Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Ja uważam, że ma i to całkiem dobre rozwiązanie. Kremy na popękane już naczynka to musztarda po obiedzie, krem to może trochę pomóc zapobiec, ale już pęknięte to trzeba zamknąć laserem. Spytaj fachowca to Ci powie dokładniej. Ja miałam taki zabieg w gabinecie Bellisana i różnica jest duża.

Witaj kochana. Ja ponad dwa lata temu zdecydowałam się na ten zabieg. I nie żałuję! Ja miałam na nosie z jednej strony taką dość dużą plamkę i bardzo mi się nie podobała a tak jak i Tobie nie pomagały mi żadne maście itp. U mnie to nie był duży obszar zapłaciłam za to 150 zł + jakaś jakiś tam krem. Przez jakiś czas piekło i szczypało ale z czasem zmniejszało się a po jakiś dwóch tygodniach nie było śladu. I do tej pory jest OK :) Wydaje mi się że pieniądze warte efektu :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

Ostatnio dość sporo mieliśmy okazję dowiadywać się na zajęciach o laseroterapii (zresztą doczyrać możecie sami - http://belequilibre.pl/laseroterapia/) jest to na pewno co raz bardziej popularne tylko trzeba sobie odpowiedzieć, dla kogo to jest dobre i czy każdy może z takich metod korzystać bo o tym wiele osób zapomina i potem wynikają z tego różne często nieprzyjemne rzeczy.

dałaś 150zł za jedną plamke na nosie? wydaje mi sie, ze to nie byl laser.. i chyba nie popekane naczynka.. raczej ma się je na całej twarzy a nie tylko w jednym miejscu

No co ty, z ciekawości sobie sprawdziłam i nawet w cenniku vesuny jest cena za 1 naczynko. Sama jestem zdziwiona.. A cena nawet mniejsza niż tu pani podawała. No i widze, że rumien też można wyleczyć, ale trzeba 4 zabiegów

zamykanie naczynek laserem - ma sens! tak! uwazam, ze to jest naprawde dobre rozwiązanie na te sprawy. bo co ci niby ma pomoc? krem ? tabletki ?

Tylko dziewczyny pamiętajcie o przeciwskazaniach do zabiegu i do przygotowania do niego. Np można iść na laser dopiero po 4 tygodniach od opalania :) czyli w moim przypadku teraz iść nie moge, bo staram się lapać słonce całe lato :) Tu macie więcej info: http://vesuna.pl/laseroterapia/laseroterapia-przeciwwskazania-i-zalecenia/

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

moim zdaniem wszystko co poprawiania komfort życia jest warte zastosowania (a w tym wypadku chyba tak będzie) więc moim zdaniem nie masz się nad czym zastanawiać

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Ja miałam taki zabieg na nosie i mi pomogło. W zimę wyglądałem jak jakiś pijak;( a po zabiegu było znacznie lepiej. Dokładnie po trzech zabiegach, tyle trwała kuracja. Teraz nos jest o wiele mniej czerwony.

ja nie byłam nigdy na takim zabiegu, ale według mnie nie powinnaś decydować się na takie kroki jeśli problem jeszcze nie jest naprawdę poważny. a przed chłopakiem powinnaś się otworzyć, bo on na pewno nie kocha cię za to jak wyglądasz, tylko za to jaka jesteś :)

Ja zamykałam naczynka i zmiana jest niesamowita więc polecam. Ale przede wszystkim musisz iść do dobrego dermatologa który ma doświadczenie i zbada Ciebie i wskaże rozwiązania problemu. Nie idź do kosmetyczki tylko koniecznie do dermatologa. Jeżeli jesteś z Warszawy polecam Panią doktor Barbarę Walkiewicz Cyrańską. Są podobno różne warianty naczynek i lekarz musi to najpierw obejrzeć zanim zdecydujesz się na jakiś zabieg.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Na pewno warto, zwłaszcza jeśli mamy problem z naczynkami na twarzy - zdecydowanie poprawia samoocenę. Co prawda w miarę skutecznie maskowałam je makijażem, ale zawsze zostawało jakieś uczucie niepewności no i czasem jednak chciałoby się od tego makijażu odpocząć. Popieram też, że trzeba wybrać dobrego specjalistę, sama byłam w gabinecie medycyny estetycznej Viva derm na Puławskiej w Warszawie.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Ma to bardzo duży sens bo jak nic z tym nie zrobisz to pajęczynka czy tam rumień będą się rozszerzać i będziesz ygląać coraz gorzej. Ja miałąm strasznie przekrwione policzki i musiałam iść na zabieg



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-01 11:19 przez moderator.

nie do kosmetyczki, ale do lekarza! i to, że nie pomaga krem z drogerii, to nie znaczy, że nie pomoże specyfik od lekarza. ja mam np. trądzik rumieniowaty i kremy z drogerii używam na co dzień, ale jak się pogarsza to mam maść od mojej lekarki i tylko ona jest w stanie mi pomóc i załagodzić objawy. poza tym, być może to problem z dietą - cera z rumieniem nie lubi alkoholu, kawy, ostrego i gorącego jedzenia. zanim wydasz kupę pieniędzy na laser, najpierw sprawdź to. i koniecznie lekarz! kosmetyczka może chcieć naciągnąć na kasę, poza tym nie ma wiedzy aby ocenić co Ci dolega - to problem nie tylko kosmetyczny, ale i zdrowotny. nie zrób sobie krzywdy.

Szukasz miejsca, które specjalizuje się w laserowym zamykaniu naczynek na terenie Gdańska? Polecam Clinica Cosmetologica - zapewniają trwałość zabiegu i przystosowanie wiązki laserowej do konkretnej zmiany skórnej. Eliminują rozszerzone naczynka na twarzy oraz na nogach. Pomagają pacjentom z trądzikiem różowatym. Ich laser działa również skutecznie na przebarwienia, brodawki, czy piegi. Gwarancja bezbolesnego przebiegu leczenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Etiaxil opinie