Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

zabawki dla chłopców

28 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 19:54:52

Witam ,
mam pytanie,najlepiej do osób które miały/robiły/lub wiedzą coś o tatuażu robionym z henny.
mam kilka pytań :
1.jaką znacie/mozecie polecić henne,która trzyma się dość długo?
2.czy trudno wykonuje się taki tatuaż ?
3. czy trudno jest wykonać samemu szablon do takiego tatuażu ?(nie chodzi mi tu o jakieś tribale tylko raczej dość trudny tatuaz ze szczegółami ,typu np. skrzydła :)
4.jakie dokładnie wszystkie rzeczy potrzebne są do zrobienia takiego tatuazu w domu?
5.ile moze kosztować zrobienie takiego tatuazu w salonie ?:)

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 19:58:57

Przede wszystkim radziłabym nie robić tego samej i " po kosztach"- czarna henna zawiera często barwnik, który paskudnie uczula- nie chciałabyś mieć chyba ohydnej wysypki w kształcie, na przykład, skrzydeł zamiast tatuażu, co? ;)

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:04:02

no jasne ,przeciez nie żałowałabym na najtańsze kosmetyki ;)
no i pytam sie tez czy któras wie ,ile moze kosztowac taki dosc duzy tatuaz ?

zweryfikowana
Posty: 386
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:04:36

podbijam :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:08:11

Cytat
monaliza132
no jasne ,przeciez nie żałowałabym na najtańsze kosmetyki ;)

No to Cię wyprowadzę z błędu, ponieważ jakakolwiek czarna henna, którą kupisz nie dość, że nie będzie henną, to jeszcze będzie zawierała PPD. Zrób sobie próbę uczuleniową wcześniej najlepiej, choć pięć razy Cię nie uczuli, za szóstym może być problem.

Jeśli nie chcesz żałować na najtańsze kosmetyki, to wybierz prawdziwą hennę. Nie istnieje henna czarna.

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:10:55

Moja siostra pracowała robiąc tatuaże z henny ale jej szef miał jakąś beznadziejną hennę bo tatuaże trzymały się 1 dzień ;/
Wzory to po prostu wydrukowane z neta obrazki które siostra obrysowywała cienkopisem na papier śniadaniowy, smarowała klientowi miejsce kremem i przyciskała wzór który się odbijał a następnie poprawiała go henną i tatuaż gotowy ;p

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:11:55

Cytat
Kathyu
Przede wszystkim radziłabym nie robić tego samej i " po kosztach"- czarna henna zawiera często barwnik, który paskudnie uczula- nie chciałabyś mieć chyba ohydnej wysypki w kształcie, na przykład, skrzydeł zamiast tatuażu, co? ;)

sama henna przecież jest naturalna, więc nie ma znaczenia jaką się użyje jeśli chodzi o uczulenie, jakoś henny ma znaczenie tylko jeśli chodzi o trwałość. Henna uczula często dla tego najpierw trzeba wykonać testy uczuleniowe. Taki "tatuaż" przy dobrej jakościowo henny powinien się trzymać 2 tyg.

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:12:17

hm,w sumie to nawet wolalabym taki bardzo ciemny brąz;)
ktos moze odpowie na pytania o szablonach i wykonaniu?:)

Cytat
klasiula
Cytat
Kathyu
Przede wszystkim radziłabym nie robić tego samej i " po kosztach"- czarna henna zawiera często barwnik, który paskudnie uczula- nie chciałabyś mieć chyba ohydnej wysypki w kształcie, na przykład, skrzydeł zamiast tatuażu, co? ;)

sama henna przecież jest naturalna, więc nie ma znaczenia jaką się użyje jeśli chodzi o uczulenie, jakoś henny ma znaczenie tylko jeśli chodzi o trwałość. Henna uczula często dla tego najpierw trzeba wykonać testy uczuleniowe. Taki "tatuaż" przy dobrej jakościowo henny powinien się trzymać 2 tyg.

no wlansie chcialabym aby trzymal sie PRZYNAJMNIEJ tydzień :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-15 20:15 przez monaliza132.

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:19:26

Cytat
monaliza132



no wlansie chcialabym aby trzymal sie PRZYNAJMNIEJ tydzień :)

pamiętaj musi to być naturalna henna, czyli kolor ciemno czerwony.

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:21:17

ok,więc bede pamiętała ;)
ile kosztuje u kosmetyczki zrobienie dosc duzego skomplikowanego tatuazu?
wogole da sie henna zribic skomplikowany tatuaz który ma duzo elementów,szczegółów?:)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Tatuaż z henny

15 sie 2013 - 20:23:05

Cytat
monaliza132
ok,więc bede pamiętała ;)
ile kosztuje u kosmetyczki zrobienie dosc duzego skomplikowanego tatuazu?
wogole da sie henna zribic skomplikowany tatuaz który ma duzo elementów,szczegółów?:)

oczywiście da się ile to kosztuje to nie wiem... lepiej idź do zwykłego tatuażysty,a nie do kosmetyczki :p

Tatuaż z henny

19 sie 2013 - 12:17:53

zwykly tatuazysta robi tatuaze z henny?
A nie ma na forum kogos kto robil w Warszawie taki tatuaz i moze polecic jakies konkretne miejsce?

Tatuaż z henny

19 sie 2013 - 12:31:39

wg mnie tatuaze z henny wygladaja tragicznie, widac ze to henna a nie prawdziwy tatuaz... i ogolnie malenki tatuaz kosztuje ok 7 - 10 zl a takie skrzydla beda dosc kosztowne, jeszcze szczegolowe to juz w ogole...

Tatuaż z henny

19 sie 2013 - 12:35:54

Cytat
Idziocha
wg mnie tatuaze z henny wygladaja tragicznie, widac ze to henna a nie prawdziwy tatuaz... i ogolnie malenki tatuaz kosztuje ok 7 - 10 zl a takie skrzydla beda dosc kosztowne, jeszcze szczegolowe to juz w ogole...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przetać się już odchudzać?