Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:21:06

Jestem załamana.Przy wzroście 173 cm waże 53 kg, w sumie to jestem szczupła, nogi jak patyki rece ramiona mam szczuple, talie wąską,piersi niestety mam male ale z tym to juz się pogodzilam, no ale ten tyłek! Z tym sie nie pogodze nigdy!To jest jakas parodia :/Mam wrazenie ze tylko w tym miejscu odklada mi się cała tkanka tłuszczowa. w biodrach mam 83 cm a w tyłku 95,do tego celulit rozstepy, brak jedrnosci moge go okreslic jako taki tlusty flak:/ to wyglada naprawde komicznie bo jestem wysoka i wszedzie szczupla , tylko nie tam to jest najszersza i najbardziej gruba czesc mojego ciala, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nie objadam sie zadnym tlustym jedzeniem, moze nie jestem jakąś sportsmenką, ale siedzacego zycia tez nie prowadze.
Musze cos z tym zrobić, doradźcie cos potrzebuję jakiegos skutecznego i szybkiego sposobu, jakies cwiczenia?
Od dzisiaj zaczynam biegac przynajmniej godzinke dziennie... mam wielka nadzieje ze to cos pomoże.
piszcie dziewczyny!
jakiego jedzenia unikac? zeby tkanka tluszczowa nie rosla? Ale chudnac tez nie chce bo bede za chuda:/



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-27 10:28 przez netka20.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:24:08

Figura gruszki, co zrobić.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:26:29

pogodzić się z tym co dała natura, z wiekiem będzie tylko gorzej

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:28:28

Chyba nic nie zdziałasz ćwiczeniami, bo schudniesz niby wszędzie i nadal zostanie dysproporcja.

niezweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:29:35

wlasnie tego sie obawiam :(

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:32:26

Duży tyłek można bardzo prosto ukryć ubraniami! W zasadzie każda rozkloszowana spódnica będzie na Tobie bajecznie leżeć, nie masz wcale najgorzej ;)

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:33:17

Pokaż zdjęcie,może zobaczymy czy faktycznie jest tak duży jak piszesz?
Ja bym chciała mieć większy tyłek,ale jak tyje to w brzuch mi idzie :( może ćwiczenia z melb na pośladki Ci pomogą?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-27 10:38 przez Kamilka-X.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:38:18

aż ciężko mi sobie to wyobrazić :) Ja mam 170 cm i 58 kg i mam prawie tyle samo w tyłku (93 cm), ale jest proporcjonalny do reszty bo jestem grubsza od Ciebie :)

Cytat
sariel
Duży tyłek można bardzo prosto ukryć ubraniami! W zasadzie każda rozkloszowana spódnica będzie na Tobie bajecznie leżeć, nie masz wcale najgorzej ;)

ja mam spory, wystający tyłek i akurat w rozkloszowanych wyglądam fatalnie, bo tył się skraca unosząc na pośladkach i jest przez kontrafałdy poszerzony 3krotnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-27 10:40 przez JegoBaba.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:46:40

Duże tyłki wracają do łask!!! Nie masz się co przejmować.
Ja ważę tyle co ty (52 kg), ale mam tylko 1,6 wzrostu ;)

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:46:41

Uczyń z tego atut! Duża pupa jest fajna:) Zadziałaj ćwiczeniami- polecam mel b oraz przysiady! Kup sobie jeszcze jakiś krem antycellulitowy.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:48:50

Cytat
paulinachy
Uczyń z tego atut! Duża pupa jest fajna:) Zadziałaj ćwiczeniami- polecam mel b oraz przysiady! Kup sobie jeszcze jakiś krem antycellulitowy.

Oszalałaś? Przysiady tylko jej umięśnią i powiększą tyłek!

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:51:05

w biodrach masz strasznie mało, tyłek też po wymiarach wydaje sie jakoś niespecjalnie wielki. Lamentujesz bezpodstawnie. Zaczij na jędrośc cwiczyć mel b a tak nie sadze zebyś z pupy schudła, wszedzie schudniesz i zawsze bedzie tyłek wiekszy.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 10:57:17

Nie wiem na co narzekasz, duża pupa jest sexy :) zdziałaj tylko w sprawie cellulitu, jakiś krem ujędrniający+banki chińskie?

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 11:06:42

Zbadaj sobie hormony i jajnik przy zespole policystycznych jajników na sie mega tyłek. Kiedyś miałam ten sam problem góra 36 a dół 40 ale po kuracji homonalnej jest nawet nie źle. Kiedys był nawt program na ten temat. Poczytaj sobie w necie moze cos znajdziesz.

Duży tyłek !! MOJA zmora! :(

27 cze 2014 - 11:13:10

Czym się różni obwód w biodrach od obwodu w tylku?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opalanie w modnym stroju. UWAGA