Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:02:39

Czesc. co sądzicie omojje figurze? ok czy poprawiac cos...?wiem ze miesni nie mam ale ciezko we mnie wyrobic nawyki cwiczeniowe, 2 lata temu urodziłąm córeczke. Moze podsuniecie mi jakies pomysły na cwiczenia, które nie sa nudne a daja rezultaty?? Mam 166cm wzrostu, jak myslicie ile waze??


(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 14:03 przez Mimi0789.

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:13:28

55=56kg obstawiam, jest ok ale zawsze moze byl lepiej, ja np wole nieco umiesnione cialko, z cwiczen chodakowska, mel b, tiffany, pełno jest filmików na yt, trzeba dopasowac do swoich potrzeb i upodoban bo kazda lubi co innego

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:22:00

Proszę Cię. :D Mam 165 i 56 kg i jestem dużo krąglejsza, a ćwiczę. Bardziej istotne są wymiary. Ale stawiam na 51-52.
Figura zwyczajna, ja bym ćwiczyła. ;) Lepiej się będziesz ze sobą czuć i nic nie będzie Cie interesowało komu co się podoba w Tobie! ;)

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:27:57

W tej pozycji wyglądasz jak "robaki" z Facetów w czerni - wygięłaś się tak dziwnie i przekrzywiłaś, że twój tułów wygląda, jak by zajmował 3/5 Twojego ciała... Zrób jakieś "normalne" zdjęcie, bo na tym naprawdę dziwacznie wyszłaś (wierzę, że to wina pozycji i aparatu).

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:28:45

to co jest + ćwiczenia = figura idealna :)

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:30:11

Nie lubię takich wątków .:(
Nie wiem czemu służą.

Masz piękna figurę - dbaj o nią ćwiczeniami ;*

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:31:59

Matko znowu nam się "rozbierasz" do zdjęć :/ wez dziewczyno zaakceptuj siebie i przestań po raz tysięczny wklejać swoje roznegliżowane zdjęcia. Twoja figura jest ok.

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:32:32

ale jestescie okropne...
dziewczyna ma super figure, mega zgrabna, wrecz chuda a wy jeszcze narzekacie ze zle z nia
Wogole nie widac ze rodzilas, mozesz cwiczyc ale tylko dla wlasnego dobrego samopoczucia
Nie jedna by chciała takie ciało

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:37:34

Bez sensu ...chciałaś nam się pokazać w majtkach. ...? Jesteś szczupła wiec nie wymyślaj. ...

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:42:15

masz chłopięcą sylwetke i wygladasz na szczupłą jakies 50 kg, ale waga nie ma znaczenia a wyglad, cwicz dalej z tiff i mel b. Raczej cwiczylabym po to zeby ujedrnic i zeby skóra nie zwiotczała niż zeyb schudnąc, w Twoim przypadku jest to nie wskazane, bo i tak już biodra masz malutkie.

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:49:18

Rozumiem jeszcze takie wątki zakładane przez małolaty ale kobieta która ma juz dziecko i tak pusto w głowie?

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 14:49:24

Cytat
margarita864
ale jestescie okropne...
dziewczyna ma super figure, mega zgrabna, wrecz chuda a wy jeszcze narzekacie ze zle z nia
Wogole nie widac ze rodzilas, mozesz cwiczyc ale tylko dla wlasnego dobrego samopoczucia
Nie jedna by chciała takie ciało

owszem, ze figura idealna. ale autorka widac 'potrzebuje' usilnie tego zeby ktos ja pokrytykowal, bo to juz ktorys raz z kolei, kiedy wrzuca takie posty... pierwsze co, to musi sobie sama w glowce poukladac, a nie polegac na opini obcych.

wkurza mnie takie cos. nie mowie tego z zazdrosci, bo jestem zadowolona z swojej figry, widze siebie codzienne w lusterku, a drugim i najlepszym lusterkiem jest moj facet, ktory jest bardzo szczery i mowi co mysli, bez zadnego slodzenia.

takze autorko, stan sobie przed lusterkiem i popatrz na siebie, wiele dziewczyn by chcialo wygladac jak TY!

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 15:03:12

A jak dla mnie to wychudzona jestes.przytyj troche.nabierz kraglosci.

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 15:12:44

Jak dla mnie, to musisz być strasznie niedowartościowana, skoro wstawiasz tu swoje zdjęcia i pytasz o opinię. Chłop się nie spisuje w kwestii komplementów?

Figura jak figura, brak wcięcia w pasie, zapewne brak tyłka. Normalna, nie zwróciłabym na nią uwagi ani w sensie negatywnym, ani pozytywnym.

figura ok? czy nie?

27 paź 2014 - 15:14:23

Polecam Model Look Chodakowskiej - ostatnio pokochałam te ćwiczenia miłością wzajemną i nie robię ich skupiając się na tym, żeby coś poprawić, a dla czystej przyjemności :)

Figura jest świetna jak na dwa lata po ciąży, ćwiczyć nie musisz, ale uwierz mi, że jakoś tak lepiej samemu ze sobą podejmując taką aktywność fizyczną ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ćwiczenia na przytycie!