Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

18 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:15:18

Przyznam szczerze, że ja uwielbiam figury "patyczki", takie po prostu mam upodobania i dążę do tego. :p Tzn nie chcę być wychudzona, ale smukła.
ALE! Jak na Twoją pulchną figurę, to uważam, że jest ładna. Poważnie. Zupełnie nie mój typ, ale jesteś proporcjonalna. Możesz trochę poćwiczyć, albo pobiegać. Zrezygnować ze słodkiego lub tłustego jedzenia. Cokolwiek zmienić. Zobaczysz, że lepiej się poczujesz w nowym ciele, ale będzie Ci też lżej się poruszać, samopoczucie będzie pozytywniejsze. :)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:16:20

Autorko ile cm masz w talii ?

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:17:40

Ja na Twoim miejscu sama dla siebie bym coś zrobiła :) nie jest źle, ale przecież to nie znaczy że nie może być lepiej prawda?
Mi osobiście u siebie przeszkadza każdy kilogram więcej i go odczuwam więc nie wytrzymałabym ze sobą:)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:17:42

nie jest tak bardzo źle, trochę ćwiczeń i będzie dobrze

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:20:15

Moim zdaniem nie jest tak bardzo zle ..gdybys troche pocwiiczylam zrzucila nadmierny tluszczyk cialo ujędrniłoby sie wtedy calkiem ok

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:23:30

Może to nie na temat ale ja widzę źle dobrany biustonosz :(

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:24:45

szkoda cycków :)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:25:10

Według mnie jest ok ;)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:26:13

musisz zmienić całkowicie podejście do jedzenia, ruchu itd ;)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:28:43

pokazałam zdjęcie mojemu chłopakowi i powiedział: normalna tylko majtki ma małe...
rada ode mnie: nigdy nie pokazuj swojego zdjęcia w necie, bo chude dziewczyny będa ci mówić, ze wyglądasz okropnie i schudnij, ja wyglądam podobnie, jeśli źle sie czujesz , walcz z tym bo tutaj tylko depresji sie nabawisz

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:28:57

to moze przestaw sie na inne odzywianie, cwicz z mel b :) posladki brzuch i boczki sa do poprawy

Cytat
lidek_
pokazałam zdjęcie mojemu chłopakowi i powiedział: normalna tylko majtki ma małe...
rada ode mnie: nigdy nie pokazuj swojego zdjęcia w necie, bo chude dziewczyny będa ci mówić, ze wyglądasz okropnie i schudnij, ja wyglądam podobnie, jeśli źle sie czujesz , walcz z tym bo tutaj tylko depresji sie nabawisz

nie chodzi o wagę, ale o to, że ciało jest zaniedbane, a w wieku 22 lat powinno byc jędre i nieco wysportowane. nie trzeba byc chudnym bo to tez brzydkie, waga nie ma znaczenia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 22:31 przez truskawka_ang.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:38:14

pulchna to ty nie jestes ;) Proponuje cwiczenia z ewa , z mel b a bedzie dobrze ;)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:41:04

nie jest zle,bardziej rzucaja mi sie w oczy twoje nogi ktore sa niestety krzywe

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 22:44:03

góra jest ok, dół nie bardzo,
ćwicz mel b 10 min brzuch, nogi i posladaki to tylko 30 minut dziennie, ale zobaczysz jak sobie fajnie wymodelujesz sylwetkę albo calantics to już ok 1 godziny np 2 razy w tygodniu

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 23:41:56

Cytat
paulinkajm
Cytat
kingul_a
szczerze..mam tyle samo wzrostu..waże 65 kg i wyglądam lepiej...a jak wazyłam 56 to kazy tylko sie pytał czy chora jestem bo tak wyglądałam chudo..

masz inną budowę ciała. ja przy wadze 65 kg wygladałabym calkowicie jak słonica.


Ja ważę 65 i mam 179 cm i czuje się jak słonica.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DETOCELL - EFEKTY?