Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Celulitis

11 maj 2015 - 15:05:26

uzywal ktos tego masazera_ Cellules albo cos podobnego_

Celulitis

11 maj 2015 - 15:31:12

jak tam fryzura zmieniona juz? kup bańkę chińską i oliwkę poczytaj na necie daję efekty najpierw trochę boli ale idzie wytrzymać

Celulitis

09 cze 2015 - 12:22:13

Najlepiej do niego nie dopuścić!

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Celulitis

16 lip 2015 - 15:12:27

Z tym cellulitem to jest tak, że nawet szczupłe kobitki go moga mieć. Ja ważę 50kg przy wzroście 165cm i jestem bardzo szczupła, ruszam się, chodze na basen itp uzywałam roznych kosmetyków, a cellulit niestety ciągle był, ale w końcu trafiłam na cos ekstra - masaże bańka chińską i wiecie, że pomogło? Widoczna zmiana jędrności skóry. Chocilam na masaże 2 razy w tygodniu do kliniki urody w hotelu mariott - bodajże profemed - tak się nazywają. Można próbowac tez samemu w domu, ale powiem szczerze, że ja się do tego nie nadaje, próbowałam i miałam meega siniaki - a po tych masażach u profesjonalisty zero zasinień i do tego jaki efekt! :)

Celulitis

17 lip 2015 - 18:55:16

Ile płaciłaś za zabiegi?

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Celulitis

17 wrz 2015 - 11:52:46

zabiegi są zbyt drogie. kiedyś chodziłam i płaciłam chyba 60zł za jedną sesję. poszłam 5 razy bo tylko na tyle uzbierałam i niestety musiałam przerwać. efekty powoli były ale szybko wszystko wróciło do poprzedniego stanu rzeczy. zainwestowałam więc w drewnianą szczotkę - masażer do całego ciała i co drugi dzień po kąpieli staram się porządnie wymasować te miejsca gdzie mam najbardziej widoczny cellulitis. polecam bo skóra jest tam jędrna i napięta- efekty przyszły z czasem :) zatem jak kogoś nie stać na zabiegi to polecam moderacja najlepiej wykonane z prawdziwych naturalnych surowców jak np. bambusa.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:52 przez moderator.

Celulitis

17 wrz 2015 - 12:02:32

cellulit nie cellulitis :P

Celulitis

17 wrz 2015 - 13:44:06

Ja mam celulit ale srednio sie tym przejmuje, jestem szczupla, wprawdze uzywam balsamow. Ostatnio taki z Garniera, ale generalnie nie jest to dla mnie az tak palacy problem, wydaje mi sie ze najwiecej zalezy od hormonow, na ktore wplywu nie mamy. Jesli hormony sa ok, to musimy dobrze sie odzywiac i uprawiac sporty innej rady nie ma. Wiec do roboty dziewczyny ;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Celulitis

24 lut 2016 - 12:09:19

wiecie na cellutitis to pomagają masaże, ćwiczenia i odpowiednia dieta. Chyba, że ktoś ma spory nadmiar tkanki tłuszczowej na udach to wtedy trzeba niestety już inaczej działać.

Celulitis

24 lut 2016 - 12:15:42

Nie wiem ale chciałabym cos wiedzieć na ten temat :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Celulitis

19 paź 2016 - 12:30:59

zabiegi sa za drogie - fakt. lepiej np. unikac goracych kapieli. do tego wazna jest pielegnacja ciala poprzez kremy, balsamy. slim butter z maslem shea to jest super sprawa.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 7/5

Celulitis

27 paź 2016 - 12:19:40

Heh. No dokładnie. Wszyscy myślą, ze jedynie grubsze dziewczyny maja celluiltis ale to jest nieprawda. Te szczupłe również mogą mieć i to nie mniejszy.Sama miałam i czasami głupio było mi sie pokazac na plaży. Mój narzeczony oczywiście mówił,ze to nic takiego i że i tak mnie kocha ale wiadomo,że każda kobietka chce się dobrze czuć dla siebie samej co nie?
Zabiegi są dosyć drogie. Ale wiele z nichjest skutecznych

Natomiast polecam uważać na kosmetyki. Te drogeryjne to jedynie ściema jedynie z dopiską że dzialają na cellulit. Warto jest sobie machnać coś profesjonalnego. Ze swojej strony polecam Vialise.Nie jest tani ale zawira aktywne składniki Poza tym sama widze jego dobre działanie, po miesiacu cellulit znacznie się zmniejszył.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Celulitis

12 gru 2016 - 13:38:19

Również stosuję Vialise. Jest to jeden z niewielu droższych kosmetyków do ciała, w który warto jest zainwestować. Efekty bardzo dobre i widoczne. Podoba mi się również sama formuła. Wiele kosmeytków na cellulit jest tłustych i lepiących. Vialise to delikatny żelik, który fajnie się rozsmarowuje na ciele oraz daje efekt.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Celulitis

30 gru 2016 - 06:57:30

Kupiłam Vialise, czytając opinie o nim dość dobre. Problem był, żeby go w ogóle kupić. bo niestety jest jedynie w sieci
Serum ujędrnia skórę, może trochę niweluje cellulit ale tylko przy systematyznym stosowaniu, jak to zazwyczaj jest z takim rodzajem balsamów.
Zapach ma dość intensywny, ale przyjemny, utrzymuje się dość długo na skórze.
Wchałania się dość szybko.
Ogólnie najlepszy kosmetyk na cellulit z jakim miałam do tej pory do czynienia.

Celulitis

27 kwi 2017 - 21:54:36

A jak myślicie, czy jeśli sama będę robić sobie takie masaże tą bańką chińską to to coś pomoże? Czy musi to robić tylko profesjonalista?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Masaże