Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:50:14

Oj bez przesady. Nie widzę ogromu tłuszczu czy nadwagi.
Wyliczyłam Ci BMI przy wzroście 158 cm i 56 kilogramach, wynosi ono 24 czyli norma :) Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w swoim ciele, to nie truj się cukrem bo dorosły człowiek dziennie powinien spożywać co najwyżej 10 łyżeczek (licząc we wszystkim, bo praktycznie we wszystkim znajduje się cukier) oraz fast foodami :>

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:50:41

polecam cwiczenia Ewy Chodakowskiej, wyrzeźbia brzuch, talie i uda i posladki:)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:55:34

dziekuję za opinie, ktoś jeszcze sie wypowie ?

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:55:40

Sport :) i bedzie bez efektu jo-jo

Cialo umiesnione inaczej funkcjonuje i spala niz cialo odchudzone ale bez miesni. Nie ma innej rady na jo-jo.

Tylko sport.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:55:49

Nie popadaj czasem w kompleksy bo cie udusze :) masz fajne ciałko i figurke,nie dopatrzyłam sie cellulitu :) Jak to napisała moja przedmówczyni masz kobiece kształty a co najważniejsze nie jesteś chudzielcem.Masz talie biuścik :) jedyna rada to popracowałabym nad brzuszkiem i tylko tyle.Pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 11:58:54

Yhm sory ale te co ci tak słodzą same chyba mają podobną figure....
jest zle z mocnym akcentem na brzuch, uda

aha i nie wiem co wam daje te minusowanie... za to ze napisałam szczerze, czy to taki 'atak' grubaskow?:]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 12:11 przez sindifresh.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:00:58

ciało słonicy , zabieraj sie za siebie póki nie jest za późno bo za pare lat będziesz wyć i zgrzytać zębami że tyle utyłaś ! tu nie chodzi o sam wygląd ale też o choroby które cie czekają jak będziesz otyła .

i NIE MYL CHAMSTWA ZE SZCZEROŚCIĄ !! uwierz w siebie i się zmień, nie musisz być chudziną ale powinnaś schudnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 12:03 przez jwooow.

zweryfikowana
Posty: 554
Ostrzeżenia: 2/5

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:02:40

przede wszystkim waga w ogóle się nie liczy. Ja waże 63 kg przy wzroście 161 cm i wyglądam dużo szczuplej od Ciebie.Po pierwsze ta bielizna powoduje,że wyglądasz niekorzystnie,a po drugie nie musisz stosować jakiejś drastycznej diety,zmień po prostu styl życia:odłóż tłuste,smażone kotlety,jedz 5 posiłków dziennie,unikaj cukru i słodzonych produktów,jedz dużo owoców i warzyw (owoce najlepiej jeść do południa w dużych ilościach,bo jedzone póżniej również mogą powodować tycie,choć nam wydaje się,że są super zdrowe i wgl),nie jedz za pozno kolacji,najpóźniej jakies 3 godziny przed snem,unikaj smazenia i sosów oraz bardzo przetworzonych produktów i nim się obejrzysz,a stracisz kilka kg. Do tego biegaj,jakieś ćwiczenia i balsamy do ciała i będzie dobrze.Na efekty trzeba będzie poczekać ale lepsze to niż dieta przez miesiąc a później miesiąc objadania się :>

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:03:39

śmiać mi się chce z dziewczyn, które mówią "tragedia, bierz się do roboty". jak będzie chciała to się weźmie, a co niektórym polecam spojrzeć w lustro, albo niech ktoś wam w dziennym świetle zrobi zdjecie całej sylwetki i wtedy zobaczymy...

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:05:04

Chyba przesadzasz z tym złym wyglądem, jak dla mnie to jest ok, no ewentualnie możesz trochę poćwiczyć jak chcesz i ciało na pewno się ujędrni.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:05:04

Chyba przesadzasz z tym złym wyglądem, jak dla mnie to jest ok, no ewentualnie możesz trochę poćwiczyć jak chcesz i ciało na pewno się ujędrni.

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:06:05

przede wszystkim zmien majtki na bezszwowe, bo w takich strasznie uwidoczniaja sie boczki

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:06:44

mam podobna figure.,

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:07:04

Cytat
oleczka2112
przede wszystkim waga w ogóle się nie liczy. Ja waże 63 kg przy wzroście 161 cm i wyglądam dużo szczuplej od Ciebie.Po pierwsze ta bielizna powoduje,że wyglądasz niekorzystnie,a po drugie nie musisz stosować jakiejś drastycznej diety,zmień po prostu styl życia:odłóż tłuste,smażone kotlety,jedz 5 posiłków dziennie,unikaj cukru i słodzonych produktów,jedz dużo owoców i warzyw (owoce najlepiej jeść do południa w dużych ilościach,bo jedzone póżniej również mogą powodować tycie,choć nam wydaje się,że są super zdrowe i wgl),nie jedz za pozno kolacji,najpóźniej jakies 3 godziny przed snem,unikaj smazenia i sosów oraz bardzo przetworzonych produktów i nim się obejrzysz,a stracisz kilka kg. Do tego biegaj,jakieś ćwiczenia i balsamy do ciała i będzie dobrze.Na efekty trzeba będzie poczekać ale lepsze to niż dieta przez miesiąc a później miesiąc objadania się :>

Dokladnie, ja mam 160 cm i waze 57kg (biegam 3-4x w tygodniu po 1h) i zupelnie inne cialo mam. A wiem co mowie, bo przed bieganiem bylam grubsza obwodowo a wazylam 52kg.

Oczywiscie tez wiecznie bylam na diecie, wiecznie efekt jo-jo, etc ...

Autorce watku polecam dietetyka, ktory zwazy ja na profesjonalnej wadze z pomiarem tkanki miesniowej i tluszczowej jesli powaznie mysli o zachowaniu szczuplej sylwetki. Glodowki bez sportu sa bez sensu na dluzsza meta :)

Oceńcie moje ciało...

06 sty 2014 - 12:11:04

Nie masz raczej nadwagi. Ważysz prawidłowo. Zamiast nożyc,brzuszków itd wykonuj ćwiczenia bardziej dynamiczne, spalające kalorie, nie skupiające się na budowaniu mięśni. Jak chcesz schudnąć zafunduj sobie rano jogging. Na początku możesz biegać wolno i krótko by potem stopniowo zwiększać dystans i ewentualnie prędkość. Bieganie z pewnością spali mnóstwo kalorii. Oprócz tego możesz wybrać się na siłownię-świetnym urządzeniem jest orbitrek. Ja na nim prawie w ogóle się nie męczę a również skutecznie spalam kalorie. Zamiast autem czy autobusem do pracy wybieraj się pieszo bądź rowerem-świeże powietrze dobrze Ci zrobi i też spalisz trochę kalorii. Jeśli Twoje środki na to pozwalają możesz sobie kupić rowerek stacjonarny i postawić go w domu przed telewizorem. Możesz ćwiczyć oglądając przy okazji swój ulubiony serial. (o ile oglądasz telewizję). Aby wymodelować brzuch sięgnij po hula-hop.
Jeśli chodzi o jedzenie to zainwestuj w jabłka. Przed posiłkiem zjedz jedno jabłko i będziesz o wiele bardziej syta. Lub po prostu sięgaj po nie zawsze jeśli masz ochotę na coś słodkiego. Pij dużo wody ale tylko zwykłej mineralnej. Możesz jeszcze pokusić się o zieloną herbatę-ma oczyszczające właściwości. Musisz się tylko bardzo zmobilizować, a na pewno stracisz te zbędne kilogramy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hula Hop?