Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

zapisałam się na konsultację do dr Doroty Żukowskiej w klinice Dermed w sprawie podniesienia piersi. Termin mam na połowę grudnia, planowałam potem urlop wsiąść żeby się podgoiło.No ale jakieś mnie czarne myśli nachodzą, chyba strach daje o sobie poznać.Powiedzcie czy waszym zdaniem warto podnieść biust? Mam piersi strasznie oklapnięte po karmieniu, schudłam tez sporo i takie mi się flaki dwa zrobiły. Wstydzę się nawet przy mężu rozebrać.Ta operaca to dla mnie jedyne wybawienie

Wiesz co jak będziesz się z tym czuc lepiej,to czemu nie?Biustu wiadomo wyczwicyc nie można:)Na pewno będziesz pewniejsza siebie i podniesie się twoja samoocena ,whay not;)))I nic więcej nie napisze bo nic nigdy nie miałam robione :)

Ja myślę że na pewno warto będziesz całkiem inaczej wyglądać czuć się.Jesli tylko cię stać to zrób to .Niejedna by chciała ,ma brzydkie piersi ale niestety nie ma tylu pieniędzy.

Ja bym się bała, tyle bólu z tego a potem komplikacje... Dla mnie trochę strach...

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 2/5

no właśnie też mnie ten strach dopada ale nie widzę juz innego wyjścia niż ta operacja. Unikam męża, wstydzę się. Wakacje to moja najgorsza pora roku bo wstydzę się rozebrać do bikini. Okropnie mój biust wygląda. Odliczam dni do operacji, mam nadzieję że dr Dorota Żukowska sprawi że znowu poczuję się kobietą

a może spróbuj za pomocą ćwiczeń podnieść swój biust zamiast wydawać fortunę?
Pompki są na Twój problem świetnym rozwiązaniem. Oprócz tego poćwicz klatkę piersiową na siłowni.Już po miesiącu regularnych ćwiczeń będziesz widziała pierwsze efekty. I co najważniejsze- nie zniechęcaj się na starcie.Zaufaj mi a na pewno nie pożałujesz :*

czarnulla - Kochana, jesteś w błędzie. Biust można "wyćwiczyć".
Można go ujędrnić, a co za tym idzie - podnosi go.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-29 01:29 przez kmkierznikiewicz.

Auć, ja bym się chyba jednak bała w ten sposób :/ widziałam już sporo tych programów typu "sekrety chirurgii" i powiem szczerze - nic dziwnego, że masz wątpliwości. Gdyby, gdybym! miała kiedyś podobny problem, to chyba wybrałabym metodę z wypełnianiem jakimś płynem.
Na razie idziesz na konsultację, więc ostateczna decyzja nie zapadła. Tutaj masz fajne porównanie implantów i wypełniaczy: klik! . Co zrobisz to już Twoja sprawa. Mnie najbardziej przekonuje ta metoda, gdzie odsysają tłuszcz np. z brzucha i potem to wstrzykują w piersi. To Twój tłuszcz, więc praktycznie nie ma ryzyka, że się nie przyjmie, no i jest zupełnie naturalne w dotyku :D implant to jednak implant..

ja bym sie nie zgodziła, nie wiem dlaczego to wogóle kobiety robią.
Przeciez to i tak widać że to sztuczne.
Szkoda zdrowia naprawdę.
Ty sie wstydzisz męża dziwne?
On powinien ciebie kochać taką jaka jesteś, nie ma co się wstydzić naprawdę nie warto.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Ja osobiście nie widzę w tym nic złego, żyjemy w takich czasach, że jest to na porządku dziennym, że kobiety chodzą na różne zabiegi żeby poprawić swój wygląd. Mogę nawet śmiało powiedzieć, że modna stała się ostatnio <moderacja-spam> jest na to doskonałym przykładem, jest tutaj bardzo dużo gabinetów, które nie narzekają na brak pacjentów.
Oczywiście też widziałam dużo programów jak wyglądają takie operacje i jak ludzie czują sie po, ale to naturalna kolej rzeczy. Po każdym zabiegu potrzebny jest okres rekonwalescencji. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-08 18:15 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyk