Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZUMBA!

14 mar 2014 - 16:45:46

Hej dziewczyny ;) w poniedziałek zapisałam się na zumbę 3x w tygodniu, ciekawi mnie czy dzięki temu da się coś schudnąć ? czy to tylko raczej forma aktywnego wypoczynku i relaksu ? ;)

może któraś z was chodzi na takie zajęcia i opowie o swoich efektach lub o ewentualnym ich braku ? ;)

ZUMBA!

14 mar 2014 - 16:47:28

ja też chodzę 3x w tygodniu.
Bez odpowiedniej diety nie licz ze cos schudniesz ;)
Ja chodzę na zumbe własnie w formie relaksu,zabawy,tanca.
Jednym słowem ja od zumby jestem uzależniona ;D

ZUMBA!

14 mar 2014 - 16:53:27

nie no pewnie że nie, na to nie liczę :) nie jestem na żadnej diecie ale nie jem słodyczy, jasnego pieczywa, smażonego i ogólnie takie podstawy ;)
poprostu niektórzy mają zdanie na ten temat takie, że nic nie daje itp, inni jednak twierdzą że jednak daje i sama już nie wiem.. :) zastanawiam się jeszcze dodatkowo nad dodaniem innych ćwiczeń



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-14 17:02 przez vooy.

ZUMBA!

14 mar 2014 - 19:26:28

ja ogólnie schudłam 4 kilo,przy zumbie i ograniczeniu wszystkiego co niezdrowe ;)

ZUMBA!

15 mar 2014 - 11:47:03

a dużo miałaś do zrzucenia ? ;)
ja mam trochę nadprogramowych kg i tłuszczu do spalenia, na tej zumbie trzęsie mi się wszystko i wychodzę cała mokra, więc może się uda jakoś tego pozbyć :D

ZUMBA!

21 mar 2014 - 11:41:24

Zumba jest świetna! Na dobrze poprowadzonych zajęciach możesz spalić mnóstwo kalorii! Jeżeli będziesz chodzić regularnie, a przy tym ograniczać słodkie napoje, słodycze i niezdrowe jedzenie to schudniesz, a na pewno wysmuklisz i ujędrnisz ciało!

Ja po zumbie zawsze wychodzę z wieeeelkim uśmiechem na twarzy i z potężnym ładunkiem energii - ten efekt cenię nawet bardziej niż odchudzający.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kriolipoliza