Obecnie rozmawiamy o:

zdrowy styl życia

gorący temat

Budowa domu

9 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

15 minut temu

wakacje last minute

23 minut temu

Treningi i dieta keto

30 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

31 maj 2014 - 22:31:14

Dziewczyny zakupilam caly zestaw do depilacji woskiem, podgrzewacz, paski, wosk miodowy, zazwyczaj depilacje wykonywalam zwykłą maszynką, postanowiłam skończyc z tym i cieszyc się dluga gładkościa mowa tu o nogach , przed depilacja oglądałam filmiki na yt i czytałam sporo o poprawnej depilacji, męczyłam się 4 godziny nakładałam wosk wraz z wzrostem wlosa a odrywałam w przeciwną przy samej skórze szybkim zdecydowanym ruchem i nie wiem co sie stało, włoski zostały!! tak jakby pourywane przy samej skorze ;/ czyli wyszedł taki kłujący jeż ;/ powtarzałam i wraz to samo, no masakra ;/ , to juz maszynką bym uzyskała lepszy efekt w 10minut, jestem wsciekła ;/

Pytanie co zrobilam źle?

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

31 maj 2014 - 22:41:21

Praktyka, praktyka... ja zawsze najpierw odtluszczam skore, pozniej nakladam dovrze rozgrzany wosk, przyklejam plaster, pocieram zeby lepiej sie przykleilo i zrywam. z kazdym nastepnym razem bedzie lepiej ; )

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

31 maj 2014 - 22:49:52

ja robie peeling zawsze przd, a po 2 nigdy nie robiłaś tego woskiem, goliłaś golarką więc pewnie masz mocne włosy. Proponuje iśc najpierw zobaczyć do kosmetyczki na spróbę.
Jest jeszcze możliwość, że miałaś za długie te włosy.

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

31 maj 2014 - 22:56:07

włosków nie miałam aż tak długich, mysle że tak 1cm - nie wiem nie mierzyłam, ale na oko, kurcze tak planowalam najpierw do kosmetyczki, ale przy okazji zakupow wpdl mi ten zestaw w oko i zamówilam, teraz nie wiem co zrobić czy samemu zrobic ponownie po tym czasie jak odrosna czy iść do kosmetyczki, wydaje mi sie że robiłam wszystko dobrze, skóry przed nie peelingowałam, poprostu po prysznicu wyschla i tyle

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

01 lip 2014 - 14:27:21

Lepiej iść do kosmetyczki ,tam będziesz miała pewność że profesjonalnie zostanie nałożony wosk popatrz sobie , [moderacja-spam] .Taka depilacja będzie przyjemna bezbolesna ,ja już się do tego przekonałam i na pewno na usuwanie włosków w inny sposób się nie zdecyduje .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-22 13:29 przez moderator.

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

21 sie 2014 - 11:35:41

Właśnie, najlepiej iść do profesjonalnego salonu depilacji, tam znają się na rzeczy, zwłaszcza, że specjalizują się w wosku. Ja jestem zadowolona z efektów, chodzę regularnie i włosy są osłabione i jest ich niewiele ;)

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

21 sie 2014 - 11:42:55

Ja zawsze chodzę do kosmetyczki

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

21 sie 2014 - 11:46:22

Dla mnie w ogóle to chore aby samemu sobie robić wosk.
Od tego są kosmetyczki które robią to w profesjonalny sposób i już.
Głupota!!!!
W domu to se można maszynką ogolić a nie cudować woski , kremy, pasty cukrowe-a potem są przypadki poparzeń lub że jakaś laska sobie wyrwała naskórek . Depilacja bikini jest ciężka chyba że depilujesz sam wzgórek, potrzeba 4 rąk aby dobrze wykonać depilację bikini .

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

21 sie 2014 - 13:52:20

a przed depilacją użyłaś preparatu do odtłuszczania lub talku?

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

25 sie 2014 - 16:17:00

Zgadzam się, nie wyobrażam sobie samemu depilować się woskiem, od tego są profesjonalne salony!

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

25 sie 2014 - 16:51:57

próbowałam i zwątpiłam :)

niezweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 4/5

DEPILACJA WOSKIEM wrr!

27 wrz 2014 - 12:52:42

Dla mnie wosk kojarzy się z mega bólem..
golę się maszynką elektryczną jak na razie, bo ból do wytrzymania, ale i tak zastanawiam się czy nie lepszy byłby jakiś depilator laserowy - do użycia w domu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasze ciala- mel b