Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 10:58:17

Witam.
Za 8 tygodni zostanę mamą i w związku z tym mam do was pytanie.
Czy używałyście pasów poporodowych? Czy przynoszą efekty?
Jeśli tak to jaki wybrać i gdzie najlepiej go kupić.
Zależy mi żeby jak najszybciej zgubić brzuszek po poradzie.
Będę wdzięczna za jakieś porady.

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:03:40

ja miałam pas poporodowy kupiony w sklepie medycznym firmy Pani Teresa jeśli dobrze kojarzę. Najlepiej wybierz wciągany, nie na rzepy. Rzepy się źle zapina i mogą haczyć ubranie

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:07:54

oooo to podobnie jak ja :)
sama jestem ciekawa, bo też pewnie bd chciała się w taki pas zaopatrzyć :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:12:09

będę brać z orlimana, tyle że nie natychmiast po porodzie, bo mam cesarkę planowaną, ale jak rana się zagoi. No i jak tylko lekarz pozwoli - ćwiczenia

zweryfikowana
Posty: 296
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:22:05

ktoś jeszcze?

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:22:19

Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:28:46

Cytat
Pisarek86
Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

czy pamiętasz co to był za pas. jakiej firmy? lub jakiego sprzedawcy? czy wciagany czy na rzepy czy na haftki?

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:32:27

ja nosilam po porodzie troche pozniej bo mialam cc, ale nie widzialam rezulatow;/

Pas Poporodowy OPINIE

03 wrz 2013 - 11:36:51

ja mam coś takiego ! Powiem ci że super wyszczupla wszytstkie fałdki ukrywa nosiłam przez rok dzien i noc. tylko przeprałam wysuszyłam i nosiłam dalej. Po tym czasie poja talia się tak jakby wyrobiła pod kształt noszonej bielizny.. koszt 12 zł



niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:15:54

Witaj,
oczywiście pas jest o wiele tańszy. Przede wszystkim polecałym jednak ćwiczenia. Jeżeli jednak te zabiegi nie pomogą, pozostają jeszcze zabiegi modelowania sylwetki:

Można o nich poczytać tutaj:
http://derma-clinic.pl/modelowanie_ciala

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:26:59

Ja kupilam jakis tani na all tez cos koło 18 zł kosztował najwiecej osób go zamawiało to i wzięłam, ale wzielam najmniejszy rozmiar a i tak był na mnie zaduzy i nie sciskał mi brzucha, takze nie uzywąłam go wcale abrzuch i tak mi się całkiem wchłonał:)

Pas Poporodowy OPINIE

09 wrz 2013 - 12:30:21

Cytat
Cherish_5488
Cytat
Pisarek86
Hej! ja miałam cc i po 6 tyg zakupiłam sobie na allegro pas (kosztował cos ok. 18 złotych), byłam z niego mega zadowolona, i efety są... w ciągu 5 miesięcy brzuszek łądnie się wciągnął, waga wróciła sprzed ciąży i nie skóra nie jest obwisła. chciałam sie zaopatrzyć w pas jakiejś znanej dobrej marki, ale cena (ok.200 zł) odstraszyła mnie i stwierdziłam że najpier kupie na allegro tańszy i zobacze czy to jest wogóle warte, i o dziwo ten tani pas okazał się skuteczny. POLECAM :)

czy pamiętasz co to był za pas. jakiej firmy? lub jakiego sprzedawcy? czy wciagany czy na rzepy czy na haftki?

Też bym chciała wiedzieć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kompleks wysokiego czoła