Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sty 2016 - 00:56:11

Gdy moje włosy są osłabione i zaczynają nadmiernie wypadać ratuje mnie żel do wcierania w skórę głowy i szampon Biovax Med. Te dwa produkty stosowane razem powodują wysyp baby hair :)



Wypadanie włosów - jaki szampon?

11 lut 2016 - 12:56:02

Mi zaczęły jakis czas temu bardzo wypadać wlosy i się kruszyć, miałam niedoczynność tarczycy i to chyba oid tego, bo czytałam, że takie coś się dzieje. Koleżanki mi poleciły Seboradin i już jest poprawa :D włosy przestały mi wypadać, troszke je podcięłam i już się nie kruszą, do tego pięknie lśnią :) Mają tam taki cały komplet: tabletki, szmpon i balsam gratis, dała za to jakies 70 zł, ale jest skuteczne! ja polecam

Wypadanie włosów - jaki szampon?

01 cze 2016 - 13:49:07

Zdecydowanie Seboradin. Naprawdę pomaga! Ja próbowałam różnych, bardzo różnych specyfików ale tylko ten daje jakiekolwiek efekty, i to nie jest tak że trzeba do tego uzywac czegos. Naprawde wystarcza, a po za tym znajdziemy go zarówno w aptekach jak i sklepach ;)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

21 cze 2016 - 09:06:39

Ja ostatnio kupuję po prostu inne szampony, pojawiły się u mnie w osiedlowym te z venity ziołowe i od jakiegoś czasu tylko ich używam i włosy są inne, zdrowsze, lśniące, lekkie, bez problemowe:)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

15 lip 2016 - 12:26:30

spróbuj sobie coś kupić z pokrzywą - mi pomaga

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 lip 2016 - 17:02:55

U mnie najbardziej sprawdza się seria anticaduta. Wcześniej moje włosy były wszędzie: na dywanie, w odpływie wanny i ogrom zostawał w szczotce, ale teraz jest o niebo lepiej. Więc ja od siebie biokap mogę smialo polecic.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

27 lip 2016 - 11:35:06

Kiedy mi zaczęły wypadać włosy to stosowałam naprawdę wiele różnych szmponów, ale bez efektu. Wybrałam się więc do apteki i tam Pani poleciła mi skrzypovite. I faktycznie efekty było widoczne w bardzo krótkim czasie.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

02 sie 2016 - 04:34:28

Cytat
MickyMK
No i same naturalne roslinne składniki. Przy moich alergiach to też ma znaczenie.
Pomijając kwestię, że Twoje wpisy to nic innego jak opłacona reklama: "naturalne roślinne składniki" to najczęstsze alergeny i ich w kosmetykach dla uczuleniowców być w ogóle nie powinno.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

04 sie 2016 - 20:44:12

z takich naprawde konkretnych szamponow z dobrym skladem pomogla mi Hair Pharma. uzywalam tylko szamponu, ale wiem, ze maja tez ampulki do wcierania. musialabys sprawdzic na ich stronie lub podpytac trychologa ;)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

05 sie 2016 - 12:03:32

Hair Pharma jest ok ale prawda jest taka, że żaden szampon czy wcierki nie dadzą takiego rezultatu jak działanie od środka. Ja osobiście stosowałam Vitapil i polecam.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

07 paź 2016 - 13:20:32

HB Jeunesse - rzeczywiście powiększa objętość włosów, wyglądają znacznie zdrowiej, lepiej, ładniej. Nie od razu da się uzyskać taki efekt, trzeba się nad tym solidnie napracować, a ta praca wymaga po prostu systematyczności. Ja mam ogólną poprawę - nie tylko w temacie objętości.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

12 paź 2016 - 06:40:58

U mnie zazwyczaj tak właśnie wczesną jesienią pojawiają się problemy z włosami, ale skutecznie pomaga jedzenie większej ilości warzyw i owoców:) a poza tym myje włosy tylko ziołowymi szamponami. Pokrzywowy z Venity jest idealny.

U mnie zazwyczaj tak właśnie wczesną jesienią pojawiają się problemy z włosami, ale skutecznie pomaga jedzenie większej ilości warzyw i owoców:) a poza tym myje włosy tylko ziołowymi szamponami. Pokrzywowy z Venity jest idealny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-12 06:41 przez Werka_88.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

13 paź 2016 - 17:17:26

:))))))))

Wypadanie włosów - jaki szampon?

13 paź 2016 - 18:14:15

hej :-) przede wszystkim dobrze sprawdzić przyczynę wypadania włosów - mogą to być zaburzenia hormonalne, np. związane z nieprawidłowym działaniem tarczycy.

skrzypovita, dobra dieta bogata w warzywa i owoce.

no a co do szamponu - one są na naszej głowie tylko chwilę, to produkty spłukiwalne więc moim zdaniem nie będą działały tak, jak tego byśmy chciały :-) polecam wcierki do włosów, w końcu chcemy poprawić mikrokrążenie skóry głowy, co spowoduje wzmocnienie cebulek włosowych :-)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

13 paź 2016 - 18:41:23

Ja polecam zamiast szamponu - TABLETKI VITAPIL - listek kosztuje 13zł. Tabletki są rewelacyjne. Włosy rosną w przyśpieszonym tempie, nie przetłuszczają się, są poniesione u nasady. Działanie mają rewelacyjne. Od 3 miesięcy biorę te tabletki i od ramion urosły mi aż do łopatek!! "Nie lenię" się jak to było zanim zaczęłam brać te tabletki. pozdrawiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja pośladków woskiem