Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:30:49

Cześć! Mam do Was pytanie odnośnie hula hop z masażem. Czy któraś z Was używała? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy używanie takiego hula hop powoduje jakieś otarcia na skórze lub siniaki? Czy podczas kręcenia odczuwa się wyraźny dyskomfort czy może jest on do wytrzymania? No i przed wszystkim na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jakie parametry powinno mieć dobre hula hop żeby używanie przyniosło jakieś efekty, a nie zaszkodził? Jeśli któraś z Was używała, tom po jakim czasie widać pierwsze efekty kręcenia? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. I co myślicie o hula hop z magnetycznymi kulkami? Działa lepiej?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-01 13:33 przez extrashopping.

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:33:00

Ja używałam. Miałam mnóstwo siniaków i bolało podczas kręcenia. Zrezygnowałam po paru treningach z hula hop.

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:36:46

Dolaczam sie do pytania, bo tez jestem zainteresowana :)

zweryfikowana
Posty: 644
Ostrzeżenia: 1/5

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:39:06

Ja mam i długo nim kręcić się nie da. Strasznie boli :/

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:39:52

Moja mama używała, też miała siniaki. Przerzuciła się na gładkie.

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:40:38

osobiście nie używałam ale czytałam sobie w necie na ten temat sporo, bo chciałam kupić. Różne są opinie, ale większość jest taka, że te kuleczki masujące powodują powstanie nieestetycznych sińców i otarć. Po jakimś czasie schodzą - to normalne jednak coś takiego zniechęca do treningów.

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:42:48

W takim razie czy gładkie hula hop jest porównywalnie dobre to tego z masażem?

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:49:46

Kręcę już trzy lata, efekty są, ale trzeba na nie trochę poczekać.
Na początku boli, są siniaki i otarcia, ale można się przyzwyczaić. Na początku kręciłam w swetrze, potem w koszulce, teraz już na gołe ciało i nic nie boli.

Moim zdaniem warto zainwestować w to kółko, jest absolutnie nieporównywalne z gładkim.
Im cięższe i większe tym lepiej.

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:51:55

kręciłam kilka razy i złożyłam do pudelka. siniaki + pozdzierana skóra ;/

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:54:57

może ja się wypowiem:)
kręciłam kiedyś zwykłym bardzo długo i regularnie, efekty były ale nie takie jakbym chciała, kupiłam masujące, ale z jednym rzędem kulek i powiem, że początki były bolesne, ale kręciłam stopniowo z dnia na dzień dłużej i na grubą bluzę, siniak miałam jeden malutki, po czasie znikł, a efekty były dużo lepsze i bardziej widoczne niż po zwykłym hula

najważniejsze jest by kręcic z głową!! stopniowo zwiększac czas i na początku na grubą bluzę lub pas neopronowy, jak się dojdzie do wprawy to bez problemu i bez siniaków będziecie kręcic godzinkę bez bluzy czy pasa:)

polecam bo na prawdę rzeźbi talię a boczki znikają w mgnieniu oka:D:)

zweryfikowana
Posty: 2.406
Ostrzeżenia: 3/5

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:58:42

Cytat
licia
może ja się wypowiem:)
kręciłam kiedyś zwykłym bardzo długo i regularnie, efekty były ale nie takie jakbym chciała, kupiłam masujące, ale z jednym rzędem kulek i powiem, że początki były bolesne, ale kręciłam stopniowo z dnia na dzień dłużej i na grubą bluzę, siniak miałam jeden malutki, po czasie znikł, a efekty były dużo lepsze i bardziej widoczne niż po zwykłym hula

najważniejsze jest by kręcic z głową!! stopniowo zwiększac czas i na początku na grubą bluzę lub pas neopronowy, jak się dojdzie do wprawy to bez problemu i bez siniaków będziecie kręcic godzinkę bez bluzy czy pasa:)

polecam bo na prawdę rzeźbi talię a boczki znikają w mgnieniu oka:D:)

Jak szybko pojawiły się u ciebie pierwsze efekty?

Hula Hop?

06 sty 2014 - 13:59:53

Kręciłam chyba z rok. Efekty są, ale faktycznie trzeba na niego troszkę poczekać. Też miałam początkowo straszne siniaki. Na jednym boczku to wyglądało tak jak rozlany siniak jak po jakims cięzkim urazie. Głupio mi było jak zauważyła to jedna kobieta z pracy. Tłumaczyłam się wówczas, że upadłam ze schodów. Głupio mi było się przyznać, że tak sie katuje kółkiem. Polecam początkowo metode na cebulkę tzn.kręcić w bluzie, t-shirt, a z czasem już na gołe ciało.

Hula Hop?

06 sty 2014 - 14:01:13

Mam identyczny jak na zdjęciu. Przez pierwsze 2 tygodnie miałam siniaki, dość spore, więc ochraniałam się pasem do ćwiczeń. Gdy zdarza mi się przerwa w ćwiczeniach, też go używam, bo na początku boli, ale gdy kręcę regularnie nie ma żadnych problemów. Dla mnie to jest bardzo przyjemne i daje efekty. Nie jakieś spektakularne, ale daje :)

Hula Hop?

06 sty 2014 - 14:03:29

Ja również kręciłam hula hop z masażerem, stopniowo, zaczęłam od 5 minut. Drugi dzień, kiedy byłam obolała i posiniaczona był najgorszy, żeby się przełamać, ale już potem było co raz lepiej, po tygodniu, siniaki zniknęły a hula hop nie bolało, efekt niesamowity, doszłam do 45 minut dziennie, a efekty niesamowite (talia -4cm-miesiąc, jędrna skóra) z tym, że oprócz tego włączyłam bieganie i ćwiczenia siłowe. Warto się przemóc, chociaż oczywiście każdy z nas jest inny i inaczej zareaguje, ale u mnie zdziałało cuda :)

Hula Hop?

06 sty 2014 - 14:06:35

Ja też kiedyś używałam. Na początku bardzo bolało, miałam siniaki na biodrach, ale z czasem bolało coraz mniej. Już nie używam hula hopu, bo mi się rozleciał

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bieganie a nie fitness