Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

2 minuty temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ćwiczenia na cellulit.!

03 lip 2014 - 18:09:41

Hej dziewczyny. Mam takie pytanko: Jakie stosujecie lub stosowałyście ćwiczenia na cellulit.? I czy dały wam upragnione efekty.? A może któraś ćwiczy z Ewą Chodakowską ten trening, który przygotowała dla Detocell Academy.?
Jeżeli był już taki wątek to przepraszam, ale nie widziałam się z nim widziałam tylko różne sposoby jak bańki chińskie czy kremy...
Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ za niedługo wyjeżdżam na wakacje i chciałabym chociaż troszkę się go pozbyć. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 22:48 przez Dusia164.

Ćwiczenia na cellulit.!

03 lip 2014 - 18:18:29

Ja zredukowałam cellulit na udach i pośladkach poprzez bieganie i ćwiczenia na siłowni takiej odkrytej w mieście, gdzie zazwyczaj ćwiczą babcie. Ponadto stosowałam czerwony Eveline rozgrzewający - myśle, że też coś dawał.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Ćwiczenia na cellulit.!

05 lip 2014 - 16:33:17

Ćwiczenia i piling z kawy 2 razy w tygodniu :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczenia na cellulit.!

09 lip 2014 - 11:29:52

Na cellulit najlepsze jest bieganie i trening areobowy, a do pielęgnacji dobry peeling i balsam. Ja np. używam pomarańczowego z Lirene, bardzo dobry.

Ćwiczenia na cellulit.!

09 lip 2014 - 11:36:52

ja cellulitu pozbylam sie dzieki 30 dniowemu wyzwaniu z mel b i dodatkowo balsam na cellulit

Ćwiczenia na cellulit.!

09 lip 2014 - 11:38:33

ja nie jem słodyczy i nie słodzę przez co pozbyłam się 80 % cellulitu, balsamy to pic na wodę, ale mam też maskę Stop Cellulit i Tołpę Dermo Body Cellulite, po nim jest super gładziutka skórka. i czasem się myję rękawicą oraz używam pilingu z kawy, teraz będę go robić z cynamonem

Ćwiczenia na cellulit.!

17 lip 2014 - 12:06:25

Ja od trzech tygodni ćwiczę w ramach tego treningu, o którym wspomniała Dusia, do tego biorę detocell aqua (mam problem z zatrzymywaniem wody) i widzę już fajne efekty :)) a poza tym koniecznie zdrowe odżywianie!!!

Ćwiczenia na cellulit.!

17 lip 2014 - 12:13:54

ja też ćwiczę te ćwiczenia Ewy i muszę przyznać, ze efekty są ;)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Ćwiczenia na cellulit.!

31 sie 2014 - 12:19:21

bieganie, rolki i aerobik dobrze się sprawdzają, ale dla mnie najlepszym sposobem na to, żeby się cellulitu pozbyć jest zabieg w gabinecie. Byłam na endermologii w Studio Laser, bardzo fajne efekty.

Ćwiczenia na cellulit.!

25 wrz 2014 - 15:01:31

Dziewczyny, są efekty! Skóra jest bardziej napięta, zrzuciłam zbędny tłuszczyk, głównie z ud i pupy ;) Trening detocell od Ewy faktycznie wyciska łzy, ale efekt to wynagardza :D

Ćwiczenia na cellulit.!

25 wrz 2014 - 17:16:33

ja najbardziej lubię przysiady różniste! nic tak nie ujędrnia skóry jak one! do tego pilling! a w te środki i suple na cellulit nie wierzę :d

Ćwiczenia na cellulit.!

05 paź 2014 - 15:11:29

jakieś aerobowe są dobre, basen, bieganie, jazda na rolkach, to się na pewno sprawdzi. Ale też pomyśl o dobrych kosmetykach i o zabiegu. Wtedy większa pewność, ze się pozbędziesz cellulitu.

Ćwiczenia na cellulit.!

23 paź 2014 - 13:17:36

Właśnie na fejsie Detocell Academy są chaty z kosmetologiem i dietetykiem. I można podpytać i o kosmetyki i o dietę :)

Właśnie na fejsie Detocell Academy są chaty z kosmetologiem i dietetykiem. I można podpytać i o kosmetyki i o dietę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 13:18 przez kaasiaak1987.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Ćwiczenia na cellulit.!

04 kwi 2015 - 17:22:44

na pewno przysiady, może jakieś aerobowe? Ale ja się coraz częściej i poważniej zastanawiam nad tym, czy się nie poddać jakiemuś zabiegowi, jak np temu

Może któraś z was się mu poddała i podzieli się doświadczeniami.

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 3/5

Ćwiczenia na cellulit.!

29 kwi 2015 - 20:20:38

Nie ma idealnej recepty na każdego podziałać może co innego. Ja dużo ćwiczę staram się zdrowo jeść i piję dużo wody. zastanawiam się nad suplementami diety. Może taka odżywka [Moderacja - nieopłacona reklama] pozwoli szybciej spalać tłuszcz a budować tkankę mięśniową.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:19 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

świezy tatuaz a morze