Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby mieć białe zęby

23 cze 2015 - 11:43:54

Marzy mi się piękny uśmiech i super białe zęby jak na filmach :D
Co zrobić żeby mieć białe zęby? Stosowałam paski wybielające i pastę biała perła, było widać lekką zmianę na lepsze ale niestety to był krótkotrwały efekt.
Znacie jakieś domowe sposoby na białe zęby? Słyszałam o sodzie ale podobno niszczy szkliwo- stosowała któraś z Was? ??

Co zrobić żeby mieć białe zęby

23 cze 2015 - 11:49:09

@konieczna jakiej firmy paski stosowałaś?
Myślałaś nad wybielaniem u dentysty czy chodzi Ci wyłącznie o domowe sposoby? ;)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2016 - 13:41:57

Mnie też się marzył dlatego się poddałam wybielaniu w Galerii Uśmiechu, wybrałam tę nową metodę Prevdent i jestem zachwycona. Nie tylko mam białe zęby, ale też dzięki temu, że na koniec nałożone miałam specjalne serum zęby wyglądają na zdrowsze.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2016 - 14:17:43

Osobiście polecam wyprawę do gabinetu stomatologa i zrobić to profesjonalnie. Kiedyś słyszałam, że mycie proszkiem do pieczenia czy sodą pomaga ale szkliwo strasznie niszczy :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2016 - 14:28:02

profesjonalne wybielanie u stomatologa, bo domowymi sposobami cudów nie zdziałasz :D

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2016 - 20:55:56

Dziewczyny, a może napiszcie, jaki mniej więcej jest koszt takiego zabiegu u stomatologa? Może ktoraś robila i może coś tak napisać?

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2016 - 23:51:59

Moja znajoma uzywa paskow i efekt jest powalajacy do tego stopnia ze dentystka zapytala ja co ona robi ze ma takie biale zeby.Paski jednak tez jakos szkodza na szkliwo.

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 00:30:15

<moderacja-link> - polecam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:04 przez moderator.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 11:12:10

ja stosowałam kiedyś taki żel biała perła, polecam, bardzo dobry i po miesiącu było widać mega efekty. Ogólnie nie mogę go teraz kupić,ale może online by był.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 11:19:24

Ja używam Colgate White Optic i szczerze polecam :) U mnie juz po tygodniu było widać dużą różnicę :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 11:49:37

paski wybielajace, pasta wyubielajaca z białej perły , ja uzywam sody ju8z kilka lat i stosuje kilka razxy w tygodniu nic mi nie jest:)
zeby odpukac narazie zdrowe i białe:)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 12:05:22

Zależy jakie masz swoja kość zęba. Ja mam dosyć białą. Używam past white z Colgate, płucze płynem Listerine white i często żuję gumy Orbit wybielające.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 12:11:42

widać to zależy chyba od szkliwa i kości.
Wal do stomatologa on ci coś poradzi a sama nie kombinuj.

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 12:36:21

Ja płuczę zęby olejem kokosowym, codziennie z rana na czczo (poczytaj w internecie o ssaniu oleju - jest tego dużo). Po tygodniu można zauważyć pierwszą różnicę w odcieniu zębów. Ja w odróżnieniu od dziewczyn wypowiadających się tu, nie używam żadnych past wybielających (słyszałam kiedyś że colgate ma jakąś substancję szkodliwą) bo zazwyczaj tylko ścierają szkliwo więc efekt jest tymczasowy, a na dłuższą metę osłabiają zęby, ani nie używam żadnych płynów jak listerine które są na bazie alkoholu. Przekonałam się kiedyś na własnej skórze jakie są pasty (używałam blanx), miałam z tego powodu próchnicę bo tak mi osłabiła zęby. Więc takie produkty niektórym pomogą, a niektórym zaszkodzą. Obecnie myję pastą ziołową, płuczę olejem i używam nici dentystycznych. Przynajmniej jestem pewna że mi nie zaszkodzą w żadnej ilości. Jeśli nie masz czasu codziennie z rana płukać zębów to faktycznie zostaje chyba tylko profejsonalne wybielanie u dentysty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić żeby paznokcie szybciej rosły