Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Solarium

24 mar 2014 - 21:30:38

Czesc dziewczyny .
Jutro wybieram się na solarium, bo niebawem mam imprezkę i chciałabym nadać mojemu ciału lekki brązowy odcień. Zazwyczaj opalam się na stojącym, bo leżącego się boję :/ . Ale zawsze mam problem , bo nawet jeśli byłam 4 razy po 8 minut to nie uzyskiwałam takiego fajnego efektu. Możecie mi polecić może jakiś kosmetyk, którym posmarować się tuż przed opalaniem?
Tylko proszę, nie piszcie , że jest to niezdrowe dla skóry, owszem wiem to, ale chodzę na solarium co pół roku, a czasem nawet nie. :)

Solarium

24 mar 2014 - 21:34:44

Nie wiem, nie chodzę na solarium. Nie podoba mi się efekt "opalenizny" uzyskanej na solarium i uważam że to głupota korzystać z tego badzienia. Myślałam też ze już moda na to przeszła.
Ale skoro tak bardzo chcesz iść to pewnie w solarium mają jakieś przyspieszacze opalania.

Solarium

24 mar 2014 - 21:34:47

Na solarium zazwyczaj maja w sprzedazy specjalne kremy do opalania w solarium wiec popros o jakis brązujący, a tak w ogole moze zacznij zazywac beta karoten zwiekszy on melanine czyli Twoj barwnik w skorze i napewno lepiej bedziesz sie opalac,ale tez nie stosowac bardzo dlugo takich tabletek zeby pozniej skora nie zrobila sie pomaranczowa;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-24 21:36 przez Aaggutekk.

Solarium

24 mar 2014 - 21:35:05

kup sobie jakiś przyspieszać,z ziaji jest całkiem dobry taki pomarańczowy ,koło 9zł kosztuje,

Solarium

24 mar 2014 - 21:44:14

poproś o krem z TINGLEM. Działa on w ten sposób że czujesz mrowienia w czasie opalania a przez pierwsze 2-3 godz po opalaniu jestes czerwona, ale jak zachodzi czerwony to pojawia sie sliczna opalenizna. Ja zawsze mialam problem z opaleniem sie i ten krem jest dla mnie rewelacją :)

Solarium

24 mar 2014 - 21:48:10

Dobrze działają suplementy diety z beta karotenem. Brałam kilka dni przed pójściem na solarium, a wtedy opalenizna pojawiała się szybciej, miała ładny odcień i dłużej się utrzymywała.

Solarium

24 mar 2014 - 21:49:17

Solarium jest passe - ale te bez umiaru na pomarańczę. U mnie z oddziału banku chodzi raz na kilka miesięcy nawet dyrektor- raz na 9 minut i wygląda jak człowiek. Większość facetów chodzi raz na jakiś czas.
Ja mogę Ci polecić taki spray do przyśpieszania opalania z kolastyny, fajny jest - tylko nie wiem czy nie w sezonie znajdziesz.

Solarium

24 mar 2014 - 21:55:37

Kiedyś miałam z bielendy turbo-przyspieszacz, jak dla mnie najlepszy, ale potem bieżąco było mi go dostać. Z ziaji tez może być.

Solarium

24 mar 2014 - 21:56:14

dzięki, poszukam jutro, może w Rossmanie znajdę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nic nie schudłam - co robic ?