Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

30 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

31 mar 2015 - 15:57:14

Cześć dziewczyny! Mam zamiar wyciągnąć moje rolki z szafy i zacząć jeździć ponieważ chcę schudnąć w udach. Czy to da dobre efekty? Jak to jest u Was? Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

01 kwi 2015 - 21:54:15

Pewnie że tak, tylko musisz regularnie jeździć i nie po 15 minut dziennie tylko np. godzinkę czy dwie :) wtedy efekt będzie szybszy ;) do tego pamietaj o jakimś sensownym odżywianiu, bo jak się bedzie jadło fast foody czy chipsy to żadne rolki i siłownie nie pomoga za wiele ;)

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

18 kwi 2015 - 13:40:44

Cytat
pienkna123
ja mam dietę, wspomagam się suplementem acetomale który bajecznie przyspiesza metabolizm i okielznal moj apetyt :D i dodatkowo dwa razy w tyg nordic walking, i 2 azy rokli zawsze po 10 km to i to. i naprawde to co zobaczylam po meisiacu to szok. minus 6 kg :D jeszcze 6 i bede wygaldac tak jak zawsze chcialam.! rolki njak najabrdziej


Zamiast reklamować jakiś badziew, naucz się pisać pieNkna :D

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

28 kwi 2015 - 09:32:18

oczywiście, ja też to zrobiłam ;) świetna pogoda na rolki, godzinka jazdy zawsze spoko!

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

03 maj 2015 - 19:16:31

gdybym umiała jeździć, ach sama bym się skusiła...
Trzymam kciuka!

niezweryfikowana
Posty: 201
Ostrzeżenia: 6/5

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

17 wrz 2015 - 08:15:26

Zawsze możesz się nauczyć :D Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne.Nauczyłam się w tym roku. Bardzo bałam się jak to będzie.Początki były trudne bo ciągle się przewracałam . Ale po czasie wprawiłam się o wiele bardziej i obecnie przynosi mi to dużą frajdę. Dzisiaj znowu się wybiorę jeśli pogoda będzie taka jak wczoraj ( wczoraj zrobiłam dobre kilka kilometrów....).
Jest to w zasadzie rozrywka dla całej rodziny.

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

17 paź 2015 - 17:13:15

kazdy sport da jakis poztywny efekt, u mnie od rolek poprawiła się pupa :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 4/5

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

25 lis 2015 - 10:07:43

Regularna jazda na rolkach daje dobre efekty. Ja jeździłam całe lato mniej więcej trzy razy w tyg. po godzinie. Efekt - jędrna skóra na nogach, szczególnie udach i uniesione lekko pośladki. W ogóle zrzuciłam chyba z 5 kg,jak nie lepiej bez diety, w końcu też ćwiczysz całe ciało. Poprawiła mi się kondycja - to zdecydowanie. Także warto. Kup tylko dobre rolki. Moje pierwsze były dramatyczne, ciężko mi się jeździło, ale znajomy polecił mi zmienić sprzęt, zanim się zniechęcę. Wybrałam rolki lżejsze, aczkolwiek bardzo dobre. Jazda bez porównania, szybciej się rozpędzałam i nie męczyłam aż tak (choć wiadomo wysiłek jest). Kupowałam tu jakby ktoś chciał. I oczywiście wszystkim odradzam plastiki, nawet jeśli ktoś jest początkujący.

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

25 lis 2015 - 10:38:56

Rolki są bardzo dobre przy odchudzaniu, z resztą każda forma ruchu jest. Bieganie też sporo daje, ale tutaj warto postawić na wygodne buty, żeby była z tego też przyjemność. Na <moderacja> link ciekawie opisują, jak dobrać idealne dla nas.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-28 15:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Jazda na rolkach, a odchudzanie.

28 gru 2015 - 15:19:32

Kocham rolki, jeżdżę odkąd pamiętam. Może właśnie dlatego, czy to rolki takie jak te, czy innego typu, nie zmienia to faktu, że nie mają wpływu na moją wagę. Choć myślę, że jeśli ktoś zacznie regularnie jeździć to pomogą, mój organizm jest do nich po prostu za bardzo przyzwyczajony.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czcionka na tatuaż