Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 22:09:25

Nie palic :D i kawy nie pic :D

Co zrobić żeby mieć białe zęby

02 lut 2016 - 23:54:48

Jeśli chcesz efektu na wiele lat jako 'hollywodzki' uśmiech to tylko licówki bądź korony pełnoceramiczne. Samo wybielanie może zmienić odcień zębów, ale nie ich kształt - trwałość to jakieś 2 lata.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

06 lut 2016 - 00:41:05

Poza tym dobrze zacząć używać nitki dentystycznej i zrobić inwestycję, mianowicie przyda się <moderacja-link> Poza wizytą u dentysty na wybielanie ważna jest codzienna pielęgnacja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-30 12:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

12 lut 2016 - 14:50:05

stosowałam kiedyś paski, efekt był, ale musiałabym zrezygnować całkowicie z barwiącego jedzenia i picia. w innym wypadku trzeba powtrzać co jakiś czas, najlepiej regularnie

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

25 mar 2016 - 18:49:29

Masz rację pasty czy paski dają jedynie efekt na krótki okres czasu. Mi udało się wybielić zęby bezpiecznie w domu stosując metodę Martuni. Widać znaczną różnicę w odcieniu zębów, teraz są poprostu bielsze :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

25 mar 2016 - 19:29:14

myć, nie palić, nie pić dużo herbaty i kawy, chodzić do dentysty na kamień (co pół roku z nfz) i piaskowanie raz na 2-3 lata

Co zrobić żeby mieć białe zęby

25 mar 2016 - 20:29:36

Ja co trzy/cztery miesiące wybielam zęby Białą Perłą, mam naturalnie białą kość i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dodatkowo aby podtrzymać efekt pasty wybielające itd. Nic więcej nie potrzebuję.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

25 mar 2016 - 22:08:52

Zel opalescence :) nie wiem czy w pl jest dostępny (chyba nie bo jest za mocny, dlatego tez wycofali starą białą perłę bo była za mocna). Ja kiedyś kupiłam na all. Są chyba 3 stopnie "mocy" :) używałam najmocniejszego i jestem zadowolona :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

25 mar 2016 - 22:20:03

Ponoć węgiel aktywowany jest dobry

Co zrobić żeby mieć białe zęby

30 maj 2016 - 13:13:06

Ja nie odmawiam sobie kawy i papierosów, muszę mniej więcej co trzy miesiące wybielać. Używam nakładek iwhite, jestem bardzo zadowolona i zawsze zaskoczona efektem :D Do tego pasta wybielająca i raz na 2 lata piaskowanie :)

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

14 wrz 2016 - 07:47:29

Normalne szczotkowanie i miękka szczoteczka, porządna pasta. Docelowo na bank jakieś tam zmiany zauważycie, tylko nic od razu. U mnie na to wszystko trzeba było poczekać, jednak barwę zmieniłam całkowicie podstawowymi krokami. Jest znacznie lepiej.

zweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

07 lis 2016 - 08:55:51

Ja sobie nie wyobrażam, żeby nie pić kawy i herbaty. W ogóle musiałabym zrezygnować z wielu rzeczy, które lubię. Jeśli chce się mieć białe zęby warto się wybrać na zabieg do dobrego gabinetu. Ja byłam w Galerii Uśmiechu na zabiegu pravdent. Bardzo sobie chwalę, bo nie tylko mam białe zęby, ale też udało mi się pozbyć nadwrażliwości.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

11 lis 2016 - 13:10:26

Rzucić kawę, rzucić palenie i rzucić słodycze. Potem należy zadbać o odpowiednie szczotkowanie zębów. Musi być też odpowiednio dobrana szczotka. Mi bardzo pomogła i widze już efekty. No i szczotkuję zęby te minimum 3 razy dziennie po 5 minut. Przed spaniem czasem zdarzy się, że i 10 minut jestem w stanie szczotkować swoje zęby :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:39 przez Szymonnowak.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 5/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

06 gru 2016 - 11:47:35

Wybielanie jest skuteczne ale dosyć drogie (700 - 1000 złotych) i efekty utrzymują się do 2 lat. No i trzeba zrezygnować z fajek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem