Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czesc dziewczyny chciałabym zrobic sobie tatuaz na stopie juz od dawna chcialam sobie zrobić i teraz mam okazje . Nie jest to jakis duzy wymyślny tatuaz tylko delikatna gałązka z kwiatkami i motylkiem . Interesuje mnie czy ból towarzyszący przy robieniu go jest do wytrzymania? Nie ukrywam że troszke sie boję ;D wiem tez ze kazdy ma inny próg bólu dlatego prosze napiszcie jak to u was bylo ?

Zawsze jest jakiś dyskomfort przy tego typu zabiegach, skóra na stopie jest delikatna, więc i ból się pewnie pojawi. Musisz być tego pewna na 100%

Fakt, faktem tatuażu na stopie nie mam tylko nad kostka . :-) ale koncowka jego wchodzi na stope i powiem szczerze że właśnie tam bolało najbardziej i przy samej kostce. :-(

wybralas jedno z bardziej bolesnych miejsc ;)

no własnie słyszałam że na stopie najbardziej boli :( ale patrząc na to ile osób w moim otoczeniu ma to mysle ze jakos przeżyje to ;D

na stopie nie boli az tak , ja mam pod brzuchem po lewej stronie tragedia bol .

Moja dobra koleżanka miala robiony na stopie i mowi ze nie bolalo, tylko łaskotalo tak, ze czesto zabierala odruchowo stope:) takze to kwestia indywidualna:)

ja mam pióro na stopie i boli masakrycznie, tzn bolało. zwłaszcza cieniowanie. mega delikatna skóra

Zrobiłam sobie tatuaż na stopie jakieś 3tyg temu, również byłam wystraszona, że będzie bardzo bolało, a jestem osobą wybitnie czuła na ból sam widok robionego przede mną tatuażu u koleżanki mnie przerażał, ale gdy tylko usiadłam na fotel i zaczęto go robić byłam mega zszokowana, boleć boli, ale nie jest to ból nie do wytrzymania momentami trzeba było mocniej zacisnąć zęby, ale bez żadnych łez i krzyku :)w dużej mierze zależy to od tego w którym miejscu chcesz go mieć mój biegnie w zdłuż stopy lekko zakręca na zewn część stopy tam niestety boli najbardziej.. Ale zdecydowanie nie ma większego bólu niż wiercenie u denstysty w zębie. Także jeśli jesteś przekonana, że chcesz mieć tatuaż na stopie, zrób go :))



Koleżanka mówiła, że drugi raz by się nie zdecydowała. Ból ogvromny.

Najbardziej boli ogólnie na kościach: żebra, stopy, dłonie, kość obojczykowa, ja osobiście mam na kości biodrowej. Porównuję to sobie do wizyty u dentysty :) Nieraz nie bolało, a w niektórych momentach ból niesamowity. Nie zniechęciłam się i już planuję kolejny :)

Cytat
atuusia
Zrobiłam sobie tatuaż na stopie jakieś 3tyg temu, również byłam wystraszona, że będzie bardzo bolało, a jestem osobą wybitnie czuła na ból sam widok robionego przede mną tatuażu u koleżanki mnie przerażał, ale gdy tylko usiadłam na fotel i zaczęto go robić byłam mega zszokowana, boleć boli, ale nie jest to ból nie do wytrzymania momentami trzeba było mocniej zacisnąć zęby, ale bez żadnych łez i krzyku :)w dużej mierze zależy to od tego w którym miejscu chcesz go mieć mój biegnie w zdłuż stopy lekko zakręca na zewn część stopy tam niestety boli najbardziej.. Ale zdecydowanie nie ma większego bólu niż wiercenie u denstysty w zębie. Także jeśli jesteś przekonana, że chcesz mieć tatuaż na stopie, zrób go :))


dzięki, podnioslas mnie trochę na duchu :) chce go na 100% , mój mniej wiecej w tym samym miejscu bedzie przebiegać tylko inny wzór :) myślę że dam radę :)

ja mam dwa, na zebrach i na brzuchu . i jesli bede miala okazje robie kolejny. jasne ze boli ale jak się coś chce to zaciska się zęby i się robi :D a pozniej sie z tego cieszy :D
także rób :D wytrzymasz.

Ja mam sporo tatuaży ale najbardziej bolało to miejsce,które widać w awatarze. Mój ex przed każdym tatuażem smaruje się maścią EMLA i ponoć nie czuje kompletnie nic. Więc możesz zrobić tak samo.


to mój tatuaż, bolało jak cholera! Nie chcę Cię straszyć, ale na prawdę miałam łzy w oczach - choć dużo mogę wytrzymać jeśli chodzi o ból - przeżyłam dwa ataki kolki nerkowej i poród - ale tatuaż to była masakra..:(
Specyficzny ból - tatuażysta, jeszcze przed przystąpieniem do pracy powiedział mi, że dziewczyny porównują go do depilacji depilatorem... to wyobraź sobie, że masz stopy całe we włosach :D No i faktycznie mniej więcej tak to boli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedłużenie rzęs metoda 1:1 warto robić?