Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 2/5

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:36:50

W związku z tym, ze jest lato i w ogóle, mam do Was dwa pytania :)

1.Czy mając takie rozstępy jak na zdjęciu wyszłybyście w sukience, szortach czy lepiej je zakrywać?
2.Co byście pomyślały widząc dziewczynę, która mając takie rozstępy na nogach odsłania je? Czy w ogóle zwróciłybyście na to uwagę?



Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:40:23

rozstępy jak rozstępy....nie warto przez nie pocić się w długaśnych spodniach w upale :)

tak samo jak pełno dziewczyn ma cellulit a jakoś się tym nie przejmują tylko śmigają w szortach...ludzka rzecz heh


pewnie bym spojrzała na taką dziewczynę, ale nic złego bym sobie nie pomyślała...w sumie to chyba nic bym sobie nie pomyślała :) dziewczyna jak dziewczyna - rozebrana bo w końcu jest LATO :):):):)

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:41:49

Ja by próbowała to zamaskować np.pudrem bo posiadam rozstępy i mam puder który sobie z tym radzi.No ale możesz ubrać rajstopy kryjące.I po sprawie :)

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:42:53

Wychodź śmiało i nie przejmuj się innymi :)

niezweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 1/5

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:42:55

Nie wiem czy bym je zauważyła bo się tak nie rozglądam, pewnie bym bardzie zwróciła uwagę na dziewczyne w grubych jeansach w temp. +30 stopni.

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:43:56

No co Ty, niczym się nie przejmuj tylko wskakuj w kiece!

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:44:00

możliwe, że nawet nie zwróciłabym na nie uwagi :) Bo przecież nikt nie będzie ci tak dokładnie oglądać nóg i dopatrywać się jakiś niedoskonałości. Śmiało noś :)

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:44:37

Wiesz co, uwage bym może zwróciła, ale jest LATO! a może nie, nie wiem.
a jeżeli masz kompleks na tym punkcie to przecież możesz nosić np. maxi spódnice, albo takie alladynki ze zwiewnego materiału, super alternatywa.
Mam koleżankę, która ma wielki kompleks na punkcie swoich nóg i właśnie tak się ubiera.
Ty możesz także pozwolić sobie na asymetryczną spódnicę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-03 10:46 przez prosiaczek993.

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:46:00

ja mam również rozstępy pod kolanami i wcale się tym nie przejmuję. a widząc taką dziewczynę? No cóż, pomyślałabym pewnie że ma problem z rozstępami i tyle... Napewno nie pomyślałabym że nie wypada jej założyć krótkich spodenek

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:46:32

Popieram przedmówczynię :)
Jest gorąco i nie ma po co cierpieć w długich spodniach... Jeśli jest ten problem dla Ciebie krępujący możesz założyć np. maxi ;)

A co bym sobie pomyślała...
Chyba nic...
Wiadomo my kobietki mamy na ogół problemy z nogami cellulit, żylaki i takie sprawy....

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:47:20

Po co masz się męczyć w długich spodniach.
A co pomyślałabym o takiej dziewczynie ? Nic, kompletnie. Nawet nie zauważyłabym tego bo nie przyglądam się czyimś nogom jak ktoś idzie ;d

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:48:03

Jakbym zobaczyła dziewczyna w długich spodniach jak na dworze +30 to bym pomyślała,że ''szalona'', ale jakbyś szła w szortach nawet bym nie zwróciła uwagi na twoje rozstępy :)

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:49:22

pewnie bym nie zwrowicla na to uwagi ;) a sama smialo chodzilabym w szortach! ;) ale uwielbiam sukienki i spodnice do samej ziemi, wiec najczesciej pewnie w nich bym chodzila! :)

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:49:54

ja bym nawet uwagi nie zwrocila, smialo mozesz chodzic w sukienkach

Czy wyszlybyscie w sukience?

03 lip 2013 - 10:50:30

kup sobie krem na rozstępy i smaruj się nim kilka razy dziennie bo jak są takie czerwone to jeszcze można je zredukować, ale myślę, że raczej to nie wygląda zbyt łanie i na Twoim miejscy ubrałabym dłuższa spódniczke. Po co pokazywać coś co zbyt ładne nie jest

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cepan ? Bio oil?