Obecnie rozmawiamy o:

podgrzewacz do wosku

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

21 mar 2016 - 22:36:43

Macie jakieś sprawdzone kosmetyki które skutecznie pomogą na bardzo suchą skórą, po zimie nie mogę sobie poradzić:( dodam tylko, że mam wrażliwą skórę, skłonna do podrażnień...

bardzo sucha i wrażliwa skóra

21 mar 2016 - 23:17:09

Też mam ten problem! Obecnie używam odżywczo-ochronnego masła do ciała z Banii Agafii. Są to kosmetyki naturalne i przystępne cenowo. Znajdziesz je na cocolita.pl

Do twarzy natomiast polecam krem La Roche Posay, Hydreane Riche - krem nawilżający do skóry bardzo wrażliwej).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-21 23:17 przez yagmur.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

22 mar 2016 - 12:14:52

Poszukaj czegoś wśród kosmetyków Ziaji, są tanie i często naprawdę dobre.
Z pozostałych to również mogę polecić krem, La Roche Posay, dobrze nawilża.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

29 mar 2016 - 15:57:26

Może poszukaj czegoś na <moderacja> . Ważna jest dieta ona tez wpłya odpowiednio na skóre , włosy czy paznokcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 11:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 kwi 2016 - 21:16:31

Ja mam suchą i taką ściągniętą skórę po kapieli. Wtedy wmasuję w ciało jedwab oeparol hydrosense. Jest lekki i szybko się wchłania. Można od razu się ubrać.Skóra mięciutka i przyjemnie pachnie. Balsamy nigdy skutecznie i w 100% nie nawilżały mojej skóry. Teraz tylko jedwab z oeparola.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

05 maj 2016 - 02:19:50

Może i ja się nie znam na kosmetykach, ale odkąd pamiętam to zawsze na wszystkie dolegliwości skórne, czy to przesuszenie, czy łuszczenie, czy pękanie itd, do cery wrażliwej zdecydowanie najlepiej sprawdzał się krem PENATEN - może ktoś z dzieciństwa pamięta, może nie, jest pakowany w małe, płaskie okrągłe puszeczki, zresztą po wpisaniu nazwy w grafikę google każdy ogarnie czego szukać - krem nivea wyparł go z rynku swoją dostępnością i ceną(chociaż jakością to mógłby Penatenowi co najwyżej stopy umyć), bo Penaten kosztuje moim zdaniem dość dużo bo za 25ml opakowanie trzeba dać ~8zł, dostępny w aptekach, apteko-drogeriach typu Superpharm(ale drogo jak cholera), Hebe, w Rossmanie nie widziałem, zdarza się że jest w dużych marketach, ale trzeba mieć oczy szeroko otwarte i obowiązkowo zwiedzać alejki z bajerami dla niemowląt(naprawdę, nie wiem dlaczego tam to umieszczają, Penaten jest dla wszystkich :D). Krzywdy sobie na pewno nie da się nim zrobić , a myślę, że może pomóc - a jeśli nie, to Wam się kiedyś przyda :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-05 02:23 przez AxlC.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

12 paź 2016 - 06:44:20

Ja w końcu kupiłam olejek do ciała. Pomaga. W wakacje zresztą juz było ok, ale teraz, kedy znów grzeją i jest sucho w mieszkaniu znów mi się częściej wysusza...

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

21 gru 2016 - 00:06:51

A jakie olejki do ciała polecacie? Ja używałam arganowego i kokosowego, oba fajne. Lubię też mleczka do ciała, fajnie nawilżają. Teraz mam np kremowe serum do ciała, regenerujące, z oliwką i jogurtem, dobrze zastępuje mi balsam :) Mam suchą i wrażliwą skórę i nic mnie nie podrażnia

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

20 lut 2017 - 12:04:41

Mam bardzo suchą i wrażliwą skórę, a zimą w okresie grzewczym jest ściągnięta i aż swędzi. Od pewnego czasu zwłaszcza zimą używam emolintów w tym roku wybrałam Eloderm żel i balsam, świetnie mi się sprawdza dobrze nawilża i regeneruje. Skóra jest nawilżona a efekt pozostaje na długo.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

20 mar 2017 - 21:46:48

Oil of life body shop, dział cuda

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 mar 2017 - 09:35:17

Ja polecam stosowanie olejków do twarzy. Doskonale odżywiają one skórę i nawilżają ją.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 mar 2017 - 10:15:21

mam ostatnio bardzo podobnie, na rękach skóra spękana mimo kremów nie wiem juz co z tym robić :(

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 mar 2017 - 10:51:35

Emulsja do mycia i balsam (przeznaczone do twarzy jak i całego ciała) Cetaphil. Dostępne w aptece. Ja używam już baaardzo długo i jestem mega zadowolona. Skóra jest nawilżona i wygląda na bardzo odżywioną.

bardzo sucha i wrażliwa skóra

27 mar 2017 - 12:43:52

A ja polecam olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimno do kupienia w sklepach zielarskich. O właściwościach można znaleźć bardzo dużo w necie.

Polecam olej kokosowy nierafinowany tłoczony na zimno do kupienia w sklepach zielarskich. O właściwościach można znaleźć bardzo dużo w necie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 12:45 przez E-mila.

niezweryfikowana
Posty: 568
Ostrzeżenia: 9/5

bardzo sucha i wrażliwa skóra

04 kwi 2017 - 13:46:46

Własnie olej kokosowy nierafinowany nie jest taki dobry na suchą skórę.... Poczytajcie sobie o nim. Zaiwera w sobie bardzo wiele nasyconych kwasów tłuszczowych tak wiec może zapychać. Jest ok jeśli chodzi o ciało, włosy czy nawet nawilżanie skóry ust. Jednak do twarzy nie polecam. Z olejów najlepsze są:
z pestek czarnej pożeczki
z malin
z pestek róży
oraz z kiełków pszenicy ( chociaż jeśli chodzi o mnie to nie potrafię się przyzwyczaić do jego zapachu).
No i warto jest sobie kupić jakieś porządne serum. W moim przypadku totalnym hitem okazało się serum richevon.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyk w pępku zrobic czy warto?