Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja nog

05 cze 2016 - 22:11:12

Hej, czy ktoras z was moglaby mi polecic jakis dobry sposob/zabieg na najlepiej trwałą lub po prostu taką depilację po której efekt utrzymuje się dlugo?

Wosk? Laser?

Jakos zawsze uzywalam tylko maszynki, ale w lecie mozna oszalec co chwile golac nogi

depilacja nog

06 cze 2016 - 07:38:21

Laser, ale nie wystarczy 1 zabieg :)

depilacja nog

06 cze 2016 - 09:57:22

Racja, jeżeli chodzi o zabieg laserowy to 1 to za mało. A może zainwestuj w depilator? Moja ciotka jest mega zadowolona. Uzywa juz od wielu wielu lat i nawet gdy włoski odrastaja sa one mniej widoczne i słabsze. Dodam, że miała ona czarne włoski na nogach. Moja mama tez czasami uzywa depilatora.

Pozdrawiam :)

depilacja nog

06 cze 2016 - 10:39:02

depilacja laserem długo trwa i nie do końca usuwa zarost .
Zależy od karnacji włosa.
Najlepsze są depilatory na prąd.

depilacja nog

06 cze 2016 - 17:28:15

dzieki, zatem kupuje depilator, pytanie tylko jaki. Na jakies parametry najbardziej zwracac uwage?

depilacja nog

06 cze 2016 - 19:58:52

wszystkie prawie takie same .
Mój jest mały i sprawny juz abym nie skłamała 4,5 roku i działa ale jednym mankamentem jest to ze nie jest wodny.
Mnie to nie przeszkadza goli extra na sucho .

depilacja nog

06 cze 2016 - 22:10:03

A dla kogos kto nigdy nie uzywal depilatora nie bedzie to masakra i bielki bol ;)?

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja nog

07 cze 2016 - 01:50:50

Ja nie mogę używać depilatora, za bardzo mnie to boli, na wosk chodzę okazjonalnie, jest dość drogi i niestety bolesny... Najczęściej używam kremów do depilacji, moim nr 1 jest krem Vanity z bielendy, aloes lub czarna olwika, oba dobrze sie sprawdzają

depilacja nog

07 cze 2016 - 16:20:07

A ja polecam laser, efekt do końca życia ;) Jeśli jest dość dobry to złapie nawet te jaśniejsze i cieńsze włoski (jeden z najnowszych to Mediostar, ma go babka do której chodzę w UBP w Gdyni). Sama mam mega problemy z wrastaniem włosków i podrażnieniami, więc golenie/depilacja mechaniczna to była masakra. Zdecydowałam się na laser, jestem po 2 zabiegu. Ogólnie potrzeba 4-6, ale już po 1 jest mega różnica, ponad połowa włosków nie wróciła :D
Jeśli chodzi o depilator to jak dla mnie była masakra. Mało, że boli, to jeszcze długo trwa. Wg mnie już lepsze są plastry z woskiem, albo właśnie kremy do depilacji. Tylko wiadomo - efekt tak czy siak nie jest zbyt długotrwały.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja nog

10 cze 2016 - 10:25:38

Mam depilator ipl z babylissa i to świetna sprawa, bo nie trzeba chodzić po kosmetyczkach i dużo taniej to wychodzi iż ileś tam zabiegów, po kilku zabiegach uż jest fajny efekt :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja nog

14 cze 2016 - 01:20:23

Ja mam Panasonic ED94-S503 i jest bardzo fajny bo oprócz standardowego depilatora dostajesz kilka nasadek, m.in. do delikatnej depilacji, do golenia, do złuszczania skóry na stopach czy do pilingu ciała. Dla mnie świetna rzecz, kilka w jednym, opłaca się.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja nog

01 sie 2016 - 00:53:54

Ja chciałabym kiedyś zrobić sobie zabieg laserowy, póki co używam maszynki, naprzemiennie z kremem do depilacji. W lato czasem chodziłam na wosk do kosmetyczki, ale robią mi się niestety po nim duże podrażnienia i zapalenie mieszków włosowych...

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja nog

16 sie 2016 - 15:31:28

Cytat
KamilaJa00
Ja nie mogę używać depilatora, za bardzo mnie to boli, na wosk chodzę okazjonalnie, jest dość drogi i niestety bolesny... Najczęściej używam kremów do depilacji, moim nr 1 jest krem Vanity z bielendy, aloes lub czarna olwika, oba dobrze sie sprawdzają

u mnie ten z aloesem od dluzszego czasu niezmiennie, bo nie podraznia mi skóry. Czasem jeszcze uzywam wosku ale nie zawsze;) depilator miałam, ale za bardzo mialam po nim podrażnioną skórę

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja nog

29 wrz 2016 - 22:29:56

A czy jak golicie ciało maszynką to używacie pianki do golenia? Bo ja raczej nigdy nie używałam, zawsze zstępowałam ją żelem pod prysznic...

depilacja nog

08 lip 2017 - 12:07:34

Ja używam standardowo maszynek do golenia i pianki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamykanie naczynek laserem - czy to ma sens?