Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

golarka damska

25 sty 2016 - 18:19:27

Hej dziewczyny! Myślę nad zakupem golarki elektrycznej, bo mam już dość maszynek jednorazowych. Możecie polecić mi jakiś model? Aktualnie biorę pod uwagę taki: <moderacja - link> Co polecacie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:26 przez moderator.

golarka damska

25 sty 2016 - 18:58:02

to są depilatory a nie golarki, one wyrywają, nie przycinają włosów. Jeżeli chodzi o depilator to polecam Braun silk epil 9, jest rewelacyjny a długo się zastanawiałam czy opłaca się wydać 3x więcej jak za Philips Satinelle i powiem, że się opłaca, dużo szybszy, dokładniejszy i w miarę cichy. Dodatkowo ma inne nakładki, w tym też golarkę!

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

golarka damska

25 sty 2016 - 19:39:44

@kanarekdwa

ja mam dokładnie ten z linka i jestem zadowolona :)
na początku trochę ciężko się do niego przekonać, trochę boli, ale z czasem skóra się przyzwyczaja i jest ok :)

minus - depilator ma kabel, nie jest bezprzewodowy :) mnie to osobiście nie przeszkadza, no ale pewnie wielu osobom tak... jest też dość głośny

wiele depilatorów ma różne bajery - mnie to niepotrzebne :) mam nakładkę "chłodzącą" bodajże, ale nie używam :)

ogólnie depilator polecam :) depilacja trwa krótko, dokładnie są usuwane włoski; w porównaniu do tradycyjnej maszynki - rewelacja :)

wiele osób poleca też ten depilator braun (podobna cena, coś koło 100 zł)

jeśli możesz przeznaczyć więcej kasy - to kup sobie taki za 300-400 zł, ale po co? taki najzwyklejszy się sprawdza tak samo, więc wg mnie nie warto :)

tylko pamiętaj - początki mogą być trudne :) wiele osób po pierwszym użyciu rzuca depilator w kąt mówiąc "nigdy więcej", a serio - da się przyzwyczaić i nie czuć bólu :) u mnie już drugi raz był ok :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

golarka damska

13 lut 2016 - 15:11:12

Ja mam Panasonic ED92RP503. Jest bardzo dobry. Przede wszystkim goli dokładnie, nie pozostawia nawet małych włosków a różnie to bywało z moimi poprzednimi depilatorami. Ma wbudowany system masażu i rzeczywiście pomaga on nieco, ale najbardziej pomaga mi depilacja na mokro - jak skóra jest rozgrzana to depilacja jest praktycznie bezbolesna. Przydaje się też nakładka goląca, używam jej do golenia strefy bikini i pach.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

golarka damska

07 lip 2016 - 15:59:33

Mi by najbardziej zależało na takim depilatorze, który ma wymienną nasadkę z golarką. Znalazłam taki artykuł http://www.ceneo.pl/artykuly/golarka_damska_czy_depilator i tu piszą, że ogólnie depilator jest skuteczniejszy, ale do bardziej delikatnych miejsc lepsza będzie golarka. Damska podobno jest bardziej uniwersalna, więc nie mogę kupić tańszej męskiej, bo to nic nie da.

golarka damska

18 lip 2016 - 19:47:15

Najlepiej poczytać jakies recenzje w sieci :) Np. tutaj jest świetny poradnik na ten temat http://www.guki.pl/jaki-depilator-kupic/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 21:36 przez mello99.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem