Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 09:44:56

Jeśli tak to co ile? Na ile? Co myślicie na temat fotostarzenia skóry? Proszę o opinie

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 09:47:38

Ja raz na tydzień, raz na dwa tygodnie w zime ,żeby nie być bladziochem na 10 min , a w lato na normalne słoneczko :)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 09:48:15

Nie,nie.. ja swojego czasu chodziłam przez miesiąc raz w tygodniu na 10 minut i miałam straszne problemy z cerą.. nie polecam. Solarium niszczy skórę i powoduje różne choroby, które ujawniają się po latach chodzenia na solarium. Jest pełno informacji na ten temat w internecie.

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 15:28:59

Poogladaj sobie zdjecia kobiet po kilku latach regularnego chodzenia do solarium i skwierczeniu na sloncu. A przy okazji badań wieku organizmu wychodzi dycha więcej- tyle na temat fotostarzenia .Tylko glupiec będzie się dobrowolnie postarzac .
Nie chodze, nie opalam się na sloncu i unikam jego promieni jak tylko się da. Cenię sobie swoją jasna cere i wiem że mój organizm mi podziekuje po latach.

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:36:45

Jeśli chcemy być zdrowe,solarium mówimy stanowcze:Nie,oczywiście o opalaniu na słońcu należy także zapomnieć, bo w tej chwili możemy się czuć wyśmienicie, ale przyjdzie czas, kiedy to może się diametralnie zmienić i to na naszą niestety niekorzyść, a wtedy na pomoc może być już zbyt późno.

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:39:41

NIE

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:40:33

Nigdy nie byłam na solarium i nie zamierzam. W zupełności wystarczy mi słońce latem. Chyba z racji tego, że mam z natury ciemną karnację i opalenizna trzyma się mnie cały rok:)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:43:28

moja koleżanka jest uzależniona od jakiś 8-9 lat.. naprawdę jej skóra jest w stanie tragicznym, trzeba uważać, bo u niej tez się zaczęło od 10 minut..

ja ostatni raz byłam może pół roku temu :)
raz na jakiś czas, albo np. przed weselami, studniówkami myślę, że można :)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:44:07

nie

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:47:01

O matko kochana. Myślałam, że już wszystko w temacie solarium zostało powiedziane i ludzie trochę zmądrzeli ale jak widać jednak nie. Ja nie opalam się nawet na słońcu :) i nawet zimą używam filtrów pod podkład. Dziewczyny idźcie po rozum po głowy i poczytajcie trochę o opalaniu zanim zniszczycie sobie skórę.

Ja nie podążam ślepo za modą, ale w tym przypadku się zgadzam w 100% i bardzo cieszy mnie fakt, że opalanie stało się "passe" :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 17:52 przez Marteczka91.

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:49:34

Ubiegłoroczne "Mam haka na raka" w zupełności mnie odstraszyło. :)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:49:53

W życiu nie byłam na solarium i nie wybieram się :) Ze słońca też korzystam z umiarem i zawsze z filtrami (teraz też przynajmniej 15). Nie jest to jakaś prawda objawiona, że opalanie przyspiesza starzenie skóry, dlatego ja wolę być naturalnie blada dzisiaj niż pomarszczona za 10 lat :)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:51:15

nie

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 17:52:31

Ja chodze raz w tygodniu od miesiąca. Żeby nie być bladą. Tak na 7-8 minut i jestem zadowolona:)

SOLARIUM TAK CZY NIE?

02 lut 2014 - 18:03:22

Korzystam z solarium ale z umiarem :)Tak naprawdę teraz rzadko kiedy zdarzają się osoby, które ostro przesadzają z opalaniem ( wiem to , bo prowadzę solarium).

Nigdy nie zapaliłam papierosa, raz na ruski rok wypiję alkohol więc pozwalam sobie od czasu do czas pójść na solarium ;) Wszystko jest dla ludzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-02 18:05 przez sandrusiiaaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sauna co i jak ?pomocy