Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Najbardzieij interesuej mnie Gdańsk ale jeśli ktoś chodzi na coś takiego do Gdyni czy do Sopotu to rzecz jasna również moze napisać....Czy dziewczyny jesteście zadowolone z efektów zabiegów? Na jakie chodziłyscie i ile Was to kosztowało?
Sama mam największy problem z pupą. Oraz udami. Schudłam i o ile stosunkowo łatwo było mi się odchudzić z górnej połowy ciała to mam duży problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów z tej dolnej połowy.Coś tam schudłam ale pozostał cellulit i rozstepy, które są tak samo widoczne ;/

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Ja chodzę na takie zabiego do kliniki doktora Michajlowskiego. Co tutaj duzo pisać, wybrałam sie za namowa mojej kolełżanki na konsultację bo jest tam darmowa,on powiedział mi jaki zabiegi mogą być skuteczne. Postanowiłam się szarpną bo wczesniej fortune juz wydałąm na zabiegi bańką chińską i nic mi nie pomagało ( szczególnie te kremy).Mam pakiet zabiegów. jestem już w jednej trzeciej, zabiegi mam rózne.Efekty ponoć bedzie widać najlepsze na koniec ale ja juz widze róznicę i to mnie bardzo cieszy. jest w tym pakiecie karboksyterapia, endermologia i dermapen.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Czyli ogólnie jestes zadowolona? Możesz napisac na czym polegają te zabiegi ? Czy są przyjemne czymoze bolesne? Bo sama troche cyrok jestemNa jakies powazne zabiegi na pewno bym sie nie zdecyowala. Moze nie z uwagi na kase ale na to ze sa nieprzyjemne

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Nie są jakieś nieprzyjemne. Masaż enedermologiczny to masowanie za pomoca glowicyciala. Dzieki temu rozpuszza sie tluszcz, jest to mega przyjemne i zdarzalo mi sie zasnac podczas zabiegu. Dermapen i karboksyterapia juz mniej ale rowniez da sie wytrzymac. Zreszta na stronie kliniki, do ktorej chodze sa zdjecia i filmy tak wiec sama sobie obejrz jak to wyglada.

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

A dasz jeszcze jakis kontakt? Wlasnie przegladam sobe tez oferty takich zabiegow na grupnie chociaz tych o ktorychnapisalas nie ma ( sa inne) i ceny sa dosc niskie.Typu przceny 80%.Ale tak sie zastanawiam czy skoro jest taka przecena to na czym oni zarabiaja?

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 9/5

Modelowanie sylwetki Gdańsk i okolice

02 paź 2016 - 11:39:36

W sieci jest ich strona www. Nie patrz sie na grupny.Zarabiaja na tym i to niezle bo zabieg jet wykknywany zwylke tanim urzadzeniem, nikt Ci nie sprezentuje porzadnego zabiegu za taka cene. Szczegolnie, ze urzadzenia nie sa takie tanie....Sama bylam kilka razy z grupona ale jak zostałam potraktowana jak klient drugiej alb onawet trzeciej kategoroi ( bo przeciez ja nie placaca ale z kupnu to przestalam chodzic)

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Modelowanie sylwetki Gdańsk i okolice

03 paź 2016 - 15:25:27

Masz racje.Zapisałam się do tej kliniki, zadzwoniłam , idę pojutrze. To co mi się spodobało to to,że konsultacja okazała sie za darmo Tak wiec zobaczymy co mi powiedzą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA - WARSZAWA MOKOTÓW