Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Celulitis

28 kwi 2017 - 00:01:11

Ja bym sie sama chyba nie podejmowala :( ogolnie na celulit masz mnostwo zabiegow, zalezy jak bardzo duzy jest problem. Przekonalam sie juz ze kremy napinajace nie dzialaja. Wiadomo ze wlasciwa dieta i sport sa najlepsze, ale my kobiety niestety tak mamy ze wiekszosc z nas celulit i tak "dopadnie". Mialam zabieg karboksyterapi, moge napisac wiecej szczegolow gdybyscie chcialy. Dziewczynom z Wawy polecam Viva derm, to jedna z najstarszych klinik. Ceny sa naprawde OK i czesto sa promocje :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Celulitis

28 kwi 2017 - 14:10:11

Sport, sport i sport :) a problem z cellulitem nie będzie naszym problemem :)

Celulitis

28 kwi 2017 - 14:56:18

sama możesz robić w domu spokojnie tylko poczytaj w którą stronę należy masować co i jak w necie wszystko jest! pisałam to już chyba rak temu

a teraz dziewczyny warto pamiętać ze cellulit a cellulitis to dwa różene słowa i dwa różne znaczenia !!!!!!!!!!!!!a nie jedno i to samo!

Celulitis

29 kwi 2017 - 10:13:19

celulit a celulitis to dwie rózne rzeczy warto się z tym zapoznachttp://kobieta.wp.pl/cellulit-a-cellulitis-czym-sie-roznia-5982711062794881a

Celulitis

29 kwi 2017 - 10:35:26

dokładnie ale mało kto o tym wie:)jesteśmy tu już 3:)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Celulitis

01 cze 2017 - 07:25:24

Ale jaja. Sama nawet nie wiedziałam ze się to różni :) Myślałam, że jedno i drugie to samo ( jakk w sumie większość dziewczyn chyba).
Sama powoli zaczynam już z tym wygrywać. Bardzo mi pomogło zwiekszenie aktywności fizycznej oraz dieta. No i dobre serum ( profesjonalne)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Celulitis

14 cze 2017 - 08:18:43

A jakie serum? Bo sama używam Eveline i jest w sumie ok ale jakiegoś większego działania na cellulit tutaj nie zauważyłam (poza napięciem skóry). Jest jakieś serum, które działa rzeczywiście na cellulit? :P

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Celulitis

14 cze 2017 - 14:13:26

Jest. Kup sobie Vialise.Chociaż jest to jednak zupełnie inna pólka cenowa niż Eveline jakie kupujesz ponieważ jest to dosć drogi kosmetyk. Jednak zupełnie inny. Po pierwsze jego wydajnośc jest o wiele lepsza bo nie trzeba go dużo aby zadziałało ( poza tym opakowanie ma pompkę tak więc korzystanie jest tutaj o wiele wygodniejsze). Po drugie jeśli ćwiczysz to naprawdę pomaga w redukcji cellulitu.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 8/5

Celulitis

18 cze 2017 - 18:48:37

Tu http://mestetyczna.pl/celulit-pod-lupa/ znalazłam parę wskazówek, jak się pozbyć cellulitu. Zwłaszcza sport wydaje mi się najbardziej sensowny.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Celulitis

14 lip 2017 - 09:54:56

Własnie mam wrażenie,że dziewczyny czasmai są totalnie leniwe. NIe chce im się ćwiczyć, nie chce się stosować odpowiedniej diety. Wolą iść na zabieg oraz wykładac duża kasę podczas gdy cellulit mozna usunąć naturalnie oraz o wiele tańszymi sposobami
sportem
dietą
a jeśli juz chcecie sobie coś kupić do wspomagania to polecam wspomniane tutaj serum Vialise, które sama mam i bardzo sobie chwalę.

Celulitis

22 sie 2017 - 12:12:42

E tam, najlepsza są zajęcia fitness. Zobacz jak duży masz wybór, klik.

Celulitis

11 wrz 2017 - 12:55:04

Prawie wszystkie kobiety mają celulit, chyba czas sie z nim pogodzic i nie zaprzątac głowy. No chyba ze jest jakis ogromny i bardzo nieestetycznie wygląda no to trzeba. Ale ja np mam taki niewielki i nie rzucający sie w oczy wiec postanowiłam sie nie przejmowac. Mam koleżanke która ma normalnie paranoje, a nic jej nie działa i tylko sie frustruje niepotrzebie.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

Celulitis

28 wrz 2017 - 23:51:24

Ja używam takiego masażera specjalnego, czasami specjalnej rękawicy, robię też peeling z kawy i on super działa na ciało.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Celulitis

29 wrz 2017 - 00:13:29

Ja z celulitem walczyłam bardzo długo różnymi maściami i regularnym bieganiem. I prawie bez efektów, po prostu miałam taką urodę. Dopiero koleżanka namówiła mnie na zabieg w <moderacja> gdzie laserem mi rozbili cały celulit i w jeden dzień większość mojego problemu zniknęła :) i od razu miałam więcej ochoty do ćwiczenia i diety i udało mi się całkowicie pozbyć celulitu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 08:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Celulitis

10 gru 2017 - 17:38:07

pewnie możesz samemu :) A ja chciałam zapytać czy ktoś robił usuwanie tłuszczu z ud metodą Body-Jet w jakimś gabinecie medycyny estetycznej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER W LASER DELUX MOJA OPINIA