Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:01:57

Od ponad roku ciągle myślę o zrobieniu tatuażu...ale namyśleć się nie mogę. Nawet dostałam na panieńskim talon z groupona, ale stracił ważność, bo nie potrafiłam się zdecydować. Myślałam o delikatnym,małym tatuażu na nadgarstku, obojczyku, kostce. Boję się, że to boli. Was bolało?

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:04:06

boli ale da sie wytrzymac. Zawsze mozesz poprosic o znieczulenie miejscowe, naklada sie taka masc(o ile dobrze pamietam) na miejsce gdzie bedzie tatuaz, czeka sie chyba pol godziny i mozna zaczynac. Wtedy jest troche lzej ale bez bolu sie nie obejdzie. takie znieczulenie na maly tatuaz powinno kosztowac ok 50zl

Skoro chcesz maly to szybko pojdzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-23 20:04 przez zambezi.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:07:58

A ile się by robiło takie tatuaże? A po zrobieniu też boli?


tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:08:42

Tez wiele lat myslalam nad zrobieniem.nawet mialam wzor i umowiona wizyte.i nie pojechalam.nie zaluje.tatuaz powinien cos znaczyczyc.miec jakas historie.od kolezanek wiem ze boli tam gdzie kosci wiecej na na zebrach lub lopatkach.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:10:28

Kurde, ja bym chciała coś takiego malutkiego, delikatnego sobie zrobić ale boje się jak cholera, bo po co się katować? A też trochę siara jęczeć człowiekowi jak by mi robił ten tatuaż:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-23 20:11 przez martonka.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:11:26

dokładnie tatuaż powinien coś znaczyć dla ciebie. ja mam... zrobiłam tak po prostu bo chciałam mieć.. Teraz żałuję.. gdybym mogła cofnąć czas zastanowiła bym sie sto razy

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:11:51

u mnie nie bolalo, tylko w trakcie robienia.

ten pierwszy jest bardziej zlozony i ma mnostwo malutkich elementow wiec zeby wygladal ladnie na pewno bedzie trzeba na niego poswiecic wiecej czasu.
Ten drugi jest prosty dosc.
Kurcze nie pamietam juz nawet ile ja czasu robilam swoj tatuaz ale mysle ze jakies 2 godziny. Jest przy nim wiecej roboty niz przy twoich wiec mysle ze powinnas sie tez w 2 godzinach wyrobic(no moze ten z 1 zdjecia wiecej zajmie bo ma duzo szczegolow)

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:12:43

To zdjecie na obojczyku to pewnie bardzo boli.na nadgarstku moze mniej.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:16:13

No własnie a ja bym chciała mieć na "kosci"- bo wtedy to pieknie wyglada - taki subtelny tatuaz, podkreslający szczegól anatomii, no ale kurde, myślałam, że mnie zachęcicie! Cholera i dalej będę myslec, az się zestarzeję, a wtedy to juz nie będzie ładnie wyglądać.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:16:39

Myślę że strach przed bólem w tym przypadku jest większy niż sam ból. Jeśli chodzi o mały, nieskomplikowany tatuaż to wytrzymasz bezproblemowo :) Oczywiście miejsce w jakim będziesz chciała go zrobic też wpływa na to czy ból będzie mocniejszy czy słabszy.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:17:34

Ja mam na plecach i mnie nie jakoś szczególnie nie bolało,trochę piekło, już większy ból czułam podczas depilacji nóg woskiem. Naprawdę dobrze się zastanów, bo ja również żałuję, że nie przemyślałam wzoru sto razy i gdybym mogła cofnąć czas na pewno wybrałabym coś innego albo w ogóle nie robiła żadnego tatuażu.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:22:01

No właśnie zadziwia mnie to, że ciągle za mną chodzi ten sam wzór- z piórem, ptakami, jakimś naturalnym elementem i to nie to, że coś konkretnego znaczy, ale na pewno odzwierciedla moją naturę, to co lubię i myślę, że na pewno się to nie powinno zmienić. No mam nadzieję tylko, że jak się zdecyduje, to mi nie spartolą tego, bo chodzi o to, żeby był idealnie odzwierciedlony:)
A co mi tam, chyba się zdecyduje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-23 20:22 przez martonka.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:22:26

Nie zachece cie do czegos do czego sama nie jestem przekonana.a tak zeby sobie zrobic bo sie chce to szkoda nerwow strachu i bolu.trzeba tez trafic na dobrego tatuazyste.bo zrobi ci jakas plame do niczego niepodobna.

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:23:29

boli ale da sie znieść ja nawet polubiłam ten ból ,najbardziej mnie bolały kokardki na udach w innych miejscach mniej:0 ale jak mówię da sie znieść:)

tatuaż- boli?

23 maj 2014 - 20:24:08

No zastanawia mnie fakt, że co jakiś czas do mnie wraca ta chęć na tatuaż o konkretnym wzorze tak, że intensywnie o tym myślę- trwa to, jak pisałam ponad rok i chyba się zdecyduję:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolczyk w pępku