Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chodakowska

09 kwi 2015 - 18:08:57

Hej dziewczyny :)
Czy któraś z Was ćwiczyła z Chodakowską? Który zestaw ćwiczeń polecacie na początek? Dodam, że zależy mi na schudnięciu z brzucha i boczków.

Chodakowska

09 kwi 2015 - 18:23:13

ja ćwiczyłam, super efekty, na początek skalpel

Chodakowska

09 kwi 2015 - 18:38:06

ćwiczyłam trochę ale szybko sobie odpuściłam ze względu na pracę.. wracając do domu wykończona nie chciało mi się jeszcze dodatkowo ćwiczyć:) :( może kiedyś jeszcze wrócę do jej ćwiczeń

Chodakowska

09 kwi 2015 - 18:46:01

Ćwiczyłam, ale jakoś mnie nie przekonuję.
Zdecydowanie wolę jeśli ktoś mnie motywuje podczas ćwiczeń np Mel B- super babka, pełna energii, no i efekty też są: 6kg mniej :)

Chodakowska

09 kwi 2015 - 18:57:27

Ćwiczyłam, ale po prostu nie podobają mi się jej programy.
Wolę Insanity jest trudniejsze ale lepsze :)

A co do chudnięcia to wystarczy biegać lub jakieś inne aeroby ;) Bo nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej :(

Chodakowska

05 gru 2015 - 20:35:19

próbowałam ale jednak wole Mel B :)

Chodakowska

23 gru 2015 - 23:57:22

Każda dziewczyna, która się odchudzała próbowała ćwiczyć z wymienioną panią. Niestety treningi jej nie trafiły do mnie i wolę wybierać innych trenerów i ćwiczyć z nimi w mieszkaniu. Najczęściej wygląda to tak, że za każdym razem ćwiczę coś innego. Dzięki temu nie mam monotonii. Ćwiczenia są różnorodne i pracują wszystkie mięśnie. Najlepiej gdybyś ćwiczyła całe ciało, a nie wybierała ćwiczenia na konkretne partie ciała. Bieganie to dobry pomysł. Wyrobisz sobie kondycję, wysmuklisz nogi, ujędrnisz nogi. Same plusy.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Chodakowska

12 sty 2016 - 15:49:03

Ja ćwiczę z Chodakowsą! Już drugie podejście, pierwsze wyszło super, bo zrzuciłam kilka kilo przed wakacjami i wyrzeźbiłam ładnie ciałko, ale niestety po lecie odpuściłam. Teraz wracam i dorzucam jeszcze suplement diety - piperynę, która przyspiesza spalanie tłuszczu moderacja-link Liczę na spektakularne rezultaty i postaram się wytrwać dłużej. A trening? Oczywiście Skalpel!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:33 przez moderator.

Chodakowska

12 sty 2016 - 16:14:25

Ja już kilka razy zaczynałam z nią ćwiczyć, teraz znowu zaczęłam i mam nadzieję że nie poddam się tak łatwo

Chodakowska

12 sty 2016 - 16:24:03

Ja kupiłam 3 płyty i wczoraj zaczęłam od Secretu, dałam radę, ale dziś nie mogę się śmiać bo boli mnie brzuch - chyba mam jakieś mięśnie, które obudziłam ze snu :D

Zobaczymy, czy będą efekty ;) dam znać za miesiąc (o ile wcześniej nie zwątpię) :P

Chodakowska

21 sty 2016 - 11:22:30

Ja się nie mogę przekonać do ćwiczeń z tą panią. Próbowałam nie raz i wydaje mi się, że jej treningi nie są ciekawe. Dodatkowo robi je bez żadnych emocji. O wiele lepiej byłoby mi ćwiczyć z nią gdybym widziała jej mimikę twarzy pokazującą, że jej także jest ciężko wykonywać te ćwiczenia. Natomiast Chodakowska każde ćwiczenie robi z uśmiechem na twarzy. Moim zdaniem jest to dość sztuczne dlatego mi nie podchodzi jako trenerka. Może i czasem ma gadane i trafia do wiele kobiet ale wiem, że jest grono takich, które nie przepadają za słodzeniem i gadkami, które wynoszą każdego na piedestał.

Chodakowska

21 sty 2016 - 11:30:46

Zaczynałam kilka razy... Jakoś mnie nie wciąga, sam jej sposób prowadzenia tych treningów jest taki jakiś.... Bez energii czy motywacji, niczym lektor z starych filmów jeśli wiecie o czym mówię.
Wielkie dziękuję Z mojej strony dla Mel-b całe ciało, box i na boczki coś super. Całość zajmuje godzinie 3 razy w tyg a i się odstresuje i ćwiczę z wielką ochota. Po 2 tyg było widać już naprawdę dobry efekt.

Chodakowska

21 sty 2016 - 11:31:44

Ja mam alergię na tę panią. Jest sztuczna do bólu. Jeśli koniecznie chcesz ćwiczyć w domu, a nie pod okiem instruktorów w klubie fitness (tak byłoby najlepiej zacząć, bo pokażą ci odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń)to polecam na youtube kanał Fitness Blender. Mnóstwo filmików i spokojnie znajdziesz coś, co dopasujesz do swojego poziomu. Całkiem przyjemnie ćwiczy się też z Mel B.

Chodakowska

22 sty 2016 - 08:54:09

polecam cwiczenia z Mel b I bieganie , plywanie , silownie....tak stawow nie obciazaa takie cwiczenia jak cwiczenia z Pania Chodakowska...jak ktos chce zmienic swoje cialo a przede wszystkim styl zycia to i bez chodakowskiej sobie poradzi :)
wiem co mowie :)

Chodakowska

27 sty 2016 - 22:17:41

Cytat
Babylily-12
Zaczynałam kilka razy... Jakoś mnie nie wciąga, sam jej sposób prowadzenia tych treningów jest taki jakiś.... Bez energii czy motywacji, niczym lektor z starych filmów jeśli wiecie o czym mówię.
Wielkie dziękuję Z mojej strony dla Mel-b całe ciało, box i na boczki coś super. Całość zajmuje godzinie 3 razy w tyg a i się odstresuje i ćwiczę z wielką ochota. Po 2 tyg było widać już naprawdę dobry efekt.
Mam bardzo podobne zdanie. Ćwicząc z jakimś filmikiem instruktażowym oczekuję emocji w głosie prowadzącej i motywacji do dalszych działań. W głosie tej pani niestety nie słyszę tego przez co słabo mi się z nią ćwiczy. Podczas ćwiczeń myślę tylko tym kiedy to się w końcu skończy i kiedy będę mogła wyłączyć filmik. Wiem, że wiele dziewczyn potrafi się odnaleźć w ćwiczeniach z nią, ale i wiele nie lubi jej. Trzeba samej się przekonać na własnej skórze i wybrać pomiędzy wieloma dostępnymi treningami online tego kto nam akurat się spodoba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za chuda? zdjęcia