Obecnie rozmawiamy o:

FARBA A UTLENIACZ

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, czy tez uwazacie ze mam nienaganna figure? czy raczej powinnam jeszcze troche zrzucic?



Najważniejsze, że masz dobre mniemanie o sobie ;) Reszta to szczegół ;)

Wykarmisz cale pokolenie nowej rzeczpospolitej tyle ze cyce to nie wykladnik calej figury Dobra figura to proporcjonalne ksztalty

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

Masz figurę kobiecą ale nie idelanie fit jeśli o to Ci chodzi. Przydałoby się trochę ujędrnić i wyrzezbić niektóre części ciała.

Ten kostium na pewno nie działa na korzyść twojej figury, bo te frędzle optycznie ciągną w dół duży biust, co sprawia wrażenie jakby był do pasa. Ale poza tym jest ok. Nie jest to ideał, ale na pewno nie jest źle. Można by popracować nad brzuchem, no ale przecież nie wszyscy muszą mieć pięknie umięśniony...zależy jak sama się czujesz, a z tytułu posta wynika, że dobrze, więc to najważniejsze.

Jeśli czekasz na ochy i achy to ode mnie ich nie otrzymasz. Owszem jeśli czujesz się dobrze w swojej figurze to najważniejsze i nasze zdanie nie ma najmniejszego znaczenia. Jednak wg mnie można by było popracować nad figurą, niekoniecznie mówię o kg, ale o rzeźbie, mięśniach...

brzuch i uda do poprawki :)

biust ok, natomiast brzuch i uda juz niezbyt

biust ok, natomiast brzuch i uda juz niezbyt

biust ok, natomiast brzuch i uda juz niezbyt

biust ok, natomiast brzuch i uda juz niezbyt



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-20 18:32 przez Dinka1985.

Czytając twoje wcześniejsze wątki coś mi się wydaje że wstawiasz zdjęcie jakieś nie lubianej laski wstawiasz beznadziejnie komentarze tylko po to żeby się z niej pośmiać. A jeżeli faktycznie to jesteś ty to współczuje.

Bardzo zaniedbana. Zakładam że jesteś młoda a figurka nieciekawa, taka sflaczała.

Cytat
Karolaa2111
Czytając twoje wcześniejsze wątki coś mi się wydaje że wstawiasz zdjęcie jakieś nie lubianej laski wstawiasz beznadziejnie komentarze tylko po to żeby się z niej pośmiać. A jeżeli faktycznie to jesteś ty to współczuje.
Zgadzam się z toba.Tak czy tak puste dziewuszysko.Normalna fajna dziewczyna nie wstawia swojej fotki z pytaniem czy ma idealna figure ,jesli wstawia fotke swojej znajomej to autorka jest tak pustą beznadziejną laską ,że najprawdopodobniej jest bardzo samotna bo taka osoba nie ma przyjaciół a tym bardziej faceta.Stąd ta zawiśc .Facet :)

O co jedna laska nienawidzi drugiej?O faceta:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-21 12:58 przez filipekkrol.

duzo do poprawki..

Nie jest to super fit ciało ale też nadwagi nie widać :) .Ogólnie jak dla Mnie jest ok tylko zdecydowanie inny stanik ten optycznie ciągnie ci cycki w dół i nie korzystnie wpływa to na resztę :).

Nigdy nie zrozumiem sensu zakładania takich wątków .

Figura na pewno nie idealna, ale też nie najgorsza. Na początek zrzuć 4-5 kg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na dzień/dwa przed sylwestrem