Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wydety brzuch,co robic?

07 sie 2013 - 23:04:28

Mam to samo, jeszcze umiem mocno wypiąć brzuch, że naprawdę wyglądam jak w ciąży i czasem dla zwały wypinam w kolejce do kasy i ludzie mnie przepuszczają, albo sympatycznie zagadują :D

Choć oczywiście wolałabym mieć ten płaski brzuszek z rana cały dzień :( Activia jest ohydna, tak słodka że masakra, ale może warto spróbować.
Nie chciałabym z niczego rezygnować, bo w sumie nie jem nic niezdrowego, a wręcz uważam, że lepiej zjeść świeże owoce na śniadanie czy kolację niż jakiś przetworzony syf.

Wydety brzuch,co robic?

07 sie 2013 - 23:08:24

no to pij mniej wody, co za bzdury, ze powinno sie wyravbiac norme 2 litry na dzien, powinno sie pic tyle ile sie chce. na pewno gazowana wywoluje wzdecia, a Ty jaka pijesz?
inne produkty tez wywoluja wzdecia, tez mialam z tym przez jakis czas problem, uwielbialam cebule, a potem sie okazalo ze mnie zdradzila, bo to ona wywoluje niezle wzdecia. ponadto wszystkie rosliny straczkowe, groch, kukurydza, fasolka szparagowa itp. wyeliminowalam to z jadlospisu i wzdec juz nie mam.
tabletek nie polecam, bo one tylko maskuja problem, a go nie rozwiazuja, zreszta po co sie truc chemia.

Wydety brzuch,co robic?

07 sie 2013 - 23:12:43

jeśli wzdęcia są okazjonalne, to można sobie pomóc tabletką, rapacholin czy espumisan, ale jeśli problem jest długotrwały, to wina złego trawienia,

jeśli nie załatwiacie się normalnie, to trzeba sobie poprawić trawienie, czyli więcej błonnika, regularne posiłki, ćwiczenia,
do tego rzeczy wspomagające trawienie, mi pomagały bardzo suszone morele

Wydety brzuch,co robic?

09 wrz 2013 - 19:05:54

a może warto wzmocnić mięśnie brzucha stosując kilka sensownych trików -ćwiczeń? przykłady znajdziecie tutaj : http://likemed.com/pl/jak-schudn%C4%85%C4%87-z-brzucha/

Wydety brzuch,co robic?

09 wrz 2013 - 19:12:24

pić kefir:)

Wydety brzuch,co robic?

09 wrz 2013 - 19:18:25

też tak miałam plus problemy z trawieniem, okazało się, że mam bakterie na żołądku...

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wydety brzuch,co robic?

09 wrz 2013 - 19:23:42

ćwicz mięśnie brzucha i jedz więcej błonnika. Widocznie masz słabe mięśnie i spowolnione trawienie, skoro tak się dzieje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zaskórniki - jak z nimi walczyc?