Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Wypadanie włosów - jaki szampon?

16 wrz 2014 - 19:09:22

Jak szampon ma zapobiec wypadaniu włosów, skoro siedzi na głowie minutę?
Ludzie stosują wcierki/bogate diety/leczą się na przeróżne choroby by zapobiec wypadaniu włosów. A szampon? Szampon jest tylko do mycia. Nie istnieje taki po którym włosy magicznie przestają wypadać.

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 4/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

21 sty 2015 - 09:34:24

Ja jestem zdania,że nie ma tutaj na razie co kombinować z szamponami ale zastanowić się jaka może byc przyczyna wypadających włosów...
Zastanawiałaś się czy może nie są to aby problemy z tarczycą? Bardzo często właśnie dlatego włosy wypadają a także pogarsza się ich stan.
Tutaj znajduje się dobry artykuł:
<moderacja-link>
o nadczynności tarczycy. Czy wiecie,że dotyka ona jedną na 20 osób? Jednym z ich objawów jest właśnie zwiększone wypadanie włosów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sty 2015 - 09:10:16

Mi bardzo pomogły kosmetyki marki Nisim (tu można zamawiać – <moderacja-link>). Używam ich od dwóch miesięcy. Po pierwsze zatrzymały wypadanie włosów, a traciłam włosy całymi pękami już. Po drugie wyeliminiwały łupież, który też był moją prywatną tragedią, zawsze miałam pełno białych drobinek na karku...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:27 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sty 2015 - 09:46:41

Mi bardzo pomaga Ziaja przeciw wypadaniu włosów. Wcześniej korzystałam też z Head & Shoulders, ale Ziaja nie testuje swoich produktów na zwierzętach. :)

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sty 2015 - 14:55:45

u mnie najelpsze efekty są jak łączę uzywanie tego szamponu
moderacja-link

z łykaniem belissy, taką kurację robię dwa razy w roku - jesienią i wiosna bo wtedy mam najwieksze problemy z wypadaniem wlosow i moge szczerze potwierdzic ze wypadanie jest ograniczone :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:28 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

28 sty 2015 - 15:20:27

wcierka jantar z bursztynek ;)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 maj 2015 - 11:51:26

a czy ktoś z was stosował może ten szampon http://www.cefarm24.pl/24307,green-pharmacy-szampon-olej-arganowy-i-granat-do-wlosow-suchych-350-ml.html ? szukam czegoś co by nie obciążało za bardzo włosów, bo nie dość że wypadają to jeszcze się przetłuszczają strasznie. Staram się je prostować żeby je troche "podsuszyć" ale i tak na drugi dzien musze myć :(

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 maj 2015 - 12:36:32

Tabletki Biotebal + wcierka Jantar :)

niezweryfikowana
Posty: 661
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

26 maj 2015 - 13:47:16

U mnie najlepsze efekty miał szampon syryjski. Polecam! Pierwszy raz czytałam recenzję u Emi naturalnej



Wypadanie włosów - jaki szampon?

15 cze 2015 - 20:39:35

Ja co prawda nie stosowałam, bo nie potrzebuję, ale mojemu mężowi kupiłam kupiłam moderacja-link firmy BioPharma i jest zadowolony. Zresztą ja też, bo przyjemniej się na niego patrzy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:28 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

22 lip 2015 - 14:35:41

Stosowanie szamponu na pewno nie zaszkodzi, jeżeli tylko jego składniki wzmacniają i stymulują włosy. Ze swojej strony polecam zastosowanie kuracji o potrójnym działaniu AMINEXIL PRO. AMINEXIL przeciwdziała włóknieniu otoczki kolagenowej wokół korzenia, dzięki czemu zapewnia mocniejsze przytwierdzenie włosów w skórze głowy. Jej regularne stosowanie zapewnia zmniejszenie wypadania nawet o 72%, a także odczuwalne wzmocnienie i zgęstnienie włosów. Po szczegóły zaprasazam na stronę produktu moderacja-link, zachęcam także do zadawania pytań. Na wszzystkie z przyjemnością odpowiem.

Pozdrawiam,
Ekspert marki Vichy Dercos



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:28 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Wypadanie włosów - jaki szampon?

25 sie 2015 - 10:46:42

Mi pomógł szampon i odżywka biokap anticaduta. Pierwsze efekty widać już po tygodniu (zauważalne mniejsze wypadanie włosów).

Wypadanie włosów - jaki szampon?

25 sie 2015 - 10:53:22

Tylko DERMENA .
Revitax tez uzywalam, ale jest slabszy

Wypadanie włosów - jaki szampon?

08 sty 2016 - 08:50:18

Polecam wyprobować szampon Seboaradin dla wypadających włosów moderacja-link - bardzo dobry gatunkowo produkt, ładnie pachnie i cena w porówaniu do jakości naprawdę niska:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-05 14:29 przez moderator.

Wypadanie włosów - jaki szampon?

08 sty 2016 - 09:28:42

Kup sobie Amocon Forte (21 saszetek) i stosuj przez 2 miesiące, tak mi poleciła dermatolog. Pomogło :)
A co drugie mycie głowy stosuję szampon novoxidyl.

Ja już myślałam, że będę łysa, bo włosy wypadały mi garściami, a teraz przy myciu może 4-5 włosów zbieram :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skandal tattoo poznań