Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czesc laski. wiem ze pytanie w temacie brzmi jak brzmi :D ale slyszlam ostatnio ze cos takiego jest. tylko nie za bardzo moge cokolwiek konkretnego na ten temat znalezc, a tym bardziej ile by to moglo kosztowac i czy jest bezpieczne. ktoras moze wie o co mi chodzi? moze ktoras juz robila? dajcie znac!

bez operacji to można kwasem hialuronowym i bodajże solą fizjologiczną.

własnym tłuszczem , ale ceny nie znam.

pierwszy raz slysze, ale tez bym chetnie poczytala :D acz watpie zeby cos takiego istnialo :D:D:D

Istnieje, ale nie do końca chyba w formie zabiegu stricte powiększającego biust. U nas oferujemy tzw. Lifting Up Kit - to jest zabieg liftingujący i remodelujący, mający też właściwości powiększające piersi (maksymalnie o jeden rozmiar). Sprawi, że biust będzie podniesiony i pełniejszy, bardziej stosuje się ten zabieg jako lifting niż zastępczą metodę powiększania piersi.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-08 15:42 przez PodgorskiDomUrody.

echhh, szkoda ze tylko o rozmiar, no ale coz, cudow nie ma :D a jak to dziala w sumie, no i przede wszystkim ile kosztuje ?

a na piersi wyjedzone przez dzidziusia też pomoże :p?

Żeby osiągnąć pełen efekt należy zrobić 4 zabiegi. Na dekolt i biust nakładane są specjalne emulsje i kremy, stosujemy także specjalny bandaż nasączony odpowiednimi ekstraktami, a na koniec stosujemy masaż odpowiednimi preparatami. Odbycie 4 zabiegów daje efekt “niewidzialnego biustonosza”, ujędrnienia i wygładzenia skóry. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: [moderacja-niedozwolony link] Tam też są ceny, jeśli jesteście z okolic Krakowa to zapraszamy :)

klaudia9510 - jest to zabieg który przywraca jędrność i sprężystość oraz tworzy coś w rodzaju siateczki podtrzymującej biust ale nie można tu mówić o efektach jak po operacji :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-13 11:42 przez moderator.

fajowo ja bym byla zainteresowana nawet, trzeba sie z wami jakos umawiac czy wystarczy przyjsc?

tak,stosowałam i jestem zadowolona ;)

Warto się wcześniej zarejestrować :) Przychodzić można w tygodniu między 10 a 22, w weekendy przyjmujemy nieco krócej, wszelkie informacje, telefony i adresy znajdziesz tutaj: [moderacja - nieopłacona reklama]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-05 09:51 przez moderator.

Cytat
banach
własnym tłuszczem , ale ceny nie znam.

drogo :| ceny podobne do zwykłego zabiegu z silikonami

Szkoda kasy tak samo dziala jak wlasnoreczne wmasowywanie w piersi codziennie serum ewelain Efektu nie ma spektakularnego ale przynajmniej tanio

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

można jeść estrogeniczne jedzenie: produkty sojowe (np. tofu), mleko i jogurty sojowe, nasiona sezamowe, hummus, dynia, czosnek, fasolka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

La Pelle Wrocław