Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 21:59:38

Hej.Dziewczyny czy byłyscie kiedykolwiek na głodowce?Jesli tak to prosze podzielcie sie ze mna doswiadczeniami.Zastanawiam sie czy to dobry poczatek na odchudzanie.Nie jestem pusta lalką,która wazy 50kg,a che wazyc 30 i narzeka sama niewiedziec czemu...;p Przeszłam dosc skomplikowana chorobe przez którą przybrałam na wadze 15kg-obecnie przy wzroscie 160cm ważę 70kg i bardzo, bardzo mi z tym żle:( Chciałabym zacząc od jutra.Moze któras z was zechce sie do mnie przyłaczyc i razem bedziemy "cierpiec"?:)Pozdrawiam was wszystkie serdecznie:)

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:07:18

Oj odradzam głodówki. Zamiast tłuszczu odejdzie Ci tylko ok 1kg wody z organizmu, które i tak nadrobisz na następny dzień. Ja czasem stosuje "głodówki" w celu oczyszczeniu organizmu tzn. spożywam tylko płyny w ciągu dnia. Trwa to tylko 1 dzień. Ale nie jest to strikte środek na schudnięcie

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:10:50

Nie. Jeśli chcesz to zrobić skutecznie to dieta, która wcale nie oznacza, że się nic nie je albo je się bardzo mało i sport.

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:11:31

Dzieki za odpowiedz:) Wiesz...zastanawiałam sie, czy po prostu żoładek,ktory powiedzmy skurczy sie przez te kilka dni głodowania łatwiej przyzwyczai sie do przyjmowania mniejszej ilosci posiłkow co za tym idzie łatwiej mi bedzie przejsc na diete.Mówiac prsciej:M mniej zrec!:) Moje kolezanka w ten sposob zaczynała....Kurcze juz sama nie wiem co robic...:( Jezdze codziennie na rowerku stacnonarnym-10-20km,ale niestety efektow brak....:(

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:12:13

glodowka daje efekt jojo lepiej przejdz na diete i cwicz ;)

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:14:41

Skurcz żołądek zmniejszając porcję jedzenia.

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:14:54

Staram sie jesc 5 posilków dziennie i tak jak wczesniej wspomniałam jezdze na rowerku,ale efekty przychodza BARDZO,BARDZO,BARDZO wolno...:(

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:16:57

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-10 14:24 przez vashai.

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:25:15

Lepiej niech przyjdą wolną, ale będą trwałe. :)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:53:30

Ja np jadam tylko warzywa i owoce, jak chcę pozbyć się nadmiaru wody. Oprócz tego szukam w aptece Slimgreen trio. W trakcie studiów zawsze mniej jem, kiedyś brałam tabletki i poczułam, że coś mnie mniej :) W trakcie roku akademickiego udało mi się pozbyć ogólnie z 5 kg, ale jak wracałam na weekendy do domu to opychałam się do granic możliwości :D
Teraz znowu wakacje, więc się rozleniwiłam.
Jeżeli chcesz sobie jakoś pomóc to polecam właśnie jakiś preparat na odchudzanie (mi pomogl slimgreen trio), być może to efekt placebo, ale pomaga głowie, żeby mózg nie "krzyczał" - JEŚĆ! :D

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 22:55:59

POLECAM DIETE BALETNICY. :)

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 23:17:52

Nigdy nie byłam na "głodówce"...,i szczerze ODRADZAM!!!

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 23:21:25

ja nie bylam i nie zdecydowalabym sie, szkoda nerek...

Głodówka-TAK czy NIE?

11 sie 2014 - 23:31:12

Po co się glodzić? Ja ostatnio byłam na wakacjach nad morzem. Jadłam codziennie pizze, lub frytki z jakimś schabowym na obiad + kilka lodów dziennie ale chodziłam mega dużo i schudłam 4 kg przez tydzień. Więc zamiast się głodzić wystarczy się dużo ruszać:)

Głodówka-TAK czy NIE?

12 sie 2014 - 00:15:44

Zdecydowanie odradzam. W ogóle jestem przeciwniczką wszelkich diet, które nie mają na celu zmienienia twoich nawyków żywieniowych. Zwykle po takich dietach ludzie tracą kilogramy po to, żeby wrócić do wcześniejszych nawyków i efekt jojo gotowy.Błędne koło i zupełnie nie potrzebne.
Ważne jest jedzenie 5 mniejszych posiłków co 2-3 h i ćwiczenia. Znajdź sposób, który sprawia Ci przyjemność rower okej, może na zmiane bieganie? albo spróbuj ćwiczyc w domu. Polecam ćwiczenia z Mel B - jest świetna.
Spróbuj ograniczyć lub zrezygnować ze słodyczy. Jedz więcej warzyw i owoców, wyrzuć z diety smazone tłuste jedzenie.
To nie ma być 'cierpienie' tylko przyjemność! Zdrowe odżywianie i ćwiczenia naprawdę poprawiają samopoczucie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żelazko antycellulitowe