Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

29 maj 2016 - 19:41:33

za wiele robic nie musze ;) czasami dla relaxu vibroaction na brzusio i tyłeczek ;) wynalazków nie stosowałam chyba nigdy

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

21 cze 2016 - 10:58:54

dziewczyny powiem wam tak jeśli ktoś ma jakieś problemy ze skórą to jak najbardziej mogę doradzić 100% produkty naturalne i robią cuda tylko musicie zaufać polecam rozmowa na priva

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

01 sie 2016 - 01:24:19

Ja mam problem z suchą skórą i niestety lekkim cellulitem. Na suchą skórę pomaga mi kremowe serum z algami morskimi z bielendy, a na cellulit - używam peelingu ujędrniającego z mango z Lirene. czasem robię też domowy peeling z kawy, to tez jest skuteczne

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

01 sie 2016 - 21:29:20

Ja oprócz domowych metod, różnych balsamów itd lubie sobie czasemi wyskoczyć do spa na jakieś zabiegi i masaże :)Jeżeli szukacie dobrego spa, to sprawdźcie ofertę tego w unitral w mielnie. Jak dla mnie rewelacja :)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

25 sie 2016 - 10:59:41

Ja przede wszystkim dbam o to, co jem. A że na niektóre produkty jestem uczulona to prócz dolegliwości wyglądam po nich... nieciekawie.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

26 sie 2016 - 11:08:58

Ja też staram sie stosować naturalne kosmetyki. Kiedyś nie przykładałam do tego uwagi ale od czasu kiedy patrzę się na składy to zauważyłamz,e moja skóra jest o wiele lepiej nawilzona i poprawiła się cera na twarzy ( miałam niesamowity problem z tradzikiem a obecnie wyskakuje mi jedynie jeden pryszcz raz na jakiś czas, jest to zasługa sevolium).

Miałam spore problemy z cellulitem jednak teraz myslę,ze jestem na drodze do całkowitego pokonania schorzenia. Mianowicie używam serum Vialise. Nie wiem czy o nim słyszałyscie. Nie jest to tani kosmetyk ale ma bardzo fajne działanie. Dowiedziałam się o nim bo kilka blogerek sobie go chwaliło i faktycznie jest skuteczne i widzę sporą różnicę w połaczeniu z ćwiczeniami.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

19 wrz 2016 - 23:10:40

Hej. Ja sobie robię na całe ciało zabieg z czarnego mydła SAVON NOIR i rękawicy KESSA. Mydło rozpuszcza martwy naskórek , oczyszcza i usuwa toksyny i zanieczyszczenia z głębokich warstw skóry, dotlenia i nawilża skórę. Rękawica ma drobnoziarnistą strukturę przez co myje, usuwa już rozpuszczony naskórek, pobudza krążenie, wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.Taki zabieg możesz stosować także na twarz. Na zabieg ciała poświęcam 30 min,na zabieg na twarz ok 5 min. Dla mnie ten zabieg jest rewelacyjny. To prawdziwe domowe SPA. Martwy naskórek schodzi jak się patrzy, a skóra po zabiegu jest gładziutka i świeża. Produkty te są ogólnodostępne m.in w tzw. Mydlarniach.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

29 wrz 2016 - 12:52:13

Cytat
lena-222
Witajcie,
nigdzie nie znalazłam więc zakładam wątek: Jak dbacie o swoje ciało aby wyglądało perfekcyjnie ? Wątek luźno-dyskusyjny.
Ostatnio zastanawiałam się nad tym jak ja sama dbam o własną skórę, włosy i doszlam do wniosku, że zbyt mało czasu poświęcam na pielęgnacje.Muszę większą uwagę skupić na tym jak wyglądam.
Jakie macie triki urodowe (poza makijażem) ?
Ostatnio słyszałam że bańki chińskie są dobre na cellulit, używała któraś ? Są efekty ?
Jaka jest Wasza codzienna rutyna urodowa ?
Korzystacie z salonów urody ? Jakie zabiegi polecacie ?

A jak działają te bańki chińskie? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Czy to boli? Ja używam peelingu do ciała ponieważ mam skórę na ramionach z takimi czerwonymi chrostkami. Stosuje do tego peelingu z olejem kokosowym i cukrem. Raz w tygodniu robię maseczkę z glinki (taka z rossmanna za 3 złote może) odżywka do włosów po każdym myciu i maska na 2min też po każdym myciu bo od suszenia mam zniszczone. Od czasu do czasu używam oleju do włosów ale słyszałam ostatnio u fryzjerki że to nie działają i na moje przesuszone włosy tylko nawilżająca maska. Do demakijażu używam płynu micelarnego. Od czasu do czasu chodzę na zabiegi do spa. Byłam np. na masażu czekoladą i na masażu lodem.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

01 lis 2016 - 12:00:34

Po pierwsze to zdrowo się odzywiam. I nie mam tu na myśli głodzenia bo nigdy głodna nie chodzę. Zawsze jestem najedzona. Po drugie dużo ruchu! Biegam minimum 3-4 razy w tygodniu z rana po 6-8 kilometrów. Do tego czasem chodzę na siłownię lub basen. Po prostu mój metabolizm ciągle jest na najwyższym poziomie przez co nie muszę się głodzić.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

06 lis 2016 - 15:18:21

Ja tam uwielbiam dbać o swoje ciało. Mówię tu oczywiście o zdrowym trybie życia. Chodzi mi o zdrowe jedzenie oraz aktywność fizyczna. DO tego czasem pozwolę sobie na jakieś spa oraz zabiegi na skórę :P Ogólnie to polecam odstawić alkohol i wszelakie używki jak na przykład papierosy.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

08 gru 2016 - 11:43:01

Dużo ruchu, mało stresu, odpowiednia dieta i dobra dawka snu a powinniśmy na długie lata pozostać młodzi i piękni ;) Niemniej z uwagi na brak czasu, nasze nawyki czy prace nie jest to takie proste dlatego można się czasem wspomóc kosmetykami, suplementami diety itp. samemu korzystam z http://naturlife.pl ale i tak pierwsze pozycje są najważniejsze.

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

08 gru 2016 - 13:19:46

oprócz balsamowania ciała kąpieli i innych zabiegów warto zdrowo sie odżywiać, uprawiać sport a nie wylegiwać się w łóżku i jeść syfiaste żarcie bo jak wiadomo nasz organizm to nie śmietnik...lecz często ludzie o tym zapominają, pić dużo wody to ma duży wpływ na wygląd naszej skóry:)

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

08 gru 2016 - 17:41:07

Cytat
edekzkrainykredek2
oprócz balsamowania ciała kąpieli i innych zabiegów warto zdrowo sie odżywiać, uprawiać sport a nie wylegiwać się w łóżku i jeść syfiaste żarcie bo jak wiadomo nasz organizm to nie śmietnik...lecz często ludzie o tym zapominają, pić dużo wody to ma duży wpływ na wygląd naszej skóry:)
no tak ale z tym piciem to problem , ja bym musiała na ulicy pić .
Jak wracam do domu to 2 szklanki od razu piję.
A co do dbania to zarcie odpowiednie to podstawa .

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

21 gru 2016 - 00:02:29

Ja staram się codziennie rano i wieczorem używać balsamu do ciała, do tego peeling kilka razy w tygodniu. To pomaga utrzymać nawilżoną skórę... Też mam wrażliwą i skłonną do uczuleń skórę, więc nie mogę używać wszystkich kosmetyków. Z tych które mnie nie uczulają mogę polecić Neutrogenę, albo Bielendę, kremowe serum do ciała. Używałam zielonej oliwki i jogurtu

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Jak dbacie o swoje ciało ? Pogadajmy

31 sty 2017 - 10:40:16

Spędzam czas aktywnie, a dodatkowo staram się zdrowo odżywiać bez śmieciowego jedzenia. Wspomagam swoje dobre odżywianie suplementami activelab, ponieważ biegam i jeżdżę na rowerze. Polecam activelab



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-01 12:41 przez martakozak3.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zabiegi na rozstępy i blizny w Laser Delux.