Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wybielanie zębów

27 paź 2014 - 12:42:45

na mnie też nie bardzo zachwyciły efekty po różnych preparatach. Ale w końcu skusiłam się na wybielanie w Galerii Uśmiechu. Efekty naprawdę super.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

02 lis 2014 - 12:52:59

ja polecam wizytę w dobrym gabinecie. Wtedy jest pewność, że wysiłek włożony w wybielanie przyniesie upragnione efekty. Ja byłam w Bamedzie, zęby prezentują się naprawdę dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

03 lis 2014 - 07:47:44

Wystarczy sama ajona, zakładając systematyczne mycie, odpowiednią pielęgnację. W krótkim czasie wasze zęby powinny powrócić do normalności, ale czy faktycznie tak będzie to już w zasadzie wszystko zależy od was samych.

Wybielanie zębów

03 lis 2014 - 08:10:07

Z czystym sumieniem mogę polecić cresty i blendamed - mam na myśli paski. Wybielałem obydwoma i super efekt utrzymujący się ok 2 lat, przy regularnym piciu kawy i herbaty. Dodatkowo myje zęby szczoteczką elektryczna. Nigdy dentystka mi nie powiedziała, że mam zniszczone szkliwo czy coś podobnego a chodzę do dentysty średnio raz na rok, czasem częściej na przegląd.

Wybielanie zębów

03 lis 2014 - 08:30:53

Nie używałam bo mam kiepskie szkliwo, ale moje koleżanki przed ślubem zawsze używały pasków blendametu i ząbki bialutkie miały.

Wybielanie zębów

04 lis 2014 - 11:01:27

oo co do tej białej perły to muszę się zebrać do sklepu i kupić! Ze mnie jeszcze młoda kobieta, ale warto już od początku dbać o to co posłużyć nam może na lata :) moja mama chodzi do dentysty w Szczecinie, a dokładnie do tego http://www.stomatologia-mikroskopowa.pl/oferta/stomatologia-estetyczna.html i naprawdę, ma piękne ząbki! Ja póki co, chcę bardziej naturalnie je wybielić :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

28 lis 2014 - 07:55:05

Pasta ajona, duże znaczenie ma systematyczność, należy eliminować używki, szczególnie takie jak fajki, kawa czy wino. To wszystko wymaga czasu, ale po nim można sobie na prawdę diametralnie odmienić te zęby.

Wybielanie zębów

01 sty 2015 - 19:44:43

no u mnie paski wybielające to były pieniądze wyrzucone w błoto, używałam cresta i blenda med i tylko mi podrażniły zęby..
najlepiej przed wybielaniem pójść do stomatologa i usunąć kamień - efekty będą bardziej widoczne
z kupnych preparatów używałam jeszcze białej perły, nowy system 5dniowy bo jest jeszcze na 10 dni to tego nie używałam (więcej info mają na stronie) i co? efekty są, piję dużo kawy i zniknął efekt zażółcenia zębów, pozdr:)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

09 sty 2015 - 07:54:18

Każda zabiegowa metoda wybielania zębów bez wprowadzenia zmiany stylu życia będzie zwyczajną stratą czasu, to chyba logiczne, prawda? W wybielaniu chodzi o to, aby zapomnieć o starych przyzwyczajeniach. Jeśli tego nie zrobicie to nawet nie liczcie na efekty.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów

13 sty 2015 - 10:18:05

też próbowałam różnych sposobów na to, żeby mieć piękny i biały uśmiech. Ale trzeba przyznać, że najbardziej w osiągnięciu celu pomogła mi Pani Ela Nowak i wybielanie lampą beyond. Już po niecałej godzinie było widać różnicę i moje zęby są naprawdę dużo bielsze.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

22 sty 2015 - 07:54:11

Ta, na pewno, pokaż nam swoje zdjęcie przed i po to uwierzymy. Zabiegi to pic na wodę - mają sens tylko dla tych, którzy potrafią z dnia na dzień zmienić przyzwyczajenia.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Wybielanie zębów

25 sty 2015 - 18:56:44

Nazw tych preparatów jest jak mrówek, biała perłą, ibrigh, Jasna biel... tak wybieram spośród nich i zastanawiam się nad tym http://www.smedyczny.pl/uroda/ibright-sposob-na-wybielenie-zebow/ cena przystępna tylko teraz pytanie czy warto? ktoś ma jakieś doświadczenia z tym związane?

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Wybielanie zębów

19 lut 2015 - 08:31:53

Jeśli mam sugerować jakiś salon to np. tutaj - http://sobotadent.pl/ Zwracajcie uwagę jak to wszystko przebiega. Nie tylko samo wybielanie, ale później co się dzieje - bo jednak utrzymanie trwałej bieli wymaga sporych zmian w codziennych zasadach higieny.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wybielanie zębów

19 lut 2015 - 08:40:15

byłam na wybielaniu u znajomego lekarza. Po 1 - musisz najpierw zrobić przegląd, wszystkie zęby muszą być zdrowe. Po 2 - musisz usunąć kamień. Wszystkie specyfiki, które można znaleźć na rynku to wersje "gabinetowe", ale o znacznie znacznie słabszym stężeniu. Wybielanie kosztowało mnie jakieś 400 zł już z usuwaniem kamienia. Efekt był świetny. Utrzymał sie około 2 lat - niestety piję dużo kawy i przez to efekt szybko zniknął. Na pewno wybiorę się jeszcze raz,ale wszystkie "kupne" specyfiki to wyrzucanie pieniędzy

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Wybielanie zębów

19 lut 2015 - 19:39:32

To bardzo mało za to wybielanie zapłaciłaś. Mój dentysta zaśpiewał mi 1500 -1700 zł. Dlatego sobie odpuściłam i poszłam w takie paski http://www.mango.pl/zdrowie_i_uroda/uroda-1/vital_maxx_paski_do_wybielania_zebow . efekt oczywiście jest słabszy niż takie profesjonalne wybielanie, ale ważne że jest efekt. Wszystkie osady zeszły i zęby są bielsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

figura ok? czy nie?