Obecnie rozmawiamy o:

mieszkanie z teściami

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

3 minuty temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:30:56

Witam, byłem tu jakiś czas temu z pewną fotką. Po licznych komentarzach, nierzadko chamskich, choć były również pozytywne i pisane z kulturą, postanowiłem niejako dokończyć to co zacząłem. Wydaje mi się, że jestem to winien, zarówno tym paniom, które nie były dla mnie litościwie, jak także tym, których cechowała wymieniona wyżej kultura. Jestem to także winien sobie samemu, co niniejszym czynię, raz jeszcze prosząc o zachowanie kultury w komentarzach. A zatem, zapraszam do oceny:



Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:34:29

Cycki.
Tylko po co mam oceniać piersi faceta na szafie? Ja nie widzę nic ciekawego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-01 13:38 przez Sasasanka.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:36:59

ale to efekt przed i po? bo nie widze roznicy

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:37:06

Nadal cyce

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:38:59

Ok, ale co to ma na celu?

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:39:05

Co Ty niby na tej siłowni robisz? Znam kilku facetów "krąglejszych", którzy po właściwie dobranych treningach, diecie i (zazwyczaj) suplementacji wyglądają o niebo lepiej niż przed. Może warto się porządnie za siebie wziąć i potem pochwalić efektem po? ;)

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:40:02

Bez urazy ale dla mnie to wyglada jak meskie cycki grubszego faceta skladajace sie z samego tluszczu( bo sa jakies takie miekkie i obwisle...) a nie zarysowane miescie klatki piersiowej. Dla mnie to jest odpychające bo nie przepadam za grubaskami. Zamiast wmawiac sobie ze wygladasz jakbys pakował to serio zacznij cwiczyc.
aa czekaj to ma byc efekt przed i po? bo tak wnioskuje po komentarzach. jezeli tak to efekty sa narazie slabo widoczne, ale cwicz dalej... zeby byly efekty to trzeba sie nameczyc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-01 13:42 przez BlueOrchid.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:40:13

Męskie piersi po siłowni?? sorry ale tak nie wygląda klatka piersiowa u faceta który chodzi na siłownie....

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:41:49

ja nie widzę żadnej różnicy i nie podobają mi się twoje sutki, wyglądają jakbyś co najmniej trójkę małpiątek wykarmił.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:44:10

Nie wiem gdzie chodzisz na siłownie,że po ćwiczeniu wygląda na sam tłuszcz :D Chyba,że Twoja siłownia to zawodowe trzymanie myszki od komputera.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:46:03

O matko, ile komentarzy! Bo wy byście chciały, żebym był płaski jak decha, coś tam ledwo zarysowane, no i oczywiście sutki w zaniku. Cokolwiek więcej ponad płaskość, to już be? Zapewniam, że daleko mi do grubaska i nie tak wyglądają cycki kolesia ze znaczną nadwagą. Znajcie proporcje.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:47:30

Przez rok tylko tyle wyrzezbiłeś? PORAŻKA!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-01 13:48 przez domekw.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:50:24

Może i chodzisz na siłownie ale siłownia zamknięta.. Tyle sądzę po tym zdjęciu

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:50:43

Cytat
Robbie
O matko, ile komentarzy! Bo wy byście chciały, żebym był płaski jak decha, coś tam ledwo zarysowane, no i oczywiście sutki w zaniku. Cokolwiek więcej ponad płaskość, to już be? Zapewniam, że daleko mi do grubaska i nie tak wyglądają cycki kolesia ze znaczną nadwagą. Znajcie proporcje.

Nie, ale Ty mas zpo prostu cycki z tłuszczem, a nie wyrzeźbiony mięsień.

Męskie piersi po siłowni

01 gru 2013 - 13:54:04

Cytat
corkachaosu
Cytat
Robbie
O matko, ile komentarzy! Bo wy byście chciały, żebym był płaski jak decha, coś tam ledwo zarysowane, no i oczywiście sutki w zaniku. Cokolwiek więcej ponad płaskość, to już be? Zapewniam, że daleko mi do grubaska i nie tak wyglądają cycki kolesia ze znaczną nadwagą. Znajcie proporcje.

Nie, ale Ty mas zpo prostu cycki z tłuszczem, a nie wyrzeźbiony mięsień.

Dokładnie mój brat ma takie nie chodzi na siłownie i jest hmmm lekkim grubaskiem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piercing