Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 18:07:59

Hej, dawno mnie tu nie było...
Mam taki dość popularny problem, potrzebuję schudnąć bardzo szybko kilka kg, około 5. Szybko nie znaczy w tydzień, ale powiedzmy w miesiąc.
Wiem, że pojawią się propozycje planów treningowych,trwałej zmiany sposobu odżywiania. Ja to wszystko wiem, nawet prowadziłam bloga o takiej tematyce ponieważ zawsze miałam nienaganną figurę.
W tym roku z powodu tego, że pracowałam praktycznie cały czas, zaniedbałam się. Teraz się przeprowadziłam do dużego miasta, uczę się i pracuję po 14h dziennie, od 8 do 22. Więc nie mam siły ani czasu na angażowanie się w jakieś ćwiczenia czy diety. Od tego stresu i zmęczenia ciało też straciło na jędrności, jakość skóry jest jakby gorsza.. widzę że mój wygląd się pogorszył w ciągu tego roku diametralnie. Nie jem dużo, cukru w ogóle mało jadam, nie przepadam za słodyczami. Problemem jest jedzenie byle czego na szybko. I siedzę w pracy cały czas, ruszam się tylko z 2 godziny w ciągu tych 14.
I teraz moja prośba do was - czy macie jakieś sprawdzone sposoby na szybką utratę masy ciała? Jakieś produkty spożywcze, które mocno stymulują spalanie, przyspieszają przemianę materii? Jakieś proste a mocno skuteczne ćwiczenia dla osób, które mają niewiele czasu w ciągu dnia? A może inne wasze triki, dzięki którym utrzymujecie linię?
Jestem zdesperowana i wściekła na tą pracę :( no ale pieniążki z nieba nie spadną.. będę wdzięczna za każdą odpowiedź!

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 18:14:50

niestety ale dieta to podstawa przy chęci schudnięcia, wszystkie napije zamieniasz na wodę niegazowana oraz zielona herbatę,jasne na ciemne pieczywo, jesz co 3 godziny posiłki w tedy nie masz ochoty na podjadanie i jedz dużo warzyw, czyli sałatek jak najmniej smażonego, ćwicz co lubisz? i nie mów ze nie masz czasu to najlepsza wymówka, wstań godzinę wcześniej niż wstajesz i ćwicz.... na śniadanie owsiankę i czytaj etykiety, pamiętaj zdrowe jedzenie to podstawa i w miesiąc na pewno schudniesz:)a i dzień zacznij od wypicia szklanki wody z sokiem z cytryny jednej sztuki a nie jednym plasterkiem:)

aha i podstawowy błąd ludzi piszący że jedzą mało słodyczy czyli cukrów...sprawdzaj etykiety bo we wszystkim jest cukier, napoje, soki co prawda naturalny cukier ale jest!!!, jogurty i inne przekąski, cukier jest prawie we wszystkim!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-06 18:16 przez edekzkrainykredek2.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 18:21:59

Cytat
edekzkrainykredek2
niestety ale dieta to podstawa przy chęci schudnięcia, wszystkie napije zamieniasz na wodę niegazowana oraz zielona herbatę,jasne na ciemne pieczywo, jesz co 3 godziny posiłki w tedy nie masz ochoty na podjadanie i jedz dużo warzyw, czyli sałatek jak najmniej smażonego, ćwicz co lubisz? i nie mów ze nie masz czasu to najlepsza wymówka, wstań godzinę wcześniej niż wstajesz i ćwicz.... na śniadanie owsiankę i czytaj etykiety, pamiętaj zdrowe jedzenie to podstawa i w miesiąc na pewno schudniesz:)a i dzień zacznij od wypicia szklanki wody z sokiem z cytryny jednej sztuki a nie jednym plasterkiem:)

aha i podstawowy błąd ludzi piszący że jedzą mało słodyczy czyli cukrów...sprawdzaj etykiety bo we wszystkim jest cukier, napoje, soki co prawda naturalny cukier ale jest!!!, jogurty i inne przekąski, cukier jest prawie we wszystkim!!!!

Z tym cukrem racja, raczej nie słodzę napojów - herbata czy kawa zawsze gorzka, wody dość dużo piję. A z tym czasem to też nie tak że go nigdy nie mam, bardziej nie mam siły po 3-4 dniach po 14h... no i w pracy nie mogę dużo pić ani jeść, bo nie mogę nawet wyjść do toalety przez 4-5h, a wiadomo że jak piję wodę to organizm szybko to przetworzy i zaraz jest potrzeba.. :( dzięki za wskazówki co do jedzenia, spróbuję wykorzystać :)

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 18:27:18

Stosujac diete DUCANA,przez 5 m-cy schudlam 22 kg.Mam juz swoje lata,wiec troche to szlo z oporami.Nie bylam glodna,doskonale sie czulam,jak masz zdrowe nerki...sa ksiazki na ten temat..poczytaj

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 18:40:09

warto też posiłki przygotowywać dzień wcześniej:) zabierasz do pudełka do pracy:) ale jak twoim głównym posiłkiem będzie np sałatka to dużo roboty przy niej nie masz:)i na własnym doświadczeniu te różne diety z internetu... to nie polecam każdy organizm jest inny, każdy człowiek ma inną prace i inny tryb życia, jeśli takiej diety szukasz to udaj sie do dobrego dietetyka ale nie poradni typu natur house czy jakośs tak bo oni odchudzają suplementami za które musisz płacić, ja mam i mogę polecić dietetyka z żor , pani nawet ustali dietę po wywiadzie telefonicznym jeśli ktoś chętny podam linka :) a na ich stronie sa przepisy na zdrowe jedzonko można podpatrzeć :)

no i jeszcze najważniejsze to SILNA WOLA:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-06 18:40 przez edekzkrainykredek2.

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 19:23:13

Cytat
edekzkrainykredek2
niestety ale dieta to podstawa przy chęci schudnięcia, wszystkie napije zamieniasz na wodę niegazowana oraz zielona herbatę,jasne na ciemne pieczywo, jesz co 3 godziny posiłki w tedy nie masz ochoty na podjadanie i jedz dużo warzyw, czyli sałatek jak najmniej smażonego, ćwicz co lubisz? i nie mów ze nie masz czasu to najlepsza wymówka, wstań godzinę wcześniej niż wstajesz i ćwicz.... na śniadanie owsiankę i czytaj etykiety, pamiętaj zdrowe jedzenie to podstawa i w miesiąc na pewno schudniesz:)a i dzień zacznij od wypicia szklanki wody z sokiem z cytryny jednej sztuki a nie jednym plasterkiem:)

aha i podstawowy błąd ludzi piszący że jedzą mało słodyczy czyli cukrów...sprawdzaj etykiety bo we wszystkim jest cukier, napoje, soki co prawda naturalny cukier ale jest!!!, jogurty i inne przekąski, cukier jest prawie we wszystkim!!!!

Zgadzam się!!! Też mówiłam, że nie jem cukru, że nie mam czasu ćwiczyć, bo ciągle tylko praca, praca i praca. Zmieniłam nawyki żywieniowe, nie mówię, że trzymam się wszystkich ustaleń na 100 proc., bo potknięcia się zdarzają, ale nie wrzucam już w siebie byle czego, jak w worek... Do pracy zabieram pojemnik owsianki, drugi z warzywami, do tego jakiś owoc, pestki, orzechy. Oprócz tego, w pracy jem zupę. Do pracy i z powrotem chodzę pieszo (idę pół godziny w jedną stronę). Schudłam już 7 kilo.

Szybko schudnąć - pomocy!

06 lis 2016 - 19:26:07

super gratuluję i jak widać dla chcącego nic trudnego:)

Szybko schudnąć - pomocy!

07 lis 2016 - 08:09:17

widac masz słaba przemianę, skoro po przeprowadzce i bieganinie nie schudłaś.
Najpierw trzeba sobie ustalić harmonogram dnia , jeśli będziesz ciągle siedziała to daruj sobie nawet zadna dieta ci ie pomoże.

niezweryfikowana
Posty: 906
Ostrzeżenia: 2/5

Szybko schudnąć - pomocy!

12 lis 2016 - 14:39:40

Cytat
banach
widac masz słaba przemianę, skoro po przeprowadzce i bieganinie nie schudłaś.
Najpierw trzeba sobie ustalić harmonogram dnia , jeśli będziesz ciągle siedziała to daruj sobie nawet zadna dieta ci ie pomoże.
\

Daruj sobie to raczej Ty takie złośliwości ;) Do tej pory byłam bardzo aktywna fizycznie i zdrowo jadłam. Po przeprowadzce schudłam, ale po rozpoczęciu pracy, która polegała właśnie na siedzeniu 14h w jednym ciasnym miejscu i sprzedawaniu ludziom pieczywa, nie było cudu żebym nie przytyła i nawet gdybym chciała się ruszać to nie było jak ;)
Na szczęście rzuciłam tą wstrętną pracę i już po 2 dniach metabolizm mi przyspieszył.

Szybko schudnąć - pomocy!

12 lis 2016 - 17:37:30

Cytat
straciatella1992
Cytat
banach
widac masz słaba przemianę, skoro po przeprowadzce i bieganinie nie schudłaś.
Najpierw trzeba sobie ustalić harmonogram dnia , jeśli będziesz ciągle siedziała to daruj sobie nawet zadna dieta ci ie pomoże.
\

Daruj sobie to raczej Ty takie złośliwości ;) Do tej pory byłam bardzo aktywna fizycznie i zdrowo jadłam. Po przeprowadzce schudłam, ale po rozpoczęciu pracy, która polegała właśnie na siedzeniu 14h w jednym ciasnym miejscu i sprzedawaniu ludziom pieczywa, nie było cudu żebym nie przytyła i nawet gdybym chciała się ruszać to nie było jak ;)
Na szczęście rzuciłam tą wstrętną pracę i już po 2 dniach metabolizm mi przyspieszył.
no widzisz jak chcesz to potrafisz:)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Szybko schudnąć - pomocy!

06 gru 2016 - 00:19:03

Dziewczyny, poważnie wierzycie w te mega szybkie odchudzania :( jak świat stary wiadomo, że nie da się czegoś cudownie wyleczyć, czy trądziku, nadwagi, nawet kurna grzybicy :D to regularność jest najważniejsza, ruch, jedzenie o sttałych porach i zrezygnowanie ze śmieciowego żarcia. takie proste rzeczy, powoli dają rezultaty.

Szybko schudnąć - pomocy!

11 gru 2016 - 12:08:27

Szybka utrata wagi może być bardzo niebezpieczna. Tak drastyczne zmiany nawyków żywieniowych mogą zaszkodzić Twojemu organizmowie. Radziłabym Ci skonsultować się z dietetykiem i z nim spróbować osiągnąć tak szybko efekty. Jeśli jednak chcesz działać na własną rękę to kontroluj to co robisz, rób sobie regularnie badania (moja koleżanka nabawiła się anemii przez chęć tak szybkiego schudnięcia), możesz też mierzyć sobie poziom tłuszczu i wody w organizmie. Tylko albo musisz iść na jakąś siłownię, bo tam zwykle wykonują takie pomiary albo zakupić sobie np. wagę która to mierzy, np. taką https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja, bo i tak bardziej się opłaca wydać tyle pieniędzy, niż na siłowni płacić kilkakrotnie i dodatkowo wagę masz u siebie w domu :)

Szybko schudnąć - pomocy!

12 gru 2016 - 21:19:18

Szybko to można się choroby nabawić. Chudnięcie to proces.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Szybko schudnąć - pomocy!

01 lut 2017 - 13:52:17

Polecam rozpisać sobie indywidualną dietę z zapotrzebowaniem dziennym na kalorie, węglowodany, białka i tłuszcze. Dodatkowo staraj się spędzać jak najwięcej czasu aktywnie. Wspomóc dietę możesz suplementami linka avtivelab

Szybko schudnąć - pomocy!

24 mar 2017 - 08:11:27

dokładnie, chudnięcie to proces im dłuższy tym zdrowszy i bez efektu jojo będzie. Bez dobrej diety czyli mało przetworzonej nie ma odchudzania,ogranicz węgle, czytaj etykiety bo teraz wszędzie cukier i chemia, od tej chemii też ostro tyjemy. No i ćwiczenia, a żeby wspomóc cały proces odchudzania dobre suplementy, też trzeba je dobrać indywidualnie pod konkretny problem , a nie kierować reklamą....No i najważniejsze samozaparcie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laser na naczynka, blizny, przebarwienia