Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe usuwanie owłosienia

18 lis 2014 - 14:40:28

Witam,

mam takie dosyć intymne pytanie... Któraś z Was zdecydowała się już może na <spam>
Zależy mi na dyskrecji... Mój chłopak ciągle narzeka, że mam jakieś włoski tu i tam, a ja po prostu nie mam czasu, żeby się codziennie golić tą głupią maszynką... W związku z tym pomyślałam o laserowej depilacji, ale czy w moim wieku jest ona wskazana?? Jestem z Torunia i mam 19 lat.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 18:23 przez moderator.

Laserowe usuwanie owłosienia

18 lis 2014 - 15:01:17

Witam jeśli chcesz to możesz z niej skorzystać. Ja jestem po 3 zabiegu ale nie w Toruniu. Takze jesli chcesz meic problem z glowy to idz na depilacje laserowa :)

Laserowe usuwanie owłosienia

18 lis 2014 - 15:27:29

Ja jestem po depilacji laserowej nóg (5 lat- laser Light Sheer) w trakcie pachy i przedramiona :)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe usuwanie owłosienia

18 lis 2014 - 15:32:18

dariak2, właśnie zastanawiam się nad tym laserem, czytałam o nim sporo dobrych opinii, ale nigdy z nikim nie rozmawiałam na ten temat. Jesteś zadowolona z efektów? ile zabiegów zrobiłaś?

Laserowe usuwanie owłosienia

18 lis 2014 - 15:38:12

Cytat
Krema
dariak2, właśnie zastanawiam się nad tym laserem, czytałam o nim sporo dobrych opinii, ale nigdy z nikim nie rozmawiałam na ten temat. Jesteś zadowolona z efektów? ile zabiegów zrobiłaś?
Nie daj się naciągnąć na IPL - 8 lat temu zrobiłam nogi na IPL (3 zabiegi) i po pół roku wszystko odrosło jak wcześniej, wtedy niestety na ten temat nie można było za wiele znaleźć...
5 lat temu robiłam Light Sheer na nogi (5 zabiegów w odstępach 8 tygodni).
Ja jestem bardzo zadowolona - ok 99% włosów zostało usuniętych zostały dosłownie pojedyncze włoski. Nowe włoski nie wyrosły mimo, że po zabiegu byłam w ciąży więc wiadomo wahania hormonów.
Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć to napisz na priv postaram się odpowiedzieć to co wiem ze swojego doświadczenia

Laserowe usuwanie owłosienia

26 lis 2014 - 15:16:14

Jeżeli chodzi o depilację laserową to ja jestem jej wielką zwolenniczką,ponieważ jak dla mnie zabieg był bezbolesny a do tego niezwykle skuteczny. fakt,że jest droższy,ale zdecydowanie bardziej wolę to niż depilację woskiem.

Laserowe usuwanie owłosienia

26 lis 2014 - 15:24:56

ja tez własnie sie zastanawiam nad taka depilacja...tylko mnie interesuje okolica bikini. nie wiem ile zabiegów na to potrzeba...

Laserowe usuwanie owłosienia

28 lis 2014 - 12:15:38

ja zabieg laserowy na bikini zrobiłam 4 razy, efekt super, dwa pierwsze zabiegi stosowałam maść znieczulającą, ale też głowica była bardzo chłodna to zwiększało komfort zabiegu, korzystałam z gabinetu body karma laser, który pracuje na lightsheer, wcześniej łydki robiłam w innym gabinecie, to był ipl, ale nie było takiego efektu jak teraz, dlatego zrobię sobie jeszcze zabieg na łydki, generalnie cieszę się bardzo z efektów, bo miałam już dość maszynek i podrażnień.

myśle, że depilacja laserowa to dobra inwestycja ;-)

myśle, że depilacja laserowa to dobra inwestycja ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-28 12:29 przez MalinkaBor.

Laserowe usuwanie owłosienia

28 lis 2014 - 12:39:06

Hej. Ogólnie depilację laserową bardzo polecam, ale musisz znaleźć profesjonalną osobę, która potrafi wykonywać zabieg.
Dwa razy byłam na light sheer, i zero efektów. Byłam bardzo zdziwiona bo czytałam, że efekt widać już po pierwszym zabiegu, ale cóż...
Następnie pojechałam do innego miasta i poszłam na vectus. I co? :)
Efekt już po dwóch tygodniach, włosków dużo mniej.
Co się okazało? Pani, która śmiała się nazywać profesjonalistką, nie zrobiła mi nawet próby, nie mówiąc, że cały zabieg trwał dosłownie 15 min(całe nogi!), a Pani od vectusa zrobiła wszystko jak trzeba, zabieg trwał około 2 h. Niepotrzebnie zmarnowałam tylko pieniądze na te pierwsze zabiegi, gdzie dowiedziałam się, że wiele osób było niezadowolonych, i poszło gdzieś indziej nie widząc żadnych efektów. Miałam całe nogi poparzone, więc uważniej przyjrzyj się dokąd chcesz się udać.
Ja miałam pewność, że to świetne miejsce, bardzo popularne a widzisz... :)

Laserowe usuwanie owłosienia

28 lis 2014 - 12:39:06

dziewczyny a jak z depilacją wąsika? Po 13 latach depilowania woskiem co 4 tyg powiem szczerze że mam dość. Tym bardziej, że efekt jest fajny tylko tydzień po bo później zaczynają od nowa odrastać.......Mój największy kompleks nie chce się ode mnie odczepić :/
Jak to jest pomiędzy kolejnymi zabiegami? Podobno jak zaczynają odrastać to nie wolno ich wyrywać tylko trzeba golić maszynką. Prawda to?
Boziu będę wyglądać jak mój mąż.....

Czyli szukać laseru lightseer a nie ipl?

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Laserowe usuwanie owłosienia

15 sty 2015 - 14:36:49

lepiej vectus palomar chyba?

Laserowe usuwanie owłosienia

15 sty 2015 - 14:39:23

Tez chciałabym zrobic, niestety to koszt rzędu ponad 1000 zł, takze jak narazie musze poczekać.
Tylko nie daj się naciągnąć na IPL on nie jest do depilacji.

Laserowe usuwanie owłosienia

15 sty 2015 - 15:08:17

Cytat
irma55bere
Mój chłopak ciągle narzeka, że mam jakieś włoski tu i tam
To zmień chłopaka.

Laserowe usuwanie owłosienia

21 sty 2015 - 13:26:57

Widziałam cennik na zabiegi laserem light Sheer to wygląda całkiem nieźle. A kto ma swój salon to może zapisywać dla nich klientów i otrzymać zapłatę 30% od każdego zabiegu.

Laserowe usuwanie owłosienia

20 kwi 2015 - 18:02:36

ja robiłam w deluxie w łodzi ale niestety miałam 9 takich zabiegów .Jasne włosy są utrapieniem najlepiej trzyma to na ciemnych włosach.
Efekt jest i mam ale tak jak napisałam aż 9 wizyt.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tatuaz