Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 159
Ostrzeżenia: 2/5

Kurcze na poczte to dlugo sie laduje, zagladnij na mojego chomika http://chomikuj.pl/fyfkaaa/Chodakowska

hasło : szalonymol

Trochę późno ale się dołączam! Zaczynam z Ewą od jutra ;)

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ja cwiczyłam od 1.07 skalpel 5x w tyg. bez diety i efekty takie sobie, teraz zaczęłam mel b- posladki, nogi i brzuch, daje wycisk i mam nadzieję, że do konca wakacji zacznę już zauważać różnicę ;)

Witam was :) ćwiczę z Chodakowską już od prawie 4 miesięcy ( 6.09.13 bedzie 4 miesiące) wiele razy zaczynałam ale nigdy nie ćwiczyłam dłużej niż 1-2tyg. Kupiłam książke Chodakowskiej i postanowiłam że dam radę te 30dni i dałam , w sumie cwiczyłam 2 miesiące z jej ksiażką , 3 miesiąc postanowiłam ćwiczyć samego killera ale po 15dniach ćwiczenia dzień w dzień tego samego postanowiłam pomieszać trochę treningi : turbo , killer lub melb z fittapy cardio (mel b ramiona + abs + pośladki + 20 min cardio z fitappy ) mieszałam ćwiczenia, od 5 dni znowu ćwiczę z ksiażką bo fajnie mięśnie sie zarysowywyują po tych ćwiczeniach. dodam że i w killerze i turbo ćwiczenia są te same jak w ksiażce tylko tempo szybsze. w ciągu tych 3ech miesięcy zgubiłam 50cm (głównie chodziło o brzuch)a nie byłam specjalnie wielka (waga 67kg) teraz mam 62kg i -50cm , czuje się o wiele lepiej!! zaczęcam was do ćwiczeń i aktywności fizycznej nie tylko z Chodakowską ale ogólnie bo to zdrowe:) ja jem normalnie a nie tyję , czasem fast food się zje , jakies imprezy gdzie ciasta i ciasteczka kuszą aż skusza a nie ruszyła do góry waga nawet o gram. pozdrawiam

Do fyfulek, gdybyś mogła mi wysłac na meila skalpel 2 będe wdzięczna;)
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
dziekuje;)

kurcze ja waze 64 kg masakra, aaa motywacji by zaczac cwiczyc zero:( tzn moze jakies sa,jak patrze w lustro to sie troche zalamuje,ale na tym sie konczy, nie ma opcji bym sama z siebie zaczela cos robic;(

Cytat
onaaaaaa777
kurcze ja waze 64 kg masakra, aaa motywacji by zaczac cwiczyc zero:( tzn moze jakies sa,jak patrze w lustro to sie troche zalamuje,ale na tym sie konczy, nie ma opcji bym sama z siebie zaczela cos robic;(

Ja tak samo. Kiedyś miałam większy polot do ćwiczen. Mogłam cwiczyc 3h dziennie i jeszcze iść pobiegać. Teraz mam taką kondycję, że biegać się nie da - no chyba że 10 minut, a treningu Chodakowskiej nie jestem w stanie zrobić. A kiedyś skalpel był dla mnie cienki, dopiero Turbo mnie zadowalał. Wyglądam strasznie a mi się NIE CHCE. Cwiczę, ale na siłę :(

nigdy jeszcze nie próbowałam

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

Ja ćwiczę 17 dzień z Mel.B -rozgrzewka,10 min brzuch,nogi,pośladki,ćwiczenia rozlużniające i rozciagające. Jutro dodam sobie ABS.

Nie rozśmiesza was ta blondynka? Zwłaszcza w rozgrzewce w ćwiczeniu 3 ;D Jak na nią wtedy patrzę to zaczynam się śmiać i muszę robić drugi raz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

figura