Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu

14 maj 2015 - 12:56:01

Polecam stosowanie kuracji colonpack. Mi bardzo pomogła i czuję wyraźną różnicę po jej stosowaniu. Zniknęły przykre dolegliwości z którymi zmagałem się kilka miesięcy.

Oczyszczanie organizmu

19 maj 2015 - 08:52:41

Taka kuracja jest bezpieczna? Nie lepiej oczyścić organizm pijąc więcej wody, jeść więcej owoców i warzyw? naktnęłam się już chwile temu na przepisy.ancymonki.pl są proste w wykonaniu i już 2/3 wyprobowałam. U mnie waga spadła w ciągu 2 miesięcy o 6 kg, przewaznie schodziło 1kg tygodniowo. myslę że jeszcze troche ćwiczeń i każda która chce schudnąć i oczyścic organizm powinna robić to z głową.

Oczyszczanie organizmu

26 maj 2015 - 18:43:17

Witam! Suplementy dostępne na rynku z pewnością nie są dobrym rozwiązaniem. O wiele lepiej sięgnąć jest po w pełni naturalny suplement Błonnik Witalny, który pomaga oczyścić organizm ze zbędnych złogów oraz toksyn. Jego skład stanowią nieprzetworzone nasiona babki płesznik oraz nasiona babki jajowatej. Te małe ziarenka w połączeniu z wodą, sokiem, mlekiem lub zupą przyjmowane max. 3 razy dziennnie w dawce 2-3 małych łyżeczek działają oczyszczająco i uwalniają organizm ze zbędnych resztek i złogów zalegających w jelitach. Błonnik hamuje także nadmierny apetyt i zapobiega efektowi jo-jo, usprawnia pracę jelit, dzięki czemu likwiduje zaparcia, poprawia samopoczucie (ogranicza zmęczenie, apatię i senność). Pomaga on także obniżać ciśnienie krwi i pomaga przywrócić optymalny poziom cholesterolu. Więcej informacji Błonniku Witalnym można uzyskać na stronie czystejelito.eu

Pozdrawiam
Jolanta Piwowarczyk
Online Ekspert marki Mapa Zdrowia

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu

17 wrz 2015 - 11:59:58

Ja również polecam suplementy ale właśnie te naturalne jak Pani Jolanta. przy spozywaniu naturalnych suplementów nie ma obaw o niechciane skutki uboczne, ponieważ w ich składzie nie powinno pojawić się nic szkodliwego, sztucznego, wygenerowanego chemicznie etc. Osobiście miałam okazję przejść przez dwumiesięczną kurację z suplementem od After Plastie o nazwie Draineur. Ten i inne moderacja - link stymulują naturalną eliminację toksyn z organizmu. po kuracji stwierdzilam u siebie wyraźną poprawę cery, gładkości skóry, kondycji włosów i samopoczucie zdecydowanie na plus. zero problemów z trawieniem i zasypianiem, zatem mogę tylko polecić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:43 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu

30 paź 2015 - 10:28:56

jest jeszcze kolonoterapia, czyli oczyszcanie jelita ze złogów.

Oczyszczanie organizmu

02 lis 2015 - 14:16:12

A ja proponuję taką prostą zasadę: pij dużą butelkę mineralnej i jedz pięć porcji owoców i warzyw dziennie. Jak wytrzymasz i będziesz się pilnować, to organizm odzyska siły witalne i sam się oczyści.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu

18 lis 2015 - 11:49:16

Jedzenie przez 3-5 dni warzyw i owoców oraz picie ogromnej ilości wody i/lub zielonej herbaty. Przy problemach z zaparciami dodawanie do wody błonnika, najlepiej w proszku, np. owsianego czy jabłkowego gal. Chociaż warzywa mają sporo błonnika, to jednak przy takim oczyszczaniu zaparcia mnie dopadają. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje - organizm się buntuje??

Oczyszczanie organizmu

18 lis 2015 - 12:54:43

Również sugeruję kolonoterapię. W jelitach zalega największy syf ;/

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu

24 lis 2015 - 17:43:59

A cóż to za cudo ta kolonoterapia? Założe się, że nie jest refundowana - po prostu kolejny cudowny zabieg :/ Ja pisałam o błonnikach - to nieinwazyjna forma oczyszczania jelit :))

Oczyszczanie organizmu

24 lis 2015 - 18:35:07

oczyszcanie organizmu jest tylko wtedy skuteczne kiedy przestawimy sie na zdrowe żywienie a nie oczyszczamy jelita i potem wracamy do starych nawyków zywieniowych czyli jemy zywność przetworzoną.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu

30 lis 2015 - 11:40:12

No rzecz jasna - zdrowe odżywianie się to podstawa. Nie napisałam o tym, bo to wydaje się być oczywiste. Tak, czy owak błonnikami warto się wspomagać, bo dobrze robią naszym jelitom :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Solarium