Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:31:00

moim zdaniem przydałoby ci się trochę cwiczeń :)

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:38:38

Cytat
Amelia_25
Cytat
houge
Nie jesteś gruba, jesteś kobieca.
Cytat
whiteco
masz widoczną nadwagę

Taa jasne,Ty przepraszam co masz-kalkulator BMI w oczach? Nie bądź śmieszna.
Normalna,kobieca figura. Nie chcę wiedzieć jak Ty wyglądasz,skoro dla Ciebie to nadwaga.

niestety, ale dziewczyna ze zdjęcia ma trochę dodatkowych kilogramów, a tłumaczenie z cyklu "masz kobiecą figurę" to ładniej uformowane zdanie "masz parę kilo za dużo".

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:46:04

uważam ,że gdyby dziewczyna napisała,że ma świetna figurę i jest kobieca wiele z Was pojechałoby ją na maksa typu,haha" swietna figura" itp,a że dziewczyna pisze skromnie to wiele z WAS chce być miłych ,więc delikatnie podpowiada gdzie widzi mankamenty.Dziewczyno jeśli Ty się żle czujesz w swojej skórze i dałaś taki post to chyba powinnaś wiedzieć ,ze coś jest nie tak.Twoje ciało! więc zacznij dzialać, by czuć się dobrze.Bo za chwilę dojdzie do bijatyki na szafie;)) a to napewno nie doda Ci pewności i nie ujmnie kilogramów.Ile ludzi tyle opinii.Jedni widzą ,ze masz nadwagę ,jedni nie.Bo przeciez kazdy człowiek ma inne poczucie piękna ,więc działaj i miej swój rozum;)to tyle;)

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:49:23

czy gruba to nie wiem, ale nogi masz masywne, na moje ;)

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:55:34

Moim skromnym zdaniem, to chyba Ty powinnaś wiedzieć, czy czujesz się grubo czy nie.. czy chcesz coś zmienić, czy też nie. A jeśli już pytasz innych, to jak Ci napiszą "tak jesteś gruba", to może masz nadzieje, że opinia innych Cie zmotywuje? Wg mnie troszke w udach dużo, ale jak już jedna dziewczyna pisała- za dużo ubrań na sobie więc ciężko ocenić;)

gruba?;/

13 gru 2013 - 07:58:13

Cytat
petite_marta
Cytat
Amelia_25
Cytat
houge
Nie jesteś gruba, jesteś kobieca.
Cytat
whiteco
masz widoczną nadwagę

Taa jasne,Ty przepraszam co masz-kalkulator BMI w oczach? Nie bądź śmieszna.
Normalna,kobieca figura. Nie chcę wiedzieć jak Ty wyglądasz,skoro dla Ciebie to nadwaga.

niestety, ale dziewczyna ze zdjęcia ma trochę dodatkowych kilogramów, a tłumaczenie z cyklu "masz kobiecą figurę" to ładniej uformowane zdanie "masz parę kilo za dużo".

Ale wy bzdury piszecie. Owszem ma masywne uda i łydki, ale górę widać że szczupłą. Wcale nie musi mieć nadwagi, widocznie taka budowa.

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:15:07

T się kobiet o to nie pytaj, bo się załamiesz jeszcze bardziej - jesteśmy zawistne pod względem oceny cudzej sylwetki czy urody :P

Myślę, że na tym zdjęciu ciężko ocenić, jaką tak na prawdę masz figurę, bo sporo jest zasłonięte. Widać tylko udo.

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:18:26

Cytat
petite_marta
Cytat
Amelia_25
Cytat
houge
Nie jesteś gruba, jesteś kobieca.
Cytat
whiteco
masz widoczną nadwagę

Taa jasne,Ty przepraszam co masz-kalkulator BMI w oczach? Nie bądź śmieszna.
Normalna,kobieca figura. Nie chcę wiedzieć jak Ty wyglądasz,skoro dla Ciebie to nadwaga.

niestety, ale dziewczyna ze zdjęcia ma trochę dodatkowych kilogramów, a tłumaczenie z cyklu "masz kobiecą figurę" to ładniej uformowane zdanie "masz parę kilo za dużo".

Może po prostu ma taką budowę? Nie wiesz ile ma wzrostu,ile waży,więc jakim cudem możesz wiedzieć,że ma nadwagę? Następna z kalkulatorem BMI w oczach.
Poza tym,nie każdy musi być wychudzony i mieć figurę modelki..

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:26:27

Wy chyba grubej kobiety nie widzialyscie. Chuda nie jestes, kosci Ci nie wystaja, ale szczupla owszem.

Jak Twoja waga i wzrost? Wydaje mi sie, ze masz proporcjonalna figure.

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:35:43

nie jesteś gruba;-)

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:44:48

Scyzoryk mi się w kieszeni otwiera jak czytam opinie typu: "parę kilo za dużo", "masz nadwagę", "jesteś gruba".
Dziewczyna wygląda ślicznie.
Po pierwsze:
Jest KOBIECA - a koleżanka, która uważa, że to znaczy, że ma parę kilo za dużo, to niech sobie przeczyta w słowniku, co oznacza to słowo.
Kobieta powinna mieć szersze biodra i wcięcie w talii, a EWIDENTNIE ta dziewczyna spełnia ta kryteria. Więc jest MARZENIEM niejednego mężczyzny.
Po drugie:
- Czy atrakcyjnie kobiety to jedynie te przeraźliwie chude, które co krok dodają swoje zdjęcia ohydnych, wystających kości i komentują pod tym: "aaa... moje cudeńka". Cudeńka? Proszę Was! To dziewczyna ze zdjęcia może Wam pokazać jak wygląda CUDNA figura.
-Po trzecie:
Miałam figurę taką, jak dziewczyna na zdjęciu. Schudłam 14kg. I wiecie co? ŻAŁUJE! Teraz i mnie wystają kości, a mój chłopak non stop prosi, abym wróciła do starej figury, bo wystające kości są NIEAPETYCZNE.
Poza tym zdecydowanie większe zainteresowanie u mężczyzn budziłam, jak miałam pełniejszą, kobiecą figurę.

Więc nasza kochana modelko ze zdjęcia: NIE JESTEŚ GRUBA! JESTEŚ PIĘKNA!

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:45:24

masz dośc spore uda

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:45:47

a moim zdaniem jestes gruba, te spodnie sa fatalne jak na takie nogi

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:47:55

w stosunku do wzrostu to tak, powinnaś zrzucić z 5 kg

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

gruba?;/

13 gru 2013 - 08:56:27

nic w sobie nie zmieniaj, wyglądasz super :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TATUAŻ MUSZĘ SIĘ ROZEBRAĆ