Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

7 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

47 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co zrobić żeby mieć białe zęby

11 gru 2016 - 12:03:36

Ja stosowałam przez jakiś czas paski, ale średnio pomogły. Stosowałam też kilka systemów wybielających, ale też efekty były takie sobie. Najlepszym rozwiązaniem jest chyba wybielanie u dentysty, niestety dosyć sporo kosztuje ;/

Co zrobić żeby mieć białe zęby

12 gru 2016 - 21:17:56

Ja tam myje zęby 4 razy dziennie. Szczoteczka elektryczna czyni cuda.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

13 gru 2016 - 21:19:16

Rezygnacja z kawy, herbaty i słodzonych napojów. Albo przynajmniej staraj się myć zęby od razu po ich wypiciu. U mnie sprawdził się też olej kokosowy zamiast pasty :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

15 gru 2016 - 22:27:56

No ja też polecam odstawienie chociaż po części kawy i winka (nie tylko dla białych zębów ale także dla zdrowia:)) i ostatnio zauważyłam tez efekt po paście do zębów blend-a-med 3d white ale stosowanej razem a akceleratorem tej samej firmy, tzn najpierw myjemy pasta a potem akceleratorem i dodatkowo długo utrzymuje się efekt świeżości w ustach

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

01 lut 2017 - 14:15:40

Tu masz wyjaśnione czym są paski wybielające <moderacja-spam> W sumie to chyba dość mało skuteczny sposób.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-23 12:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

23 mar 2017 - 10:52:29

Ja osobiście jestem zadowolona z pasty blanx white shock, zamówiłam na superusmiech.pl i dodatkowo była nakładka wybielająca.. początkowo sama nic nie zauważałam, dopiero znajoma po miesiącu dopytywała co ja to robiłam z zębami  Faktycznie pomogła mi też zmiana szczoteczki na elektryczną tańczy

Co zrobić żeby mieć białe zęby

27 kwi 2017 - 21:49:00

Kiedyś wybielałam sobie zęby takimi paseczkami Blend-a-med White Strips, nie wiem czy jeszcze są gdzieś dostępne, bo czytałam później, że te paski bardzo niszczą szkliwo. Muszę przyznać, że efekty tego wybielania są widoczne do dzisiaj - zęby są nadal białe, może już nie takie śnieżne jak po kuracji, ale nie powróciły do swojego naturalnego żółtawego odcienia. Zaznaczam, że jeśli ktoś chce robić sobie taką kurację to musi mieć naprawdę mocne zęby, nie ma mowy żeby zrobić to sobie na zębach wrażliwych czy z odsłoniętymi szyjkami, bo ból jest niesamowity.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

06 maj 2017 - 14:46:49

Polecam taki sposób. Stosuję od 2 lat i nie narzekam na kolor i stan moich zębów. Tanio i naturalnie :) https://zdrowystylmarty.blogspot.com/2017/04/moj-sposob-na-zdrowe-biae-zeby-czyli.html

Co zrobić żeby mieć białe zęby

16 maj 2017 - 16:44:39

Mam podobny problem :/ nic nie dziala.. mimo ze nie mam jakoś mocno żółtych to i tak wstydzę się szeroko uśmiechać.. moje pytanie skąd wiecie jaki macie kolor kości ? tańczy

Co zrobić żeby mieć białe zęby

16 maj 2017 - 18:00:34

Cytat
gosikk2
Myć!!!!!:)
dziwny tok myślenia... logicznym jest ze jesli po umyciu zębów byłyby bielsze to wszyscy bysmy mieli bielutenkie uśmiechy. Oznacza to ze samo mycie nie wystarcza. Słabiutka rada :)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

17 maj 2017 - 06:52:28

przecież każda z nas ma inne zęby .
sa osoby co mają takie szkliwo
słyszałam że wybielanie szkodzi szkliwie zaciera sie
zęby nie maja ochrony .
moim zdaniem lepsza jest kuracja czyszczenie u stomatologa niż jakieś chemiczne wiazadło

Co zrobić żeby mieć białe zęby

17 maj 2017 - 16:04:55

Podobno węgiel aktywny ładnie wybiela.

Co zrobić żeby mieć białe zęby

26 maj 2017 - 13:08:05

Ja niedawno właśnie kupiłam pastę Curraprox taką czarną, węglową. Sporo kosztuje ale po miesiącu mam już nareszcie jakiś widzialny efekt :) Niestety ciężko dorwać stacjonarnie, więc zamawiam na superusmiech – często mają promocje. Ktoś próbował tej pasty może też?

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 8/5

Co zrobić żeby mieć białe zęby

18 cze 2017 - 18:59:14

Skoro marzą ci się zeby białe, jak mają gwiazdy filmowe, to zastosuj ich triki. Tu masz opisane http://mestetyczna.pl/biale-zeby-sztuczki-gwiazd-filmowych/ :) Mi się podoba zwłaszcza używanie wazeliny. Zupełnie niespotykana metoda:)

Co zrobić żeby mieć białe zęby

18 cze 2017 - 23:05:08

Polecam zdzieranie u stomatologa kamienia - duza roznica! Plus mycie zebow weglem aktywnym. Mozna kuoic paste np w aptece z weglem wlasnie lub skruszyc tabletke i wcierac w zeby.
Nie przejda na czarno - spokojnie :)
Zamiast pasty wybielajacej ktora uszkadza szkliwo polecam plyny do plukania jamy ustnej wybielajace. Mniej szkodliwe

Zajdz do apteki i popros o paste z weglem.... Ok 20-25zl
Uzywalam ale nie pamietam firmy. Nie stety one ( wybielajace) uszkadzaja szkliwo a efekt jest tylko do odstawienia pasty.

Cytat
ewunia_j
Ja niedawno właśnie kupiłam pastę Curraprox taką czarną, węglową. Sporo kosztuje ale po miesiącu mam już nareszcie jakiś widzialny efekt :) Niestety ciężko dorwać stacjonarnie, więc zamawiam na superusmiech – często mają promocje. Ktoś próbował tej pasty może też?

Zajdz do apteki i popros o paste z weglem.... Ok 20-25zl
Uzywalam ale nie pamietam firmy. Nie stety one ( wybielajace) uszkadzaja szkliwo a efekt jest tylko do odstawienia pasty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-18 23:07 przez maadlin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezoperacyjny lifting - opłaca się? Gdzie w Krakowie?