Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 02:44:19

faktycznie pulchnitka z ciebie kobieta. Ja jestem od ciebie o 3 cm niższa tylko, ale moja siostra jest wyższa(163) i waży 58 to moim zdaniem powinnaś może dietę jakąś bo nawet ćwiczenia nic nie dają, ale jak czujesz że nic nie daje efektów to Albo się spręż, albo po prostu się pogódź z tym że taką masz urodę :) Bo paskudna z ciała nie jesteś tylko kobieca, wyprostuj plecki i będziesz się prezentować ^^ myślisz że faceci lubią wieszaki? A gruba nie jesteś także głowa do góry :D
W ogóle dużo na zdjeciach wyczyniają ci majtki - masz źle dopasowane, wżynają ci się w ciało na boczkach, powinnaś założyć z większymi bokami a nie takie plażowe troszkę. Taki krój jest ewidentnie nie dla osób z jakimkolwiek ciałem...Wbija się i powoduje że masz Boczki i brzuszek, zainwestuj w inny krój - bo takie typy majtek noszą kobiety, które pokazują triki przed i po :D ubierzesz inny krój, inaczej staniesz do foty to od razu będzie lepiej...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 02:48 przez Mikumomo.

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 08:56:14

Cytat
MartaKa95
Już nie chodzi o to, czy wygląda ładnie, czy brzydko. Ćwicz i odstaw tłuste rzeczy dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Odpalaj Chodakowską i jazda :D
I to powinno być podsumowaniem tego wątku;)

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 09:01:51

:O:O "tragedia", "zacznij się ruszać"? ok dobra sport to zdrowie, ale bez przesady. Ma wyglądać jak szkielet i ubierać się w sklepie z odzieżą dla dzieci? co Wy chcecie od dziewczyny dobrze wygląda!!!! Ja też całe życie jestem okrągła i wiecznie walczę z wagą, aktualnie znów :P i bardzo bym chciała wyglądać tak jak Paulina!. Masz piękne, zadbane, kobiece ciałko. ZAZDROSZCZĘ.Nie cierpię jak dziewczyny wyglądają jak z obozu.



Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 12:28:55

Obżerając się syfskim jedzeniem i nie ruszając tyłka nie można mieć zadbanego ciała. Jedno wyklucza drugie...

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 12:36:37

no 8 kg byloby dobrze jakbys schudla

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 12:40:12

Masz bardzo ładną zdrową skórę:) tłuszczyk rozkłada się równomiernie, więc i tak wyglądasz apetycznie,ale myślę, że 7 kg mniej i będziesz miała IDEALNĄ sylwetkę:)

Oceńcie moje ciało...

07 sty 2014 - 12:46:23

Ćwicz z Chodakowską, daję duże efekty

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Oceńcie moje ciało...

08 sty 2014 - 09:46:45

wiesz nie ma sie co oceniać i dołować lepiej zabrać się do pracy i wdrożyć jakąś dietę np dieta 1000 kcal jest zdrowa i rozsądna :) na pewno nie polecam ci żadnych głodówek albo białkowych diet które niszczą nerki :)

Oceńcie moje ciało...

10 sty 2014 - 07:55:32

Cytat
kingul_a
szczerze..mam tyle samo wzrostu..waże 65 kg i wyglądam lepiej...a jak wazyłam 56 to kazy tylko sie pytał czy chora jestem bo tak wyglądałam chudo..
Ojej.. co Ty nie powiesz? szkoda, że nie widzisz różnicy między ludźmi, że niektórzy mają drobniejsze kości/budowę ciała a inni bardziej masywną. Możesz mieć ten sam wzrost i wagę , a inaczej wyglądać.

Nawiązując do tematu zdjęcia to wg mnie dziewczyna ma odwagę, bo ja bym nigdy tutaj nie wkleiła zdjęcia, żeby zostać "zbrukana" delikatnie mówiąc przez IDEAŁY. Przeciętnych kobiet tutaj nie ma prawda? leczycie kompleksy ubliżając jej ? powodzenia w takim razie, a autorka niech się żmijami nie sugeruje. Wytykać wady i dawać rady można w subtelny sposób, ale tego trzeba się nauczyć.. ;)
Cytat
lilek07
Ćwicz z Chodakowską, daję duże efekty
Zgadzam się :) koleżanka ćwiczyła jakiś czas, a jak ją później zobaczyłam to nie mogłam uwierzyć, że to ona :) także potwierdzam na przykładzie znajomej, że te ćwiczenia naprawdę dają efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-10 07:58 przez Shaanxi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DETOCELL - EFEKTY?