23:50:02

London też bym tak chciała, niby się ruszam, ale mam podobny problem jak w pierwszym wątku. Długo pracuje, jem w pośpiechu, niby kasze i zdrowo, ale jakoś nie chudnę, a na dodatek ciągle jestem zmęczona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER W LASER DELUX MOJA OPINIA