Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja laserowa -Laser DeLux

26 cze 2013 - 15:03:18

Witam czy ktoś korzystał z depilacji laserowej laserem DeLUX jakie efekty są u Was?

Depilacja laserowa -Laser DeLux

18 lis 2013 - 12:25:58

U mnie już po pierwszym zabiegu nie odrosły niektóre włoski. Chętnie się dowiem jak utrzymują się efekty od dziewczyn, które już cały proces depilacji Light sheer mają za sobą ....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-12 10:41 przez Eduarda.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 gru 2013 - 11:31:50

Ja poddałam sie depilacji laserowej ale laserem IPL w Klinice Elite w Warszawie. Jestem zachwycona od prawie roku nie odrastaja mi żadne włoski.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 gru 2013 - 11:33:43

a co powiecie o tej ofercie na gruponie?
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 15:52 przez moderator.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

03 gru 2013 - 11:39:05

Cytat
dorota_o14
a co powiecie o tej ofercie na gruponie?
<moderacja>

Miałam IPL i włosy po 6 zabiegach rosną sobie jak gdyby nigdy nic. A to urządzenie to IPL jak podejrzewam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-02 15:53 przez moderator.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

19 gru 2013 - 21:04:31

Witam,
polecam salony tej firmy. Obsługa bardzo sympatyczna z odpowiednimi kwalifikacjami. Bez problemu można uzgodnić termin zabiegów dostosowany do naszych wymagań.
Do dyspozycji najskuteczniejszy laser diodowy Light Sheer.

Jestem obecnie w trakcie zabiegów, więc chętnie odpowiem na nurtujące Was pytania.
Efekty (i to duże) zaobserwowałam już w kilka tygodni po pierwszych zabiegach-włoski wypadają, a skóra robi się GŁADKA!!!
Trochę żałuję, że zwlekałam tyle czasu z podjęciem decyzji odnośnie zabiegów. Teraz jestem bardzo zadowolona i zachęcam serdecznie osoby, które jeszcze się wahają

Chętnie kogoś polecę. Firma ma rozsiane gabinety po całej Polsce więc można znaleźć coś blisko siebie.

Osoba z mojego polecenia dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg.

W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie :)
Sprawdzałam ceny w różnych salonach i Laser DeLux jest naprawdę konkurencyjny na rynku.
Pamiętajcie - tam macie do dyspozycji laser diodowy, a nie jakiś IPL, który niestety gładkości Wam nie zapewni :/

Może warto sobie sprawić taki fajny prezent na Święta ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-19 21:07 przez beba75.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

19 gru 2013 - 21:09:28

Cytat
Mrskobietka
Ja poddałam sie depilacji laserowej ale laserem IPL w Klinice Elite w Warszawie. Jestem zachwycona od prawie roku nie odrastaja mi żadne włoski.

IPL nie słuzy do usuwania owłosienia (tym bardziej ciemnego), sama dałam sie na to nabrać, nawet mi włosy nie wypadły tak jak to miało się stac po 2 tyg od zabiegu... takze starciłam kase.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

23 gru 2013 - 11:56:37

Ja robiłam depilację laserową w Salonie Modelowania Sylwetki Kontur w Łodzi i jestem bardzo zadowolona. Pół roku po zabiegu, a efekty są wyśmienite. Każdej dziewczynie mogę to polecić ;)

Depilacja laserowa -Laser DeLux

29 sty 2014 - 22:28:27

Witam serdecznie,
ja polecam salon De Lux. Fachowa obsługa, niskie ceny. Salon korzysta z lasera LIGHTSHEER który daje naprawdę niesamowite efekty. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze zniżki 20%. Wystarczy przy zapisach poinformować, że salon został polecony przeze mnie. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Ja co prawda korzystałam z salonu w Bielsku, ale zniżka obowiązuje na na wszystkie miasta czyli: Bielsko-Biała, Gdańsk Kalisz, Kielce, Łódź, Poznań, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

Depilacja laserowa -Laser DeLux

18 mar 2014 - 09:41:17

Korzystałam z Laser DeLux w Kielcach. Mają teraz w http://www.laserdelux.pl/kielce/depilacja-laserowa/ zniżkę dla dwóch osób 50% i 20% dla drugiej osoby. W lutym byłam na zabiegu i do tej pory pokazało się kilka włosków, ale to normalne. Poszłam na zabieg 3 tygodnie temu i się już nie pokazują.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

17 cze 2014 - 16:49:05

Witam, jestem po zabiegu w Laser de Lux w Poznaniu i serdecznie polecam wszystkim, którzy są zainteresowani wykonaniem depilacji laserowej. Pani kosmetolog - przemiła osoba, w pełni kompetentna, z cierpliwością i dokładnością odpowiadała na każde moje pytanie. Zabieg, pomimo tego, że trochę bolesny, aczkolwiek do zniesienia, przebiegł w miłej atmosferze. Pierwsze efekty depilacji są już widoczne :)Minęły dwa tygodnie, włosków jest moim zdaniem o połowę mniej i są słabsze. Chętnie udzielę swojego polecenia, co daje 20% zniżki na zabieg depilacji. Proszę o kontakt sms 502 210 691.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

22 lip 2014 - 12:53:46

Mam pytanie. Czy mogę umówić się od razu na konsultacje i zabieg w na ten sam dzień czy najpierw na konsultację i dopiero wtedy drugi raz umawiać się na zabieg.Chcę skorzystac z salonu w Poznaniu.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

01 sie 2014 - 15:38:58

witam,
jestem po pierwszym zabiegu bikini całkowitego w salonie Laser De Lux we Wrocławiu. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, zabieg troszkę bolesny ale pani Kosmetolog przykłada lód oraz robi dużo przerw więc nie jest to takie uciążliwe. Chętnie polecę ten salon. Osoba, która powoła się na klientkę tego salonu dostaje 20% zniżki, i ja również za polecenie dostanę zniżkę, więc naprawdę warto. Jeśli jesteście zainteresowane piszcie marzena1626 @ interia.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-01 15:40 przez Marzenka1626.

Depilacja laserowa -Laser DeLux

01 sie 2014 - 15:47:23

Robiła któraś w DeLux na grube, ciemne włoski na łydkach i kolanach? Ile zabiegów musiałyście mieć i jakie są efekty po kilku miesiącach?

Depilacja laserowa -Laser DeLux

13 sie 2014 - 13:32:21

Miałam robioną depilacje laserową sptf+ bikini i pach. Pierwsze efekty były widoczne już po 3-4 zabiegu. Jestem bardzo zadowolona. No i przede wszystkim mam spokój z goleniem na około rok! :) Na wakacje idealna sprawa :)
Wysyłam linka z filmikiem jak jest wykonywany zabieg http://www.laime.pl/depilacja-PTF.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

idealna waga