Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

12 sty 2015 - 21:16:09

Witajcie,
nigdzie nie znalazłam więc zakładam wątek: Jak dbacie o swoje ciało aby wyglądało perfekcyjnie ? Wątek luźno-dyskusyjny.
Ostatnio zastanawiałam się nad tym jak ja sama dbam o własną skórę, włosy i doszlam do wniosku, że zbyt mało czasu poświęcam na pielęgnacje.Muszę większą uwagę skupić na tym jak wyglądam.
Jakie macie triki urodowe (poza makijażem) ?
Ostatnio słyszałam że bańki chińskie są dobre na cellulit, używała któraś ? Są efekty ?
Jaka jest Wasza codzienna rutyna urodowa ?
Korzystacie z salonów urody ? Jakie zabiegi polecacie ?

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

12 sty 2015 - 21:25:36

ja bylam raz na bankach chinskich, wiec efektu jako takiego nie widze ;)
za to uzywam serii multimodeling z ziaji i polecam! :) skora ladnie napieta

CHETNIE WYMIENIE SIE NA BANKI CHINSKIE;)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

12 sty 2015 - 21:29:06

baniek nie mogę bo mam skłonności do żylaków, a do kosmetyczki chodzę na kwasy.
Jeśli chodzi o triki to do wanny dolewam zawsze trochę olejku lub oliwy z oliwek i skóa jest spuper.
Jak nakladam samoopalacz to zawsze pierwszy jest zwykly balsam i nawet jak samoopalacz rozprowadze nierówno to smug nie ma

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

13 sty 2015 - 13:20:24

czekam za paczką i zamierzam olejować twarz :)
mam cerę mieszaną i wyczytałam, że oleje mogą ją wyregulować :)
próbowała któraś tego triku ?

Cytat
makeupkit
baniek nie mogę bo mam skłonności do żylaków, a do kosmetyczki chodzę na kwasy.
Jeśli chodzi o triki to do wanny dolewam zawsze trochę olejku lub oliwy z oliwek i skóa jest spuper.
Jak nakladam samoopalacz to zawsze pierwszy jest zwykly balsam i nawet jak samoopalacz rozprowadze nierówno to smug nie ma

jakiego samoopalacza używasz ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-13 13:20 przez lena-222.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

25 sty 2015 - 17:09:40

staram się cwiczyc regularnie,biegac,nie obzerac się,nie jest rawie wgl wieprzowiny,gazowanych napoi tez nie,wage mam taka sama jak w wieku 17 lat a mam 30...i jestem po ciąży roz.34/36

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

25 sty 2015 - 17:15:01

Cwicze codziennie.nie jem pieczonych smazonych.zadnych slodyczy chrupek fast foodow.balsamuje sie codziennie.robie sobie plukanki na wlosy.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

25 sty 2015 - 18:10:12

Zaczynając od ciała: polecam bieganie i wszelkiego rodzaju ćwiczenia. Ponadto bańki chińskie- są naprawdę dobre tyle, że trzeba być systematycznym :) ja jeszcze raz w tyg robię sobie kapiel z dodatkiem octu jabłkowego, który oczyszcza organizm z toksyn i ujędrnia ciało.
Jeśli chodzi o włosy przed myciem robię sobie maseczkę: 1 żółtko, łyżka oliwy z oliwek, łyżka olejku rycynowego i łyżka soku z cytryny. Gotową maskę nakładam na włosy, zawijam folią spożywczą i po godzinie dopiero myję. Po wysuszeniu włosów używam olejku rycynowego, wcześniej używałam jedwab ale on zawiera alkohol i wysusza włosy.
Na twarz wieczorem nakładam olejek kokosowy- jest świetny. Również na końcówki włosów go używam.

a ostatnio zaczęłam kurację miesięczną, która polega na piciu drożdży na porost włosów. Stosuję dopiero trzeci dzień więc jeszcze nie widzę efektów:)

moje sposoby są naturalne i przede wszystkim na każdą kieszeń:)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

15 lut 2015 - 21:59:27

J piję bardzo duzo koktajli warzywno-owocowych i regularnie ćwicz. Ostatnio znalazłam [Moderacja - nieopłacona reklama] ćwiczenia na brzuch i walczę o sześciopak :D Mam nadzieję, że do wakacje się pojawi :) Poza tym trzymam dietę, pielęgnuję ciało za pomocą peelingów i balsamów. Póki co jest ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 07:46 przez moderator.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

01 lip 2015 - 10:26:24

Niestety brak mi konsekwencji w dbaniu o siebie powyżej normalnej higieny. Mam tak, że nakupię jakichś peelingów, maseczek, olejów, suplementów diety i po tygodniu kończy się mój zapał, a to wszystko leży.
Zakupiłam teraz bańki chińskie, ale jakoś nie umiem się nimi masować-niby ich nie odrywam i przyciskam do skóry, a jednak co chwila przestają zasysać. Macie może jakieś rady, patenty na masaż?

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

01 lip 2015 - 11:20:39

Regularnie ćwiczę, zdrowo się odżywiam (całkowicie odstawiłam słodycze oraz cukier), 3 razy w tygodniu robię peeling kawowy, codziennie używam balsamu ujędrniającego. Baniek chińskich nie używałam bo mam zbyt delikatną skórę i pewnie byłabym cała w siniakach ale słyszałam od znajomych, że podobno dobrze robi na cellulit i efekty są szybko widoczne :)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

04 sie 2015 - 18:55:37

Ja stosuję tylko naturalne produkty..:) Mam świetną firmę w której pracuję i wy też możecie, która ma szeroką gamę naturalnych produktów. Suplementy diety, oczyszczenie organizmu, pielęgnacja skóry i inne. Każda znajdzie coś dla siebie a dodatkowo może sobie dorobić.:P Jeśli jesteście zainteresowane zapraszam na priv bo nie jestem pewna jakich informacji mogę udzielić na forum.:)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

04 sie 2015 - 19:45:02

fajny watek :)
ja uzywam olejku arganowego na wlosy i ...rzesy :)
polecam skarpetki zluszczajace do stop :) ostatnio probowalam , to naprawde dziala :)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

04 sie 2015 - 20:25:13

masowalam sie bankami chinskimi ale zaczeły mi pękać naczynka na nogach i to po 2 razach lepij ćwiczyć

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

04 sie 2015 - 20:49:26

Cytat
Bang_Bang_Bang
fajny watek :)
ja uzywam olejku arganowego na wlosy i ...rzesy :)
polecam skarpetki zluszczajace do stop :) ostatnio probowalam , to naprawde dziala :)


A jaki olejek konkretnie używasz?

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

04 sie 2015 - 20:58:08

Cytat
agnezja93
Cytat
Bang_Bang_Bang
fajny watek :)
ja uzywam olejku arganowego na wlosy i ...rzesy :)
polecam skarpetki zluszczajace do stop :) ostatnio probowalam , to naprawde dziala :)


A jaki olejek konkretnie używasz?
z Isany :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wybrac najlepsza kosmetyczke?