Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

depilacja laserowa - czy polecacie?

15 mar 2016 - 20:42:38

Czy któraś z was poddała się może depilacji laserowej? Już mnie męczą wrastające włoski i codzienne golenie maszynką, chcę się udać do gabinetu (biorę pod uwagę Bellisana w Warszawie), ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć o tym czegoś więcej. Jeśli robiłyście to jaki był koszt, koszt, czas trwania i przede wszystkim czy to naprawdę daje takie trwałe efekty?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

17 mar 2016 - 15:26:13

Po kilku zabiegach <moderacja-link> nie ma, naświetlanie robi się raz w miesiącu, a koszty zależą od miejsc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:02 przez moderator.

depilacja laserowa - czy polecacie?

17 mar 2016 - 15:34:08

Witam osobiście polecam Laser delux jest to sieć gabinetów ja korzystałam z islug gabinetu w Kielcach na ul. Wesołej i jestem bardzo zadowolona.Jesli potrzebujesz zniżki jest taka możliwość jeśli zarekomenduje pacjentkę to ona na zabieg uzyskuje zniżkę i ja również. W razie pytań zapraszam na priv. Zabieg laserem light sheer jest zabiegiem trwałym.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

18 mar 2016 - 13:13:15

Jeśli masz tendencję do wrastania włosków, to laser powinien okazać się dobrym rozwiązaniem. Przy ciemnym owłosieniu wystarczy Ci 4-6 zabiegów i po sprawie <moderacja-link>. Czas i koszt zależy od tego jakie miejsce chcesz wydepilować. Ja na bikini spędzałam ok. 45-25 minut - w zależności czy miałam dodatkowe znieczulenie emlą czy leciałam na żywioł :) Bikini robiłam 2 lata temu i do tej pory nie mam nawet cienia włosków ;) Przymierzam się do nóg, ale muszę przyoszczędzić trochę.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

19 mar 2016 - 23:31:11

Ja polecam, bardzo wygodne :)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 5/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

24 mar 2016 - 14:50:39

<moderacja>spam
Depilacja laserowa deje trwałe efekty po kilku zabiegach, ale nie na każdą karnację. Ale warto spróbować i pozbyć się włosów na długi czas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-28 22:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 4/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

28 mar 2016 - 18:51:27

popieram, laser jest dobrym rozwiązaniem jak włoski wrastają w skórę. Właśnie nie każdy ci to powie, ale nie każdy włos i karnacja się nadają, ja jestem już po 4 zabiegu, już jest oczekiwany efekt :) polecam, ja chodzę do dr Mirackiego w Warszawie

depilacja laserowa - czy polecacie?

05 kwi 2016 - 11:49:41

Ja też polecam Laser Delux, miałam robioną depilację pach i efekt super. Nie jest to takie straszne. Ceny też przystępne, mają różne promocję. Jako ich klientka z chęcią kogoś polecę na pierwszy zabieg, rabat jest 20%, więc zawsze to taniej wyjdzie. Jak ktoś byłby zainteresowany <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-27 14:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

06 kwi 2016 - 09:49:34

Ja sobie niedawno kupiłam depilator laserowy z babyliss, super wygoda, można sobie depilować kiedy się chce i kiedy się ma czas ;), odpadają dojazdy no i na pewno koszt też mniejszy niż zabiegi, trochę się na początku bałam jak mi to będzie szło ale po kilku razach nabrałam wprawy ;), mój mężczyzna sie domaga depilacji klaty :D to będzie dopiero wyzwanie ;) a z plusów też to że jest sieciowo podłączony wiec te błyski są caly czas tam samo mocne

depilacja laserowa - czy polecacie?

15 kwi 2016 - 10:08:04

Oj nie, mi to bardzo zaszkodziło na skórę, taka specyfika, nie polecam jak się ma wrażliwą skórę.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

29 kwi 2016 - 20:54:11

Ja robiłam bikini laserem na Wąwozowej w Elite, po 5 zabiegach nie mam praktycznie włosków, warto było pod każdym względem. Laser to jedyna trwała metoda.

depilacja laserowa - czy polecacie?

29 kwi 2016 - 21:18:33

mam do sprzedania depilator laserowy mozna depilacje robic w zaciszu własnego domu zamiast umawiac sie i chodzic do gabinetu gdyby któras z was była zainteresowana to piszcie do mnie na priv

depilacja laserowa - czy polecacie?

05 maj 2016 - 16:28:33

Oferuję 30% zniżki na depilację w laser Delux wystarczy, że przed wykonaniem zabiegu podacie moje dane. Salony są w całej Polsce. Po wykonanym zabiegu wy również polecać osoby i dalej korzystać ze zniżek naprawdę warto ;) Ceny nie są wysokie a jakość usług bardzo dobra. Za tą cene warto poczuć się piękną iraz na zawsze pozbyć się tych okropnych włochów. Jeżeli ktoś chce zniżkę proszę o kontakt.
kontakt: 889672320, ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

depilacja laserowa - czy polecacie?

19 maj 2016 - 07:12:09

Dziewczyny a ja polecam zastanowić się nad depilacją laserową w ... domu. Tak tak. Sama jakiś czas temu kupiłam sobie depilator Philips Lumeę/ Na pewno widziałyście jak się reklamuje. Nie był taki tani ale po kilku użyciach mam naprawdę niewiele tych włosków na nogach, z kazdym kolejnym użyciem jest ich mniej. Poza tym bardzo podoba mi się fakt,ze depilacja nie boli.Na pewno nie jest to taki ból jak przy depilacji nóg normalnym depilatorem.

Nie jest tani ale sugeruję sobie zajrzeć do rtv Euro agd. Obecnie jest tam na niego spora promocja, poza tym plusem jest na pewno to,że w sklepie mozna go kupić na raty 0% z czego sama skorzystałam bo spłacam sobie niewielką kwote miesięcznie i w zasadzie zupełnie tego nie odczuwam.

depilacja laserowa - czy polecacie?

27 maj 2016 - 17:47:18

Muszę spróbować laserowej depilacji. Mam strasznie owłosione nogi... Nigdy nie mogłam sobie z tym poradzić. Depilacja to koszmar, bo często mam lekkie krwawienie... Mam bardzo grube włosy :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bardzo sucha i wrażliwa skóra