Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:01:55

cześć dziewczyny, planuję zrobić tatuaż na biodrze (od uda po żebra) no i muszę się chyba rozebrać... czy któraś z was miała może taką sytuację? nie ukrywam że będę mocno zażenowana ;/ nie wiem w jakiej pozycji muszę tam siedzieć/leżeć, wszystko będzie mi widać! ;p tatuażysta to facet oczywiście...

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:03:11

ja robiłam na zebrach to musialam koszulke podciagnąc
ale zapewne dla tatuazysty to normalne widoki ;]
takze sie nie przejmuj ;]

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:05:04

albo chcesz zrobić taki tatuaż albo nie.

zawsze możesz znaleźć kobietę do wykonania tatuażu.

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:06:04

W takim przypadku to chyba normalne... Zresztą idziesz do profesjonalisty - a on już potrafi się odpowiednio zachować - chyba w to nie wątpisz?

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:06:12

a ma ci na spodniach robic ten tatuaz? chyba logiczne, ze musisz sie rozebrac...

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:07:04

z tego, co widziałam na zdjęciach to gdy takie miejsca się tatuuje to dostaje się specjalne 'majtki', żeby właśnie nie było nic widać :)

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:08:05

przeciez nie bedziesz tam lezec z golym tylkiem tylko w majtkach wiec ja nie widze problemu

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:10:24

No ale masz jakieś kompleksy, czy coś? Facet nie facet, chyba nie ucieknie z krzykiem:D poza tym jw to w końcu tatuażysta, na pewno widział już dużo i dziarał w dziwniejszych miejscach:P

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:13:35

Będziesz leżała na boku, da ci koc , ręcznik.

Swoja drogą nie takie widoki oni oglądają w swojej pracy :)

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:14:35

U lekarza też się boisz rozebrać?

Ci ludzie są przyzwyczajeni do takiego widoku. Też miałam robiony tatuaż, do którego musiałam się cała rozebrać i jakoś nikt mi się nie przyglądał więcej, niż to było konieczne.

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:19:05

ja mam na biodrze i gatki mialam takze spoko po prostu je podnosil wyzej albo obnizal

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:22:14

ja nie wiem jak dziewczyny chodza na plazy to jakos takiego problemu nie ma i nawet stroj im bardziej skapy tym lepiej a w takich sytuacjach wielki problem

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:26:41

Cytat
agata74
ja nie wiem jak dziewczyny chodza na plazy to jakos takiego problemu nie ma i nawet stroj im bardziej skapy tym lepiej a w takich sytuacjach wielki problem

Zgadzam się!

A Ty musisz się poświęcić i tyle. Do ginekologa też nie chodzisz bo musisz się rozebrać?

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:26:51

moja znajoma robiła piecing na cip*e, też u faceta i jakoś problemu nie miała:) jak tak się wstydzisz to idź do salonu gdzie tatuuje kobieta lub zrób tatuaż w innym miejscu....PS u ginekologa też zażenowana jesteś?!

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ

13 gru 2013 - 14:27:30

no niestety przez ubranie cie nie wytatuuje. zapewne będziesz leżeć bokiem na łóżku a przynajmniej ja tak miałam, a widok dla niego będzie zupełnie normalny. ja paradowałam po całym studiu w staniku i nikogo to nie krępowało ani nikt nie wgapiał we mnie oczu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy warto kupić ?